Skip to content

Mark Heap dołącza do komedii ITVX „Znaczący inny”; „Drag Race” zmierza do Azji; – Co się stało z Dorothy Bell? Casting (ekskluzywny); Formaty Nippon TV ATF — informacje globalne

14 de listopad de 2022
SIGNIFICANT OTHER 01

Mark Heap i nie tylko Dołącz do dramatu ITVX „Significant Other”

Zaznacz stertę (Piątkowa kolacja, Rozmieszczone), Kéllé Bryan (Ja i pani Jones) i Shauna Williamsona (EastEnders, Dodatki) są wśród obsady dodanej do komedii ITVX Znaczące Inne. Katarzyna Parkinson (Tłum IT, No to ruszamy) i Youssef Kerkour (Zostań blisko) zostały już ogłoszone jako główne postacie programu, który pochodzi z należącej do ITV Studios firmy Quay Street Productions. Kolejna obsada ujawniona dzisiaj to Ben Bailey Smith, Sue Vincent, Olivia Poulet i Will Ash. Serial opowiada o „nieromantycznym romansie dwojga ludzi, których drastyczne, ale brzemienne w skutki pierwsze spotkanie zmienia ich życie”. Oparta na izraelskiej serii Yes Studios o tej samej nazwie, jest obecnie kręcona w Manchesterze w Wielkiej Brytanii i zadebiutuje w nadchodzącym serwisie streamingowym ITVX w 2023 roku. ITV Studios ma prawa do dystrybucji międzynarodowej.

„Drag Race” na starcie w Azji

O4 Media, dystrybutor-weteran, Gary Pudney, zawarł umowę, aby reprezentować World of Wonder’s Drag Race format w całej Azji, na terytoriach obejmujących Tajlandię, Indie, Japonię, Singapur i Koreę Południową. Format zawodów drag został już zaadaptowany w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Kanadzie, Hiszpanii, Australii i Nowej Zelandii po rozpoczęciu działalności w 2009 roku na amerykańskim kanale Logo TV. O4 również przyjmie format spin-off Sekretny wyścig celebrytów do Azji. W ten sposób celebryci próbują wykonać występy z synchronizacją ust, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość za przeciąganymi postaciami.

Aktorzy „Candyman” i „Ulica Wiązów” dołączają do „Co się stało z Dorothy Bell?”

EKSKLUZYWNY: Horror w reżyserii Danny’ego Villanueva Jr., scenarzysty i reżysera Co się stało z Dorothy Bell? dodał Michaela Hargrove’a i Lisę Wilcox jako drugoplanową obsadę. Zapowiadana jako „koszmarny horror z filmów o dojrzewaniu” opowiada o Ozzie Gray (Asya Meadows), która dokumentuje swoje śledztwo w sprawie traumatycznych wydarzeń z wczesnego dzieciństwa, które dotyczyły jej zmarłej babci, Dorothy Bell. Hargrove zagra jej ojca, a Wilcox wcieli się w terapeutę traumy. Hargrove ostatnio zagrał Candymana, Shermana Fieldsa w wyprodukowanym przez Jordana Peele’a Cukierkowy facet w zeszłym roku, podczas gdy Wilcox zagrał w Koszmar włączony Ulica Wiązówczwarty i piąty film. Steven Alonte (Katedra), Sargon Odicho, Arlene Arnone i J. Anthony Ramos również występują. Produkcja rozpoczyna się na początku 2023 roku w rejonie Chicago pod Marzę o psychopomp niezależna firma produkcyjna reżysera Villanuevy, How Bizarre Pictures.

Nippon TV wypuszcza na ATF „Vocals Like Locals”, „First Kiss Boys”

Japońska telewizja Nippon TV wprowadza dwa nowe formaty na nadchodzącym Asia TV Forum & Market (ATF) w Singapurze – program bez scenariusza Wokal jak miejscowi i scenariusze serii Chłopcy pierwszy pocałunek oraz Panie Pierwszy Pocałunek. Wokal jak miejscowi to konkurs śpiewu rzeczywistości, w którym zawodnicy śpiewają lokalny hit ze swojego ulubionego obcego kraju, starając się brzmieć jak tubylec, niekoniecznie mówiąc w lokalnym języku. Sławni jurorzy wybierają zwycięzcę, który będzie miał okazję spotkać się z piosenkarzem ich ulubionego lokalnego hitu. Skierowane do odbiorców Gen-Z, Chłopcy pierwszy pocałunek to dziesięcioodcinkowy, półgodzinny serial dramatyczny, po którym nastąpi mockumentarny program randkowy, Panie Pierwszy Pocałunekktóry będzie przecinał się z serialem dramatycznym w formie crossovera. Chłopcy pierwszy pocałunek śledzi ucznia, który przenosi się do nowej szkoły wkrótce po otrzymaniu pierwszego pocałunku od młodej dziewczyny, którą później odkrywa, że ​​występuje w reality show randkowym.

Czy ten post był pomocny?