Skip to content

„Last Week Tonight”: John Oliver zagra w ósmym sezonie z pomocą George’a Clooneya, Cardi B, Willa Ferrella i innych

16 de listopad de 2021
Screen Shot 2021 11 15 at 2.19.57 PM e1637014861421

John Oliver postanowił zamknąć tegoroczny finał sezonu mniejszą liczbą eksplozji i większą mocą gwiazd.

Podczas niedzielnego wieczoru finałowego sezonu 8 Ostatni tydzień dzisiejszej nocy Gospodarz wezwał swojego niezawodnego znajomego celebrytę, George’a Clooneya, osobę, którą przywołuje niemal każdy odcinek pstryknięciem palca, aby poczuł się nieco mniej ponuro w związku z wydarzeniami roku.

„Można powiedzieć, że to nie do zniesienia okrucieństwo” – powiedział Oliver o roku społecznie zdystansowanym, nawiązując do filmu Clooneya z wczesnych lat w komedii romantycznej.

Oliver poprosił nagrodzonego Oscarem aktora, aby go pocieszył, a Clooney zgodził się trochę z litości.

„Nie powinienem tego robić, ale wydajesz się bardziej żałosny niż zwykle” – powiedział Clooney, zanim dał Oliverowi moc – pstryknięciem palca – do wezwania na kilka minut dowolnej celebryty. Osobowości, które nastąpiły później, wydawały się oferować bardzo potrzebne komediowe wytchnienie od serialu Olivera.

W humorystyczny sposób pojawiła się Jennifer Coolidge i pomyliła brytyjsko-amerykańskiego gospodarza z innymi bezbarwnymi, gadającymi późną nocą głowami, takimi jak Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon i jego kolega stanu James Corden.

Will Ferrell został przyłapany na ekranie i zlekceważył laureata nagrody Emmy nocnego gospodarza, podczas wplatania własnego wizerunku w obręcz do haftowania.

RuPaul pojawił się wtedy w pełnym stroju i makijażu i próbował odgonić Olivera à la Drag Race.

„Nie jestem uczestnikiem twojego programu” – odpowiedział gospodarz HBO. – To ja, John Oliver.

„O rany, myślałem, że to jedna z królowych przebrana za lalkę marionetki” – zażartował RuPaul.

Po przejechaniu przez Cardi B, który pomylił Olivera z głosem Alexy Amazona; Kevin Baumgartner, który myślał, że robi epizod, zajęty Leslie Jones; and the Void, postać z kreskówek, której głos użyczył H. Jon Benjamin, która pojawiała się na pustej ścianie bez publiczności planu Olivera i była w trakcie przygotowań do własnego wieczornego show; Clooney wrócił, aby dać Oliverowi lekcję samoświadomości.

„Tylko dlatego, że ten rok nie ułożył się tak, jak się spodziewałeś, nie oznacza to, że bezwstydne sprowadzanie celebrytów na finał nie rozweseliłoby cię, ponieważ – powiedz to ze mną – „celebryci wszystko poprawiają, z wyjątkiem wiele sytuacji, w których tego nie robią” – powiedzieli zgodnie Oliver i Clooney.

Krótko po wypisaniu się, Oliver zmierzył się z Pustką po tym, jak ujawniono, że głównym tematem kreskówki będą teorie spiskowe z 11 września.

Czy ten post był pomocny?