Skip to content

Korvo z Solar Opposites otrzymuje nowego aktora głosowego po odejściu Justina Roilanda

20 de czerwiec de 2023
l intro 1687303756

Streaming Hulu

Korvo na słonecznych przeciwieństwach

W następstwie publicznego upadku, wiele ról głosowych Justina Roilanda jest zmienianych, a teraz wiemy, że jego postać w „Solar Opposites” Hulu, obcy Korvo, znalazł nowy głos w osobie Dana Stevensa. Hulu przekazało tę wiadomość, publikując zwiastun przed 4. sezonem „Solar Opposites”, którego premiera zaplanowana jest na sierpień, aw roli wystąpi Stevens.

Teaser nadchodzącego sezonu „Solar Opposites” przedstawia Stevensa w tej roli. W klipie Terry (Thomas Middleditch) przypadkowo uderza Korvo w gardło rzucaną strzałką. Yumyulac (Sean Giambrone) używa „promienia utrwalającego głos”, próbując uleczyć Korvo, i rzeczywiście, teraz mówi z brytyjskim akcentem Dana Stevensa.

Ze zwykłym meta-humorem serialu, Jesse (Mary Mack) pyta, czy Korvo będzie tak brzmiało zawsze, podczas gdy Terry oświadcza, że ​​nowy głos bardziej mu się podoba. „Dla mnie to brzmi prawie tak samo” – mówi Yumyulac. „Nikt nie zauważy”.

Dan Stevens zastępuje Justina Roilanda w Solar Opposites

Dan Stevens to obiecujący wybór w roli Korvo w „Solar Opposites”. Poprzednia praca aktora obejmuje epizod w Downton Abbey, a także zagrał główną rolę w dziwacznym serialu FX X-Men, Legion. W tej ostatniej roli Stevens udowodnił, że potrafi płynnie przechodzić między różnymi tonami, ponieważ jego postać była opętana przez złą istotę, która kształtowała wydarzenia z jego życia. Stevens nie jest również obcy aktorstwu głosowemu, ponieważ był w kabinie nagraniowej do ról w filmach „Love, Death & Robots”, „The Sea Beast” i nie tylko. Przede wszystkim zagrał Bestię w remake’u na żywo „Pięknej i bestii” Disneya z 2017 roku.

Wygląda również na to, że „Solar Opposites” opiera się na przeróbce Korvo, a Stevens brzmi jak on, zamiast próbować naśladować Justina Roilanda. Obaj nie mogli brzmieć bardziej inaczej, a soczysty, syropowaty głos Stevensa był, no cóż, słonecznym przeciwieństwem charakterystycznego piskliwego, nosowego przekazu Roilanda.

Wydaje się, że „Solar Opposites” opiera się na komediowym potencjale przekształcenia i wydaje się być gotowym do wydobycia z niego trochę śmiechu w trakcie sezonu 4. Czy serial działa równie dobrze ze Stevensem jak Korvo i czy fani go polubią w tej roli okaże się, gdy wszystkie odcinki czwartego sezonu „Solar Opposites” zostaną wydane na Hulu 14 sierpnia.

Czy ten post był pomocny?