Skip to content

LaRoyce Hawkins z Chicago PD łamie milczenie w sprawie największego sekretu Atwater

24 de październik de 2021
l intro 1635037886

W ciągu dziewięciu sezonów „Chicago PD” stał się jednym z największych hitów NBC. Program, który jest częścią sieci „One Chicago”, śledzi funkcjonariuszy z 21 Dystryktu i problemy, z którymi borykają się zarówno w pracy, jak i poza nią.

Jedną z najwybitniejszych postaci w serialu jest oficer Kevin Atwater (LaRoyce Hawkins). Atwater był częścią 21 Dystryktu od początku serialu, przechodząc od umundurowanego oficera patrolowego do członka jednostki wywiadowczej. W piątym odcinku dziewiątego sezonu serialu, zatytułowanym „Burnside”, spotyka w barze kobietę o imieniu Celeste (Amanda Payton), a wkrótce potem oboje kończą razem w łóżku. Wydaje się, że im się to podoba, a rano, kiedy Celeste pyta go, jak zarabia na życie, Atwater unika i unika powiedzenia jej, że jest policjantem.

Dwóch studentów Celeste ginie w odcinku i pomimo prowadzenia sprawy, Atwater utrzymuje swój zawód w tajemnicy ze względu na jego romantyczne problemy z glinami. Gdy już miał się jej przyznać pod koniec odcinka, ona go powstrzymuje. Ponieważ ta dwójka łączy się na romantycznym poziomie, wielu zastanawia się, jak długo może utrzymać swoją pracę w tajemnicy. Hawkins niedawno zasugerował, czego widzowie mogą się spodziewać po związku w przyszłości.

LaRoyce Hawkins wyjaśnia uzasadnienie Atwatera

Celeste wciąż jest wstrząśnięta stratą swoich dwóch uczniów, o którą obwinia gliniarzy, ponieważ jeden z nich był w areszcie policyjnym, gdy zabił go jego były przyjaciel. W tym czasie nie wie, że Atwater jest jednym z funkcjonariuszy, którzy przewozili jej ucznia, gdy został zamordowany. LaRoyce Hopkins niedawno spotkał się z TV Insider i omówił napiętą ostatnią scenę odcinka, kiedy Atwater i Celeste trzymają się nawzajem w swoim smutku.

„Poszedł na myśl:” Muszę jej powiedzieć ”i łatwiej tego nie robić” – powiedział aktor. „Dla nich obojga łatwiej jest im po prostu znaleźć najbezpieczniejszą przestrzeń, jaką mogą ze sobą, ponieważ wiem, że najważniejszą rzeczą, o której wiem, że wszyscy jesteśmy obsadą i ekipą, nad którą pracujemy w tym sezonie, jest dom. Co oznacza dom. „Jak wygląda dom dla każdej postaci? Dom jest inny. Dom to nie tylko serce, ale miejsce, w którym czujesz się najbezpieczniej, i w tym momencie Atwater postanawia wybrać bezpieczeństwo zamiast tajemnicy. to stamtąd.”

Aktor ujawnił również, że odcinek 5 nie będzie ostatnim, w którym zobaczymy Celeste, ale nie określił konkretnie, jak duża lub mała jest jej przyszłość w „Chicago PD” „Mam nadzieję, że zauważymy różnicę w energii Atwater, światło lub pokój, które ma, z którymi mógł się zmagać w przeszłości, ponieważ tak naprawdę nie miał bezpiecznej przestrzeni lub kogoś, z kim mógłby dzielić swoje życie… Zobaczymy, jak długo Atwater może utrzymać tę tajemnicę – powiedział.

Z pewnością będą fajerwerki, kiedy wielki sekret Atwater zostanie wreszcie ujawniony Celeste. Śledź „Chicago PD” w każdą środę wieczorem w NBC, aby zobaczyć, jak to wszystko potoczy się.

Czy ten post był pomocny?