Skip to content

„Manifest” z datą premiery czwartego sezonu, zwiastunem na Netflix

28 de sierpień de 2022
Josh Dallas and Melissa Roxburgh in Manifest

W 828 Day o 8:28, dokładnie rok po tym, jak Netflix ogłosił to Oczywisty został wskrzeszony po jego anulowaniu przez NBC, streamer ujawnił datę premiery części 1 czwartego i ostatniego sezonu serialu. Zadebiutuje 4 listopada 2022

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, sezon 4 of Oczywisty ukaże się w dwóch częściach po 10 odcinków każda. Kiedy Montego Air Flight 828 wylądował bezpiecznie po burzliwym, ale rutynowym locie, załoga i pasażerowie zostali zwolnieni. Jednak w ciągu tych kilku godzin świat postarzał się o pięć lat – a ich przyjaciele, rodziny i współpracownicy, po opłakiwaniu straty, stracili nadzieję i ruszyli dalej. Teraz, w obliczu niemożliwego, wszyscy dostają drugą szansę. Ale gdy ich nowa rzeczywistość staje się jasna, ujawnia się głębsza tajemnica i niektórzy z powracających pasażerów wkrótce zdają sobie sprawę, że mogą być przeznaczeni do czegoś większego, niż kiedykolwiek myśleli, że jest to możliwe w tej bogatej emocjonalnie, nieoczekiwanej podróży do świata opartego na nadziei, sercu i przeznaczeniu .

W tygodniach poprzedzających 828 Day, Oczywisty fani oglądali na nowo istniejące sezony, dzięki czemu trafiają do cotygodniowego rankingu Netflix Top 10 seriali anglojęzycznych.

20-odcinkowy sezon 4 będzie rzeczywiście ostatnim w serii.

„Taki jest obecnie plan, przynajmniej jeśli chodzi o to, czy w sezonie pojawi się satysfakcjonujące rozwiązanie. Do końca sezonu udzielimy odpowiedzi, które tak naprawdę znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania” – powiedziała szefowa serialu Netflix Jinny Howe Wszykina na początku tego tygodnia.

Oto szczegóły fabuły sezonu 4: Dwa lata po brutalnym morderstwie Grace, które wywróciło ich życie do góry nogami, rodzina Stone’ów jest w rozsypce, a zdruzgotany Ben nadal opłakuje swoją żonę i szuka porwanej córki, Eden. Pochłonięty swoim żalem Ben ustąpił ze swojej roli współkapitan łodzi ratunkowej, pozostawiając Michaelę, aby była sama kapitanem, co jest prawie niemożliwe, ponieważ każdy ruch pasażerów jest teraz monitorowany przez rządowy rejestr. Gdy Data Śmierci zbliża się, a pasażerowie desperacko szukają drogi do przetrwania, tajemniczy pasażer przybywa z paczką dla Cala, która zmienia wszystko, co wiedzą o locie 828 i okaże się kluczem do odkrycia tajemnicy Wezwań w tym fascynująca, zginająca umysł i głęboko emocjonalna podróż.

W serialu wyprodukowanym przez Warner Bros. TV występują Melissa Roxburgh, Josh Dallas, JR Ramirez, Luna Blaise, Ty Doran, Parveen Kaur, Matt Long, Holly Taylor, Daryl Edwards

Jeff Rake stworzył program i był producentem wykonawczym z Jackiem Rapke, Jackie Levine, Lenem Goldsteinem.

Poniżej znajduje się grafika zwiastuna nowego sezonu. Zwiastun zwiastuna możecie obejrzeć powyżej.

Czy ten post był pomocny?