Skip to content

Marlyne Barrett nazywa aparat rentgenowski najtrudniejszym elementem wyposażenia do pracy w Chicago Med

2 de grudzień de 2022
l intro 1669912153

Uśmiechnięta Marlyne Barrett

Każda gwiazda pracująca w programie telewizyjnym lub występująca w filmie jest zaznajomiona z wyzwaniami, które pojawiają się w terenie. Mogą istnieć kostiumy, z którymi nie zawsze się dogadują, wątki, które uważają za niekorzystne, wymagające zdjęcia, a jeśli aktor ma ograniczony czas na ekranie, jest to również trudna pigułka do przełknięcia.

Może to być również moment wyjęcia ryby z wody. Dla aktora czasami może być trudno zawsze wtopić się w umiejętności i wiedzę, które jego postać powinna mieć przez cały czas. Dla gwiazdy „Chicago Med”, Marlyne Barrett, lepiej znanej jako ukochana przełożona pielęgniarki Maggie Lockwood, jedną z najtrudniejszych części jej roli jest radzenie sobie z rekwizytami.

Barrett zna tajniki planu „Chicago Med”, będąc jedną z ostatnich gwiazd OG, ale to nie znaczy, że już wszystko połapała. Aktorka otworzyła się na temat aparatu rentgenowskiego, którego wciąż nie może rozgryźć podczas dnia „One Chicago” w 2022 roku.

Maszyna rentgenowska jest trudniejsza w manewrowaniu, niż się wydaje

Respiratory, defibrylatory, wózki inwalidzkie, elektrokardiogramy i wiele innych ważnych urządzeń medycznych można znaleźć w tle „Chicago Med”. Pełniąc rolę przełożonej pielęgniarki, Maggie zna tajniki wielu procedur medycznych oraz narzędzia wymagane do ich wykonania. Może śmiało uczyć ich młodszych mieszkańców, stąd bierze się pewność siebie bohaterki.

Marlyne Barrett jest przeciwieństwem. Niezależnie od znajomości wynikającej z tak długiej pracy z narzędziami, czasami pozostaje to wyzwaniem. Rentgen, powszechnie używany w wielu odcinkach serialu, jest jednym z takich narzędzi, które pozostają równie trudne do manewrowania przez te wszystkie lata później dla aktorki.

„Nie mogę”, powiedział Barrett podczas dnia „One Chicago” w 2022 roku. „To jest jak w hydraulice, więc jest jak maszyna księżycowa”. Następnie Barrett zaczął naśladować dźwięki aparatu rentgenowskiego, wykonując pantomimę i ustawiając maszynę w pozycji umożliwiającej rozpoczęcie sceny. Wydaje się, że bez względu na to, ile razy Barrett to robi, ból nigdy nie staje się mniejszy. Może z biegiem czasu będzie to łatwiejsze, ale może nie.

„Na szczęście nie muszę go używać” – wtrąciła się Kristen Hager, odchodząca gwiazda „Chicago Med”, wywołując śmiech Baretta. — Cóż, proszę bardzo!

Czy ten post był pomocny?