Skip to content

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku? Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

29 de sierpień de 2022
luffy love interest

Jeden kawałek ma wiele kultowych postaci z anime, z których wiele ma ze sobą naprawdę silne przyjaźnie. Ale romans nie jest ogromnym aspektem przez cały czas Jeden kawałek fabuła, a Oda twierdzi, że fabuła jest znacznie bardziej skoncentrowana na przyjaźni. Mimo to wielu fanów jest ciekawych, kogo Luffy kocha w Jeden kawałek.

Uważa się, że potencjalnym zainteresowaniem miłosnym Luffy’ego jest Boa Hancock, która otwarcie twierdzi, że go kocha i chce go poślubić. Istnieje szansa, że ​​Luffy pokocha Nami, chociaż ich związek wydaje się bardziej platoniczny. Ale wielu fanów uważa, że ​​​​król piratów i cesarzowa piratów będą najbardziej prawdopodobni Jeden kawałek statek.

Romantyczne związki Luffy’ego, jeśli takowe istnieją, nie są jasne dla publiczności, ale wielu fanów zebrało strzępy dowodów, aby określić, kto może być jego głównym zainteresowaniem w przyszłości. Pozostań w pobliżu, aby dowiedzieć się o potencjalnych zainteresowaniach miłosnych Luffy’ego w Jeden kawałeka także z kim Luffy najprawdopodobniej skończy w pewnym momencie później.

Miłosne zainteresowania Luffy’ego

Monkey D. Luffy jest zdecydowanie sympatycznym bohaterem i może być postrzegany jako jedna z najpopularniejszych postaci z anime i mangi wszech czasów dla fanów bez cipek. Ale, jak w przypadku wielu bohaterów, życie miłosne Luffy’ego nie zostało zbytnio poruszone w historii One Piece.

W rzeczywistości niewiele jest dowodów na to, że Luffy’ego naprawdę pociąga wszystko inne niż jego pierwsza miłość – jedzenie i przygoda. Tak bardzo, że wielu fanów One Piece wciąż spekuluje, czy Luffy jest gejem, hetero, czy bezpłciowym.

Większość fanów One Piece uważa, że ​​Luffy jest szczery i użyjemy tego jako podstawy dla jego potencjalnych romantycznych związków – ale motyw nawet kwestionowania jest całkowicie zrozumiały. Luffy jest dość czystą postacią, która nie interesuje się romansami ani czymkolwiek w tym rodzaju.

Zamiast klasycznego przedstawienia bezlitosnego, niegodziwego i okrutnego pirata, motyw Luffy’ego do bycia piratem jest wyjątkowo czysty. Decyduje się na bycie piratem ze względu na czyste poczucie zachwytu nad rozległym światem wokół niego, chętny do podjęcia wszelkich przygód, które mogą czekać jego i załogę Słomkowego Kapelusza – oczywiście z ostatecznym celem znalezienia One Piece .

ZWIĄZANE Z:

One Piece Rozdział 1059: Data i godzina wydania, zapowiedź, spoilery i więcej

Nawiązał sporo relacji z postaciami z One Piece i tak naprawdę nie okazywał nikomu szczególnego romantycznego pociągu. Wielu spekulowało, że Luffy może mieć romantyczną skłonność do postaci takich jak Robin i inni, ale są dwie główne żeńskie główne postacie, które mogą dobrze pasować do Luffy’ego – przynajmniej, gdy jest starszy i faktycznie zainteresowany pomysłem.

Czy Luffy kocha Nami?

Nami staje się całkiem bliskim przyjacielem Luffy’ego w trakcie rozwoju historii, a wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy Nami lubi Luffy’ego. Te dwie postacie na pierwszy rzut oka nie wydają się być sobą romantycznie, ale łączą ich niezwykle silna, pełna zaufania i solidna relacja, która może przezwyciężyć przyjaźń – prawo przyciągania się przeciwieństw może mieć miejsce w tym przypadku.

Czy Nami lubi Luffy'ego w jednym kawałku?  (i czy skończą razem?)

Luffy wykazuje spore zainteresowanie Nami w całej fabule One Piece, a nawet stwierdza, że ​​nie chce bez niej pływać. Ufa Nami głęboko, ponieważ jest jedną z nielicznych osób, którym powierza swój skarb „Słomkowy Kapelusz”.

Pokazuje również reakcje na wielokrotne widzenie Nami rozebranej podczas sagi lub w innych sytuacjach, takich jak podszywanie się pod nią, i czasami ma krwotoki z nosa, gdy widzi Nami w pewnych kontekstach.

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnychKogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Inną kwestią jest to, że Luffy i Nami mają całkiem podobne cele życiowe, a Nami chce narysować mapę całego świata, podczas gdy Luffy chce być Królem Piratów i podróżować po świecie. Jednak te cele mogą być zgodne z romansem lub bez, a Luffy bardzo jasno dał do zrozumienia, że ​​lubi mieć ją jako nawigatora – może to być nawet powód, dla którego nie chciał pływać bez niej.

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Szanse na to, że Luffy i Nami skończą razem, są wysokie, biorąc pod uwagę, jak daleko się do niej posunął – i dość często pojawiają się razem w kolorowych rozkładówkach lub oficjalnych grafikach One Piece. Ale wszystkie ich interakcje mogą również wskazywać na naprawdę silną przyjaźń. Ponadto wielu fanów One Piece uważa, że ​​Nami jest bardziej prawdopodobne, że skończy z Sanjim, co może trochę zmienić sytuację.

Czy Luffy kocha Hancocka?

Boa Hancock, Cesarzowa Piratów, zaczęła mieć dość antagonistyczną relację z Luffym, szczególnie w Arce Amazon Lily. Zaczęła jednak dostrzegać jego niewinną i bezinteresowną naturę, widząc, że jej nie osądzał – nawet po tym, jak dowiaduje się, że w przeszłości była niewolnicą.

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Dość szybko zaczyna rozwijać wobec niego silne romantyczne uczucia, a przebywanie w pobliżu Luffy’ego z czasem zaczyna zmieniać jej osobowość – do tego stopnia, że ​​wielokrotnie zwraca się przeciwko światowemu rządowi w wyniku swoich uczuć do niego. Hancock nigdy nie próbuje ukrywać, że czuje do niego uczucia, ponieważ ma specjalne nastawienie, gdy jest w pobliżu i ciężko jej jest spojrzeć Luffy’emu w oczy.

Hancock ma tendencję do rumienia się, gdy Luffy jest wokół niej, a ona ciągle marzy o nim w różnych romantycznych przypadkach, jak widać poniżej dzięki Miłość Zainteresowania Wiki. Jest bardzo defensywna w stosunku do Luffy’ego, broniąc go przed Smokerem i Pacifistas i regularnie wścieka się na każdego, kto próbuje skrzywdzić Luffy’ego.

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Ale nie jest jasne, czy Luffy naprawdę czuje w zamian wiele do Boa Hancock. Luffy nie reaguje zbytnio, gdy widzi Hancocka również rozebranego, co widać poniżej dzięki One Piece Fandom:

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Może to jednak wskazywać na to, że Luffy nie uprzedmiotawia ludzi i nie jest pociągany do kobiet w pożądliwy sposób, ponieważ Luffy nie widzi fizycznego wyglądu ani atrakcyjności kobiet, raczej widzi osobę w środku. Bardzo możliwe, że widzi ją znacznie więcej niż jej wygląd fizyczny i zdecydowanie bardzo się o nią troszczy.

ZWIĄZANE Z:

Czy Luffy będzie walczył z Shanksem w jednym kawałku? (i o czym może być?)

Ta dwójka nadal ma naprawdę dobry, zdrowy związek. Hancock jest bardzo lojalny wobec Luffy’ego i nadal kocha go otwarcie, pomimo jego odrzucenia jej idei małżeństwa i tego, że nie ma do niej tego samego rodzaju romantycznych uczuć – przynajmniej na razie.

Kogo Luffy kocha w jednym kawałku?  Wyjaśnienie jego zainteresowań miłosnych

Jest całkiem możliwe, że Luffy może w zamian ścigać Boę, gdy osiągnie swój główny cel. Po tym, jak Luffy dużo dojrzeje, szanse na to, że on i Boa spotkają się razem, wzrosną – szczególnie biorąc pod uwagę, że istnieje duża różnica wieku między Luffym a Boą.

Wielu fanów One Piece wciąż oczekuje, że Nami i Luffy rozwiną później romantyczny związek, chociaż wydaje się, że stworzyli bardziej platoniczny i podobny do rodzeństwa związek. Istnieją pewne dowody, które mogą wskazywać, że Luffy jest romantycznie zainteresowany Boa Hancock, a widok Króla Piratów w połączeniu z Cesarzową Piratów byłby najlepszym statkiem dla par w historii, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

Czy ten post był pomocny?