Skip to content

Camila Mendes i Maya Hawke łączą siły, by dokonać zemsty w zwiastunie filmu Netflix

10 de sierpień de 2022
do revenge trailer 1

Netflix zebrał grupę nastoletnich gwiazd telewizyjnych, aby robić to, co robią najlepiej.

Zrzut w piątek, 16 września, Czy zemsta gwiazdki Camila Mendes (Riverdale) jako Drea, która „jest u szczytu swoich szkolnych mocy jako dziewczyna alfa na kampusie, gdy całe jej życie staje w płomieniach po tym, jak jej seks taśma wycieka do całej szkoły, najwyraźniej przez jej chłopaka i króla szkoła, Max”, grany przez Austina Abramsa (Euforia).

W filmie występuje również Maya Hawke (Dziwniejsze rzeczy) jako Eleanor, „niezgrabna nowa uczennica, która jest zła, gdy dowiaduje się, że musi teraz iść do szkoły ze swoją starą łobuzem Carissą – graną przez Avę Capri (Miłość, Wiktorze) — która zaczęła o niej paskudną plotkę na letnim obozie, gdy miały 13 lat. Po potajemnym starciu na obozie tenisowym, Drea i Eleanor nawiązują niezwykłą i sekretną przyjaźń, aby zemścić się na swoich oprawcach.

Opisywana jako „czarna komedia Hitchcocka, w której występują najstraszliwsi bohaterowie: nastoletnie dziewczyny” Czy zemstaW obsadzie znalazł się również Rish Shah (Pani Marvel), Talia Ryder, Jonathan Daviss (Banki zewnętrzne), Maia Reficco (Pretty Little Liars: Grzech pierworodny), Paryż Berelc (Alexa i Katie), Alisha Boe (13 powodów dlaczego) i Sophie Turner (Gra o tron).

Czy zemsta jest napisany przez Celeste Ballard i Jennifer Kaytin Robinson, z których ta ostatnia również reżyseruje.

Kliknij PLAY na zwiastunie powyżej, aby posmakować Czy zemstanastępnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?