Skip to content

„Lista”: Jonah Platt, Chrissie Fit, Will Peltz i Zach Reino Board Indie Comedy

1 de listopad de 2021
4 shot

EKSKLUZYWNY: Jonasz Platt (Bycie Ricardosem), Chrissie Fitt (Wiem co zrobiłeś poprzedniego lata), Will Peltz (13 minut) i Zacha Reino (Warzy Bracia) dołączyli do Halston Sage, Christiana Navarro i Gregga Sulkina w obsadzie Lista, komedia niezależna w reżyserii Melissy Miller Costanzo.

Film napisany przez Roba Lederera i Steve’a Vitolo koncentruje się na Abby (Sage), kobiecie, która ma wyjść za mąż, dla której wszystko jest idealne. Dopóki nie dowiaduje się, że jej narzeczony Matt (Platt) spał z celebrytą z jego listy „darmowych karnetów”. Aby odwrócić jej uwagę, Abby i jej najlepsza przyjaciółka Chloe (Fit) wpadają na szalony pomysł: Abby powinna ścigać celebrytę z własnej listy. Sprawy komplikują się jednak, gdy spotyka Jake’a (Navarro), słodkiego i czarującego kelnera w pobliskiej kawiarni, który daje jej nową perspektywę.

Tobias Weymar, Annie Mahoney i Mark Fasano są producentami dla Nickel City Pictures, a dyrektor wykonawczy Sage wraz z Ledererem, Vitolo, Ericiem B. Fleischmanem i Maurice’em Fadida, a także finansuje New Legend Entertainment.

Platt jest najbardziej znany ze swojej tury jako Fiyero Tigelaar w Broadway’s Niegodziwy. Aktor niedawno zagrał drugoplanowe role w filmie Paramount Damiena Chazelle Babilon i Amazonka Aarona Sorkina Bycie Ricardosem. Wystąpił także w filmach, w tym Ostatni Klub Śniadaniowy oraz Będę patrzyłi znalazł role po stronie telewizyjnej w Kraj komfort, Harley Quinn, Milion małych rzeczy i więcej.

Fit jest najbardziej znany ze skrętów w Universal’s Idealne boisko franczyza i Disney Channel Plaża dla nastolatków filmy. Obecnie można ją zobaczyć w restarcie serii Amazon z Wiem co zrobiłeś poprzedniego latai niedługo zobaczymy go w serialu komediowym Showtime Kocham to dla ciebie, a także komedia grozy Starza, Lśniąca Dolina. Aktorka pojawiła się również w Comedy Central Aquafina to Nora z Queens i Disney Channel Elena z Avaloru, m.in. Dodatkowe osiągnięcia filmowe obejmują film Universal’s Całe moje życie i HBO Max Kobiety przegrywają.

Peltz może być obecnie zdjęciem katastrofy Lindsay Gossling 13 minut, z udziałem Thory Birch, Amy Smart, Anne Heche, Paz Vegi, Petera Facinelli, Tace Adkinsa i innych. Aktor pojawił się także po stronie filmowej w obrazie YA Netflix Iana Samuelsa Sierra Burgess to przegrany, Jasona Reitmana Mężczyźni, kobiety i dziecii horror-thriller Levana Gabriadze Nieprzyjaciel, m.in. Pojawił się po stronie telewizyjnej w Oczywisty, Euforia, NCIS: Nowy Orlean i więcej.

Reino jest komikiem i aktorem, który pojawił się w telewizji HBO Ograniczyć entuzjazm, Netflixa Warzy Bracia, AP Bio, Zofia pierwsza, Oniemiały, szalona była dziewczyna i więcej. Niedawno pisał o nowej serii Peacocka Pieczenie To z Mayą Rudolph i Andym Sambergiem oraz współprowadzącymi Poza książką, popularny podcast, który pierwotnie zadebiutował w Earwolf. Reino był także współautorem scenariusza do nadchodzącego filmu Elizabeth Banks o Amazonie Gdzie jesteśmy? z Davidem Wainem i Jessem McKenną.

Platt jest reprezentowany przez Stewart Talent i The Rosenzweig Group; Fit by A3 Artists Agency and Gang, Tyre, Ramer; Peltz przez innowacyjnych artystów i zarządzanie produkcją rozrywkową; Reino przez WME i Omnipop Talent Group.

Czy ten post był pomocny?