Skip to content

Melissa McCarthy imponuje fanom swoim głosem w The Simpsons

22 de listopad de 2022
l intro 1669099942

Uśmiech Melissy McCarthy

Melissa McCarthy jest znana jako bardzo utalentowana aktorka występująca w wielu filmach, w tym w „Czy kiedykolwiek mi wybaczysz” i „Druhny”, za które otrzymała nominacje do Oscara (za pośrednictwem strony Oscars.org). Ale zdobywca nagrody Primetime Emmy okazał się również hitem wśród domowej publiczności na małym ekranie, a wśród jej wielu wyjątkowych osiągnięć w telewizji, fani nie mogą przestać mówić o jej roli głosowej w „Simpsonach”.

Długo emitowany animowany sitcom był znany z tego, że przez lata różne gwiazdy głosiły postacie, a wszyscy, od Billie Eilish po Stephena Hawkinga, pojawili się w „The Simpsons”. W sezonie 34, odcinku 8 („Przyrodni brat z tej samej planety”) serial wybrał kilka wielkich nazwisk, które można dodać do tej listy, w tym nominowaną do Oscara Carol Kane. Ale nie była jedynym talentem kalibru nagrody, który został zgłoszony do wpisu, ponieważ nazwisko Melissy McCarthy również znajdowało się na liście.

W odcinku Homer Simpson dowiaduje się, że jego tata Abe ma nową dziewczynę o imieniu Blythe, której głosu użyczył Kane, i że ma adoptowanego jedenastoletniego syna o imieniu Calvin, granego przez Melissę McCarthy, która jest dość szczera i inteligentna jak na w jego wieku, z intrygującymi hobby, w tym wypychaniem zwierząt. Rywalizacja przyrodniego rodzeństwa między nimi trwa przez cały wpis, dopóki nie zdają sobie sprawy, że Homer po prostu szuka aprobaty swojego taty. Fabuła kończy odcinek po serdecznej chwili pojednania między ojcem i synem, wynikającej z niektórych wyłupiastych muszli, ale to szczególne wydarzenie nie jest tym, co wywołało spore poruszenie wśród widzów.

Fani są zachwyceni występem wokalnym Melissy McCarthy jako Calvina

Fani mieli wiele do powiedzenia na Reddicie na temat występu Melissy McCarthy jako Calvina. Jeden z użytkowników, u/Porphyrin_Ring, nie mógł uwierzyć, że znana aktorka komediowa była osobą, która podkładała głos tej postaci, pisząc: „Jestem naprawdę pod wrażeniem głosu Melissy McCarthy, nigdy bym nie zgadł, że to gdyby reklama o tym nie wspomniała! Jest prawdopodobnie pierwszą gościnną gwiazdą, jaką mieliśmy od jakiegoś czasu, która używała innego głosu niż zwykły głos”. Kilka osób również się zgodziło, na przykład u / andthatwasenough , który napisał: „Tak, naprawdę się cieszę, że tak naprawdę, no wiesz, zaczyna działać! Brakowało mi tego aspektu gościnnych występów w serialu”.

Występ był tak przekonujący, że niektórzy widzowie mogliby nigdy nie wiedzieć, że to McCarthy, gdyby nie brali udziału w internetowej dyskusji, jak u/ryuza, który napisał: „Wow, nawet nie zdawałem sobie sprawy, że to ona, dopóki nie zobaczyłem twojego komentarza. Po prostu założyłem, że to Tress MacNeille. MacNeille udzielił głosu wielu postaciom z „Simpsonów”, w tym wielu dzieciom płci męskiej, ale Calvin nie jest jednym z nich (za pośrednictwem IMDb). Ten zaszczyt należy się McCarthy i okazuje się, że nie tylko fani zachwycają się jej występem w „Simpsonach”. „Jesteśmy jej wielkimi fanami i jest to duża mięsista, soczysta część. I jest naprawdę zabawna” – powiedział showrunner i producent wykonawczy Matt Selman w wywiadzie. „Dostać wielką gwiazdę komedii u szczytu swoich możliwości, to całkiem fajne”.

Wygląda na to, że Melissa McCarthy przeszła samą siebie jako Calvin i prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że niektórzy ludzie mają nadzieję, że ta postać nie jest jedną z wielu postaci „Simpsonów”, które pojawiły się tylko raz w serialu.

Czy ten post był pomocny?