Skip to content

Manny Montana opowiada o tym, co sprawia, że ​​dobre dziewczyny są tak bliższe

27 de sierpień de 2022
l intro 1661564445

Manny Montana uśmiecha się

„Good Girls” to jeden z tych programów, w których stawki stają się coraz wyższe z każdym mijającym odcinkiem. Kiedy matki z przedmieścia Beth Boland (Christina Hendricks), Ruby Hill (Retta) i Annie Marks (Mae Whitman) postanawiają obrabować bank w desperackim przejęciu gotówki, nigdy nie spodziewały się, że ich drobny napad na supermarket doprowadzi do życia z praniem brudnych pieniędzy. i działalność gangów. Gdy białe kłamstwa kobiet wymykają się spod kontroli, konsekwencje ich zbrodni powoli przenikają do ich życia domowego, zmuszając bohaterki do podejmowania morderczych decyzji dotyczących ich priorytetów. Narracja świetnie się spisuje, rozpakowując motywacje każdej postaci, badając ich chęć rozmycia dobra ze zła.

Oprócz głównych pań, seria zawiera szereg narodowych skarbów. W całym serialu Beth, Ruby i Annie kłócą się z Rio, bystrym przestępcą, który wpycha kobiety w kąt po tym, jak nieświadomie odkrywają jego operację. Rio, grany przez aktora Manny’ego Montanę, jest przedstawiany jako złożona postać o niejednoznacznych moralnościach. Nawet gdy naciska kobiety, by popełniły oszustwo, nawiązuje nieoczekiwaną więź z Beth, która obejmuje swoją ciemną stronę. W niedawnym wywiadzie Montana wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem zdolność narracji do przejścia od thrillera kryminalnego do dramatu rodzinnego trafiła w gusta widzów.

Good Girls pozwala widzom przyjrzeć się własnej moralności

Jako Beth, Annie i Ruby nawiązują relacje i rodzicielstwo, Rio jest kotwicą w przestępczym półświatku. Jednak nawet on ma tajemnice. Prowadzi też podwójne życie, od czasu do czasu pod pseudonimem Christopher, próbując utrzymać syna w tajemnicy o prawdziwej naturze jego pracy. Rio może być bezwzględny, ale jest też czarujący w sposób, który jest zarówno przerażający, jak i pociągający. Kiedy bohaterki zastanawiają się nad zmniejszeniem strat i powrotem do dawnego życia, Rio zawsze udaje im się trzymać je na haku. Według Manny’ego Montany ta dwoistość sprawia, że ​​historia jest tak interesująca.

„Mamy tak dużą różnorodność, mamy coś dla każdego, ale najważniejsze jest to, że czuję, że jesteśmy tak bliscy, ponieważ stawia cię to w sytuacji, w której byś zrobił w tej sytuacji” – wyjaśnił Montana w wywiadzie dla The Musisz obejrzeć program. „Każdy oparł się plecami o ścianę i znajdujesz wyjście z tego, niezależnie od tego, czy robisz to dla rodziny, czy robisz to, aby awansować w pracy, czy robisz to dla przyjaciela, czy robisz to z dobrego lub złego powodu”.

Obserwowanie, jak bohaterowie dokonują złych wyborów z właściwych powodów, jest jednym z najbardziej wciągających aspektów serialu. Chociaż „Dobre dziewczyny” nie dostaną piątego sezonu, występ Montany jako Rio uosabia dychotomię tkwiącą w sercu serialu.

Czy ten post był pomocny?