Skip to content

Lena Headey z „Gry o tron” zagra w westernie Netfliksa w stylu Yellowstone od Kurta Suttera z „Sons of Anarchy”

27 de marzec de 2023
GettyImages 1170546267

Gra o tronLena Headey rozpoczyna kolejną epicką przygodę telewizyjną z główną rolą w nadchodzącym dramacie Netflix o tematyce zachodniej PorzuceniTVLine potwierdził.

Seria, która wywodzi się z Synowie Anarchii twórca Kurt Sutter koncentruje się na grupie „zróżnicowanych, odstających rodzin, które dążą do swojego Manifest Destiny w Oregonie lat 50. przez Netflixa. „Te opuszczone dusze, rodzaj zagubionych dusz żyjących na marginesie społeczeństwa, jednoczą swoje plemiona, tworząc rodzinę i walcząc. W tym krwawym procesie „sprawiedliwość” zostaje rozciągnięta poza granice prawa. Porzuceni zbada cienką granicę między przetrwaniem a prawem, konsekwencjami przemocy i niszczycielską mocą tajemnic, gdy ta rodzina walczy o zachowanie swojej ziemi”.

Headey wcieli się w Fionę, silną, pobożną matkę, która nie mogąc mieć własnych dzieci, przyjęła cztery sieroty, by stworzyć własną rodzinę. Kierując się wyższym celem – i silną wolą irlandzkiego temperamentu – jej wiara i miłość do rodziny przebijają wszystko.

Headey będzie można wkrótce zobaczyć w limitowanym serialu HBO o tematyce Watergate Hydraulików z Białego Domu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?