Skip to content

Mandalorian S3 O7: Tak, to chudy Pete z Breaking Bad jako zwiadowca ocalałych

12 de kwiecień de 2023
l intro 1681306017

Streaming Disney+

Chudy Pete gapi się

Zawiera spoilery dotyczące 3. sezonu „The Mandalorian”, odcinka 7, „Rozdział 23”

Kolejny aktor z uniwersum „Breaking Bad” właśnie wkroczył do odległej galaktyki. Po Moffie Gideonie Giancarlo Esposito w „The Mandalorian”, Charles Baker dołączył do serialu jako jeden z pozostałych mieszkańców Mandalore i zadebiutował w sezonie 3, odcinku 7.

Baker jest znany przede wszystkim z roli Chudego Pete’a w serialu „Breaking Bad”. Postać była dilerem narkotyków i bliskim przyjacielem Jessego Pinkmana (Aaron Paul). Wraz ze swoim kumplem Badgerem (Matt Jones), Pete zapewnił niektóre z bardzo potrzebnych chwil śmiechu i wytchnienia w serialu. Dzięki temu stał się popularną postacią wśród fanów i od tego czasu Baker pojawił się w kilku hitowych filmach i serialach, takich jak „Brooklyn Nine-Nine” i „The Blacklist”.

Teraz, gdy dołączył do uniwersum „Gwiezdnych wojen”, Baker może dodać kolejny hit do swojej twórczości. Co więcej, jego postać jest interesującym dodatkiem do tradycji Mandalore.

Postać Charlesa Bakera przeżyła Wielką Czystkę

W „Rozdziale 23” Din Djarin (Pedro Pascal), Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff) i gang przybywają na Mandalore, aby odzyskać swoją rodzinną planetę, tylko po to, by odkryć, że są tam inni Mandalorianie. I pomyśleć, że kiedyś wierzyli, że powierzchnia planety jest niegościnna i jest domem wyłącznie dla futrzastych stworzeń i mitozaurów.

Charles Baker jest jednym z ocalałych Mandalorian, ale jego historia jest tajemnicą. Obecnie jest znany jako Survivor Scout i jest dublerem postaci kapitana granej przez Charlesa Parnella. Wiemy jednak, że jest jedną z niewielu osób, które przeżyły Wielką Czystkę, która spowodowała śmierć większości innych mieszkańców planety lub rozproszenie ich po galaktyce.

Z powrotem Moffa Gideona, „Mandalorianin” może ponownie połączyć dwóch kultowych aktorów w Gilliganverse w zabawny i interesujący sposób. Jednak okaże się, czy postać Bakera odegra znaczącą rolę w posuwającym się naprzód spin-offie „Gwiezdnych wojen”.

Czy ten post był pomocny?