Skip to content

Kto gra Harwin Strong w House Of The Dragon?

26 de wrzesień de 2022
l intro 1664200505

Ser Harwin Silna, długa broda

Zawiera spoilery do „Dom smoka” sezon 1, odcinek 6

„Dom smoka” ma mnóstwo postaci, a każdy z nich wydaje się coś kombinować. Z tego powodu nawet postać, której widz może ledwie zauważyć przez większą część sezonu, może nagle wyskoczyć na pierwszy plan, by zająć miejsce w centrum uwagi lub — jak to często bywa w serialu rozgrywającym się w ” Uniwersum Game of Thrones — ponieść nagłą i haniebną śmierć.

Ser Harwin „Breakbones” Strong jest właśnie taką postacią. W pierwszej połowie pierwszego sezonu Ser Harwin jest postacią dość marginalną, której największym roszczeniem do sławy jest prawdopodobnie facet, który przyłapał księżniczkę Rhaenyrę (Milly Alcock) w mieście, ale postanawia zachować jej tajemnicę. Jednak „House of the Dragon” odcinek 6 drażni mężczyznę znacznie większą przyszłą rolą, ponieważ ser Harwin wydaje się mieć znacznie… cieplejsze porozumienie z księżniczką (obecnie graną przez Emmę D’Arcy), do tego stopnia, że jest prawie potwierdzonym biologicznym ojcem dzieci Rhaenyry. Mimo to pod koniec odcinka na pierwszy plan wysuwa się zupełnie inny członek rodziny Strongów, ponieważ Larys Strong (Matthew Needham) wnosi zupełnie inny i bardziej fatalny rodzaj ciepła do życia ser Harwina i ich ojca (Gavin Spokes). .

Chociaż ledwo widzieliśmy ser Harwina u szczytu swoich mocy jako Kapitana Złotych Płaszczy i domniemanego kochanka Rhaenyry, jego potencjalna spuścizna dopiero się zaczęła – jeśli tak czy inaczej trudne konsekwencje dotyczące jego związku z Rhaneyrą są prawdziwe. W związku z tym przyjrzyjmy się aktorowi, który gra tę ważną, choć aż nazbyt krótką rolę.

Ryan Corr to australijski aktor, który ujawnia swoją obecność

Jeśli nie jesteś z Australii lub nie śledzisz tamtejszej sceny rozrywkowej, Ryan Corr może wydawać się świeżą twarzą. Zapewniamy jednak, że mężczyzna ma duże doświadczenie. Jego pierwsze filmy ekranowe pochodzą z 2003 roku i od tego czasu pracuje nieprzerwanie, pojawiając się w wielu projektach prawie każdego roku.

Zdobywca wielu nagród i nominacji aktorskich (przez IMDb), Corr pojawił się w wielu programach telewizyjnych, takich jak dramat Paramount+ „The Secrets She Keeps”, a także w australijskich dramatach „Love Child” i „Packed to the”. Krokwie”. Być może widzieliście go także w filmie Russella Crowe’a „The Water Diviner”, dramacie wojennym Mela Gibsona „Hacksaw Ridge” lub horrorze „Wolf Creek 2”.

Mając na swoim koncie znaczącą rolę w pierwszym sezonie „House of the Dragons”, wszyscy możemy spodziewać się, że w przyszłości zobaczymy znacznie więcej Corr.

Czy ten post był pomocny?