Skip to content

Lea Seydoux o Bond 26: „Kto wie? Może Madeleine Swann wróci”

4 de wrzesień de 2022
FE683933 2134 42C2 A0DD B3CD82BE0C35

EKSKLUZYWNY: Lea Seydoux, która grała dr Madeleine Swann w dwóch najnowszych filmach z 2007 roku, Widmo oraz Nie ma czasu na śmierć, postawił psotne pytanie o to, czy widzowie zobaczą matkę córki Jamesa Bonda w kolejnej odsłonie długiej serii filmów.

„W końcu nie jestem martwa” – dokuczała.

– Zginął James, nie Madeleine. Więc kto wie? Może wrócę.

„To jest jak fałszywe wiadomości. Prawidłowy? Ale jeśli przez chwilę mówimy poważnie, Madeleine odjeżdża z córką na samym końcu, ponieważ James ich uratował. Będzie nowy Bond, ponieważ Bond Daniela umarł, ale kto może powiedzieć, że Madeleine nie wróci?

Takie przypuszczenie dałoby fanom Bonda, a są ich legiony w każdym zakątku świata, wiele do przemyślenia.

Ale faktem jest, że w uniwersum Bonda niewiele się wydarzy, dopóki Barbara Broccoli, Michael G. Wilson i ich dyrektor castingu nie zdecydują, kto odziedziczy płaszcz Bonda po Craigu, który grał tę rolę przez piętnaście lat.

Seydoux to przyznał. „Nie rozmawiałem z Barbarą o tym, czy Madeleine pojawi się w przyszłym filmie o Bondzie, wiele musi się wydarzyć, zanim ten etap zostanie osiągnięty. To tylko jałowe spekulacje, gdy rozmawiamy na szczycie góry” – powiedziała, odnosząc się do naszej lokalizacji w Colorado Rockies.

Przypadkowo Seydoux wziął udział w światowym pokazie premierowym na festiwalu filmów gorących w Telluride Imperium Światła, napisany i wyreżyserowany przez Sama Mendesa, który obsadził Seydoux w Widmo.

Aktorka mieszkająca w Paryżu była w górach na północnoamerykańskiej premierze filmu uznanej reżyserki Mii Hansen-Love Jeden piękny poranek w którym występuje Seydoux.

Został pokazany w Directors’ Fortnight w Cannes, gdzie zdobył nagrodę Europa Cinemas dla najlepszego filmu europejskiego. Sony Pictures Classics nabyło prawa w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie.

Po Telluride, Seydoux powiedziała, że ​​wróci do Paryża, aby wznowić zdjęcia do produkcji Bertranda Bonello Bestia, na podstawie noweli Henry’ego Jamesa z 1903 r. Bestia w dżungli. Ona i współ-gwiazdą George MacKay (1917) kręcony przez dziesięć dni, zanim Seydoux wędrował do Gór Skalistych; po wznowieniu kręcenia Bestia będzie strzelać do końca października.

Seydoux ujawnił, że Bonello (Nocturama) przyjęła historię na trzy oddzielne ramy czasowe – 1900, 2014 i 2044. „Gram tę samą postać Gabrielle w każdym okresie” – wyjaśniła.

„Ona się boi Bestiato jest przenośnia. Bestia to miłość” – powiedziała Wszykina.

Mieszkający w Londynie MacKay nauczył się francuskiego na potrzeby filmu „abyśmy mogli mówić po francusku i angielsku”.

Czy ten post był pomocny?