Skip to content

Manifest Boss Talks mówi o Twist Date Date sezonu 4, „Dangerous” Angelinie i „Mnóstwie powrotów” w finałowych 10 odcinkach

6 de listopad de 2022
Manifest Season 4 Josh Dallas

Poniżej znajdują się główne spoilery z Oczywisty Sezon 4, część 1, który został wydany w piątek, 4 listopada na Netflix. Postępuj odpowiednio.

Smok żyje!

Na krawędzi śmierci w Manifest Finał w środku sezonu Cal przeżył, gdy Zeke użył swoich empatycznych mocy, by wyssać białaczkę nastolatka i sam z nią walczyć – ostatecznie poświęcając swoje życie, by uratować Cala.

Zeke zdecydował się na ten bezinteresowny akt po tym, jak usłyszał Olive i TJ doszedł do wniosku, że Cal, nazywany „Świętym Graalem” od pierwszego sezonu, jest kluczem do ocalenia ludzkości. Według twórcy serialu i showrunnera Jeffa Rake’a, te rewelacje z sezonu 4 – w tym tatuaż smoka i Saanvi odkrywające szafir w próbce DNA Cala – potwierdzają, że jest on rzeczywiście wyjątkowy w porównaniu z innymi 828erami.

„Cal widział rzeczy, których nikt inny nie mógł zobaczyć, i rysował rzeczy, o których nikt inny nie był świadomy”, mówi Rake TVLine. „Od początku naszej historii było jasne, że w zdolnościach Cala było coś wyjątkowego”.

Druga szansa Cala na życie oznacza, że ​​może nadal pomagać innym pasażerom, gdy zbliżamy się do końca serii. (Data premiery części 2 czwartego i ostatniego sezonu nie została jeszcze ogłoszona.)

Luna Blaise i Ty Doran w Manifest„Słusznie byłoby założyć, idąc naprzód, że jakakolwiek szczególna siła i moc [Cal has] — niezależnie od tego, czy nazwiesz go Świętym Graalem, czy Smokiem — coś o jego umiejętnościach będzie kluczowe w próbie ratowania pasażerów, gdy zbliżają się do daty śmierci w ostatnim bloku 10 [episodes]”, wyjaśnia Rake.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji z Oczywisty szefa, w tym zagrożenie, jakie Angelina stanowi dla innych pasażerów, i czego można się spodziewać w pozostałych odcinkach sezonu 4.

TVLINE | Data śmierci jest nie tylko dla pasażerów, ale raczej dla Cały świat. Jak myślisz, jak to kształtuje resztę sezonu, który teraz wydaje się jeszcze większy?
To zawsze było częścią planu gry, ponieważ teraz odkrywamy, że pasażerowie są prorokami. Sugerowaliśmy to od początku. Wybory, których dokonują w zakresie odkupienia siebie, po powołaniu [and] robienie właściwych rzeczy wpływa nie tylko na ich własną zdolność do życia lub śmierci, ale także na los całej ludzkości.

To, o czym mówiliśmy, to fakt, że co jakiś czas w historii ludzkości Bóg delegował przedstawiciela lub grupę przedstawicieli, aby ustalić, czy ludzkość zaszła tak daleko od głębokiego końca, że ​​Bóg zadał pytanie: „Czy to populacja ludzi, którą stworzyłem, zasługuje na to, by iść dalej, czy oni ją wysadzili?”

Staramy się nie być tak konkretni, aby tak na nosie mówić o Dziesięciu Przykazaniach, ponieważ jest to znacznie większe. Staraliśmy się poszerzyć, niezależnie od tego, czy jest to interpretacja judeochrześcijańska, czy niezachodnia. Nie chcemy wiązać tego z tą czy inną historią.

Stawka jest teraz gigantyczna. Nawet jak dochodzimy do finałowej 10 [episodes] i wiedząc, że los świata jest zagrożony, będziemy nadal opowiadać bardzo osobiste historie o tych samych postaciach, które znamy i kochamy. Ustawienie nieco się zmieni i będzie bardziej skoncentrowane na społeczności pasażerów — mniej skupiać się tylko na kamiennym domu. Nieco więcej poznamy inne postacie. To naprawdę fajne, interesujące środowisko, w którym trafiamy do finałowej dziesiątki.

TVLINE | Widzieliśmy Angelinę wychodzącą z kościoła, wyglądającą jak zwiastun apokalipsy. Poza tym dowiedzieliśmy się, że swoimi mocami potrafi sfałszować Wezwanie. Co to oznacza dla pozostałych 828-owców, skoro są w tej samej łodzi ratunkowej, a ona ma własną misję?
Ustaliliśmy, że jest bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek. Kamienie myślą, że odeszła [after the stained glass crashed down on her], więc ich czujność jest opuszczona. Myślą, że to ryzyko, o które nie muszą się martwić, ale widzieliśmy, że wymknęła się w noc. Niebo wydaje się być granicą tego, co może osiągnąć. Pytanie brzmi, czy jest tak niebezpieczna i zdolna wyrządzić tyle szkód, że może samodzielnie zniszczyć Łódź ratunkową? To otwarte pytanie, gdy przechodzimy do ostatniej dziesiątki. Czy jest tak potężna, że ​​może zniszczyć Łódź ratunkową i zniszczyć ludzkość? Czy moc i zdolności Cala jako smoka i wszystkich pasażerów są wystarczająco silne, by ją pokonać?

Manifest sezon 4TVLINE | Uwielbiałem widzieć Grace z powrotem jako tę złowrogą, pseudo-złą wersję stworzoną przez Angelinę. Czy zobaczymy ją więcej?
To była naprawdę fajna okazja, z której skorzystaliśmy, aby zaprosić z powrotem śliczną Atenę [Karkanis], który był tak dobrym sportem, że przyszedł i to zrobił. Mam nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy ją widzimy.

TVLINE | Zbliżamy się do końca serii i nadchodzą odpowiedzi. Czy zobaczymy przeszłych pasażerów lub znajome twarze wyskakujące, aby zakończyć historię?
Od samego początku niezwykle ważne było dla mnie odpowiadanie na wszystko, co było otwarte i zwisające, i spędziliśmy mnóstwo czasu w pokoju pisarzy, śledząc każdą postać [and] każde jajko wielkanocne. Nie chcemy być posądzani o pozostawienie wielu powieszenia [threads] i frustrowanie naszych superfanów, którzy tak bardzo zwracają na siebie uwagę w domu.

Możesz spodziewać się wielu powracających postaci. Możesz oczekiwać, że wrócimy do wielu naszych otwartych jajek wielkanocnych i odpowiemy na jak najwięcej; Mam nadzieję, że okaże się, że odpowiedzieliśmy na wszystkie. Po 20 odcinku możemy się przegrupować. Spotkam się z ludźmi w mediach społecznościowych, a ludzie będą mogli wskazać, na co zapomnieliśmy odpowiedzieć. Mam nadzieję, że to niewiele, bo naprawdę się staraliśmy. Naprawdę staraliśmy się przywrócić każdą postać i odpowiedzieć na każde pytanie, więc mam nadzieję, że wszyscy poszliśmy dobrze.

Co masz nadzieję zobaczyć w Oczywistypozostałe odcinki sezonu 4? Dźwięk poniżej!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?