Skip to content

Klątwa Oak Island Odkrywa, że ​​ma fanów z boku Marty

9 de grudzień de 2021
l intro 1639074889

Jak pokazują rzeczywistość, „Klątwa Oak Island” w History ma naprawdę kuszące założenie. Spektakl skupia się na Ricku i Marty Lagina, którzy zbudowali swoją bazę na tytułowej tajemniczej wyspie, która jako mroczna historia i wiele legend o ukrytym skarbie – zarówno w legendarnym, rzekomo zastawionym „dołku pieniędzy”, jak i gdzie indziej na wyspa.

Program jest już w 9. sezonie, a ponieważ fani doskonale zdają sobie z tego sprawę, bracia i ich zespół nie znaleźli jeszcze żadnych zmieniających życie bogactw. Mimo to wydaje się, że na wyspie coś jest ukryte. Dokonali kilku całkiem dużych odkryć, a także całkiem tajemniczych — na przykład osobliwych ludzkich kości. Jednak fandom nie zawsze kupuje to, co sprzedaje program, a takie rzeczy, jak niedawne odkrycie przez serial rzekomej kamiennej drogi, podzieliły fanów. Podobnie, inne niedawne znalezisko „Klątwa Oak Island” ma fanów, którzy w szczególności przyglądają się Marty’emu.

Niektórzy fani nie kupują odkrycia „złotego przedmiotu”

Odkrycie szczególnego, tajemniczego metalowego przedmiotu wzbudza wielu fanów, ponieważ dogłębna analiza ujawnia, że ​​przedmiot w dużej mierze żelazny zawiera śladowe ilości złota, które Marty natychmiast zatrzymuje.

„Niepokoi mnie to, że maleńki skrawek żelaza, który wykopali (ten z pojedynczym mikroskopijnym fragmentem złota, który można zobaczyć tylko pod mikroskopem elektronowym) jest teraz określany jako” złoty obiekt ”- napisał jeden z widzów w dyskusji Reddit na temat obiektu. „Ludzki włos ma średnicę około 60 mikronów jako punkt odniesienia. Znaleźli więc płatek złota, który ma około 1/3 średnicy ludzkiego włosa. SKARB!!!!” inny redditor był sarkastyczny.

Inni fani nadstawiali karku Marty’emu i bronili jego poglądów. „Marty powiedział, że to tumbaga, a awaria metalurgiczna wyniosła 65% złota. Powiedziałbym, że kiedy coś jest 2/3 czegoś, można to nazwać tym czymś – wtrącił się trzeci redditor. Jednak inni nadal zwracali uwagę, że chociaż jedna maleńka drobinka tego żelaznego przedmiotu może być w większości złota, to nie tak naprawdę nie uzasadniają dyskusji o „złotym przedmiocie”.

Oczywiście zrozumiałe jest, że Laginas czują się dobrze z odkryciem złota — bez względu na to, jak niewielka jest jego ilość — biorąc pod uwagę, że przeszukiwali wyspę od tak dawna. Kto wie? Być może następny przedmiot, który znajdą, jest całkowicie złoty… ale do tego czasu fani prawdopodobnie uniosą brwi na taką terminologię.

Czy ten post był pomocny?