Skip to content

Maya Hawke ujawnia swoją wymarzoną gwiazdę gościnną dla Stranger Things

11 de wrzesień de 2022
l intro 1662771349

Maya Hawke śmiejąca się z wydarzenia

Wychodząc z ogromnej liczby widzów czwartego sezonu, „Stranger Things” nigdy nie było większe niż dzisiaj (poprzez Collider). Ta seria odcinków zgromadziła ogromną obsadę, w tym nowo przybyłych Jamie Campbell Bower jako Vecna, Eduardo Franco jako Argyle i Joseph Quinn jako Eddie Munson. Warto zauważyć, że aktor „Koszmar z ulicy Wiązów” Robert Englund pojawił się jako Victor Creel, a Gabriella Pizzolo powróciła w kilku odcinkach jako Suzie Bingham, dziewczyna Dustina z obozu letniego.

Maya Hawke, córka aktorów Ethana Hawke’a i Umy Thurman, również dostała więcej czasu na ekranie po tym, jak jej postać, Robin Buckley, została przedstawiona w trzecim sezonie jako dziwaczna, sarkastyczna postać Nancy Wheeler (Natalia Dyer), chociaż te dwie nie spędźcie razem dużo czasu do sezonu 4. Chociaż sezon 5 może nadal być daleki, nie powstrzymało to Hawke przed nazwaniem swojej wymarzonej gwiazdy gościnnej w serialu fantasy horroru Netflix.

Maya Hawke chce gościnnie zagrać Adama Sandlera

Obsada „Stranger Things” usiadła z BuzzFeed przed wydaniem tomu 1 sezonu 4. Wśród zadawanych pytań było: „Jeśli jakikolwiek aktor mógłby mieć epizod Dziwniejsze rzeczykogo chciałbyś, żeby to było?” Maya Hawke bez wahania odpowiedziała: „Adam Sandler”. Joe Keery, która gra Steve’a Harringtona w serialu, podzieliła się swoją opinią, mówiąc: „Szczerze, byłoby wspaniale”. Natalia Dyer również wydawała się zgadzać, stwierdzając: „Brawo dla Adama Sandlera”.

Podczas gdy przesadne wybryki Sandlera mogą nie pasować zbyt dobrze do naładowanego nostalgią dramatu „Stranger Things”, aktor zdecydowanie w przeszłości zajmował się dramatycznymi rolami. Weź udział jako chory z miłości przedsiębiorca w „Punch-Drunk Love” lub jako zdesperowany, zdegenerowany hazardzista w „Uncut Gems”. Mając na uwadze tego rodzaju role, Sandler z pewnością pasowałby jako przekonująca część Hawkinsa.

Tymczasem Sadie Sink, która gra Maxa Mayfielda, uważa, że ​​powinni sprowadzić innego ważnego aktora lat 80., podczas gdy Eduardo Franco strzelił dla gwiazd swoją odpowiedzią, pewnie sugerując Daniela Day-Lewisa. Opierając się na sukcesie czwartego sezonu „Stranger Things”, showrunnery Matt i Ross Duffer mogą przekonać prawie każdego, by dołączył do nich w sezonie 5. Plus, ponieważ wielcy aktorzy, tacy jak Aaron Paul i Zac Efron, już ujawnili się, że są fanami serialu Netflix (przez E! Online), nie ma granic dla tego, kto w następnej kolejności może wybrać się na wycieczkę do Hawkins.

Czy ten post był pomocny?