Skip to content

„Love Island” kieruje się do Izraela; Viaplay wzywa „Bzdura”; Sokole oko „Profesor T” i „Podejrzany” – Global Briefs

29 de listopad de 2022
love island

„Love Island” jedzie do Izraela

Izrael stał się najnowszym celem do przyjęcia Wyspa miłości, ze wspieraną przez ITV Studios firmą Armoza Formats, która ma wyprodukować lokalną wersję nowego streamera Keshet Free TV. Zdjęcia do letniej emisji odbędą się w maju, ponieważ Izrael staje się 26. terytorium, które zamówi wersję po ogłoszeniu Malty i Albanii w zeszłym tygodniu. ITV Studios wspierane przez Aviego Armozę Czwórka twórca Armoza Formats produkuje wersję lokalną. Firma, która została przejęta przez ITV Studios w 2019 roku, na początku tego roku przekształciła się w ramię produkcyjne ITV Studios w Izraelu i wyprodukowała już dwie lokalne wersje Chodź na obiad ze mną dla Kan 11 wraz z takimi jak Klub 1%. oraz Pościg. Program będzie emitowany w Free TV, Keshet i streamerze RGE, który ma wystartować na początku przyszłego roku. „Od założenia Armoza Productions i wyprodukowania hitów na rynku izraelskim, takich jak Chodź ze mną na obiad, klub 1%. oraz Pościg, naturalnym postępem firmy było zorganizowanie kolejnego dużego konkursu reality show w czasie największej oglądalności w Izraelu” – powiedział Armoza. W Wielkiej Brytanii gigant rozrywki pozostaje lukratywnym wykonawcą dla ITV i wkrótce ma wyemitować zarówno sezon zimowy, jak i letni (sezony 9 i 10). Wersja amerykańska została pierwotnie zamówiona dla CBS, ale jest emitowana w Peacock od zeszłego roku, a wersje są również produkowane w Europie i na innych terytoriach.

Viaplay nazywa „bzdurą” wojnę kopenhaskich motocyklistów z gangami

Kopenhaska wojna gangów motocyklowych z lat 80. to kwintesencja najnowszego oryginału Viaplay Głupie gadanie. Serial, zapowiadany jako „niekonwencjonalny dramat o dojrzewaniu”, pochodzi od Milada Alami (Podążaj za pieniędzmi), Bo Hr. Hansena (Bamse) i Molly Malene Stensgaard (Akwarela). Sześcioczęściowy serial oparty na książce Camilli Stockmann i Janusa Køster-Rasmussena pochodzi od Nordisk Film Creative Alliance i ma mieć swoją premierę na międzynarodowym streamerze w 2023 roku. Fabuła śledzi losy młodej pary bez korzeni (Alba August i Marco Ilsø), którzy zostali wciągnięci w kopenhaską subkulturę motocyklową. “Głupie gadanie to czteroipółgodzinna ekscytująca przejażdżka w dzikość młodości, która zaczyna się jako zabawna i niewinna, ale staje się coraz bardziej poważna i niebezpieczna” – powiedział Alami. Zdjęcia niedawno zakończono w Kopenhadze. Sprzedażą międzynarodową zajmuje się Viaplay Content Distribution.

Dramat Eagle Eye zabezpiecza ponowne zlecenia dla „Profesora T” i „Podejrzanego”.

Dramat Waltera Iuzzolino Eagle Eye otrzymał podwójną rekomendację dla ITV Profesor T i Channel 4/BritBox International Podejrzany. Pierwszy to trzeci sezon dramatu z udziałem Bena Millera, którego akcja rozgrywa się na Uniwersytecie Cambridge, po profesorze zajmującym się rozwiązywaniem przestępstw, który ostatnio przebywa w więzieniu. Podejrzany z Anne-Marie Duff w roli głównej był jednym z największych nowych seriali dramatycznych Channel 4 roku i śledzi psychoterapeutkę Susannah Frater, która próbuje wyśledzić niebezpiecznego pacjenta. Podejrzany jest adaptacją duńskiego serialu Forhoret od Christoffer Boe i Miso Film Fremantle’a i jest dystrybuowany na całym świecie przez Fremantle. Zadzwonił Iuzzolino Profesor T „międzynarodowa sensacja w sprzedaży”, a dyrektor ds. finansowych Eagle Eye, Jo McGrath, powiedział, że niezależna artystka „stara się zgromadzić wokół siebie kolejną znakomitą obsadę”.

Czy ten post był pomocny?