Skip to content

Mayim Bialik opowiada, jak najnowsza gościnna gwiazda Call Me Kat składa hołd Leslie Jordan

9 de grudzień de 2022
l intro 1670603434

Mayim Bialik jako Kat

Fani byli całkowicie załamani wiadomością o przedwczesnej śmierci Lesliego Jordana 24 października 2022 r. Radosny aktor wniósł światło i śmiech do niezliczonych widzów, szczególnie dzięki swojej wyjątkowej roli w serialu Fox „Call Me Kat” z Mayimem Bialikiem w roli głównej. Zmarł, gdy kręcili swój trzeci sezon, w wyniku czego jego ostatni odcinek serialu został wyemitowany 1 grudnia.

Odpowiednio, postać Jordana ma szczęśliwe zakończenie, a wesoły piekarz Phil w końcu znajduje miłość. Ukochany aktor przeżywa także swój pierwszy ekranowy pocałunek, który podkreśla motywy miłości i akceptacji w serialu. Producent wykonawczy Maria Ferrari mówi, jak ważna była ta scena w Deadline, która zauważa: „To był naprawdę miły moment i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​udało nam się to zrobić”. Trwałe dziedzictwo Jordana jest tutaj ucieleśnione w ogromnej roli reprezentacji osób queer w telewizji.

Miłość obsady i ekipy do barwnego aktora prowadzi nas do specjalnego odcinka w hołdzie, który zostanie wyemitowany po wakacyjnej przerwie. Jako producentka wykonawcza „Call Me Kat” Mayim Bialik dzieli się swoimi przemyśleniami na temat pomnika, który rekrutuje wyjątkową gościnną gwiazdę. Ujawnia przy tym również, które z poprzednich współpracowników Jordana powrócą w tej niezapomnianej i chwytającej za serce roli.

Vicki Lawrence występuje gościnnie u matki Phila

Fani przezabawnej komedii Foxa „The Cool Kids” będą zachwyceni wiadomością, że Vicki Lawrence wystąpi gościnnie jako matka Phila, Lurlene. Po emocjonującym wideo poświęconym Leslie Jordan, wnosi to do serii zasadniczą lekkość. W TV Line Bialik wyjaśnia, co to dla niej znaczy.

„Zawsze dużo rozmawialiśmy o potencjalnych członkach rodziny, którzy pojawią się w naszym programie. Fantazjowałem, kim byłaby mama Randi lub tata Cartera, a gdyby Max miał dawno zaginioną siostrę, kto by tak? Więc fakt, że ktoś, kto ma związek z Leslie, tak jak Vicki, osobiście iw życiu zawodowym, jest tak wyjątkowy ”. Oprócz związku Lawrence’a z Jordanią, Bialik opisał, jak osobiście związała się z aktorką, wyjaśniając, jak wyglądała na trzech dorastających komików: Lucille Ball, Carol Burnett i Vicki Lawrence.

Bialik dalej opisuje: „Ale poza tym nie chcemy próbować powielać Phila, ponieważ nie można. Tak jak Leslie Jordan, nie ma replikacji tej postaci ani osoby. Chcieliśmy jednak kogoś, kto ma dość dobre samopoczucie postaci Leslie i wystarczająco dużo ostrości i zabawy, które Leslie wniosła do swojej postaci. Jest własną kobietą, postarzamy ją, ale nie jest kobietą bez środków do życia, jak czasami opisywałby ją charakter Phila ”.

Specjalny hołd dla Lesliego Jordana zostanie wyemitowany 5 stycznia 2023 roku w Fox.

Czy ten post był pomocny?