Skip to content

Kim jest matka Metal Lee? Wszystkie teorie

12 de grudzień de 2022
tenten naruto 1200x675 1

Przez długi czas rodzicielska tajemnica Metal Lee wprawiała w zakłopotanie fandom Boruto. Każdy z pozostałych bohaterów nowej generacji ma unikalne drzewo genealogiczne. Znajomość imion obojga rodziców ułatwia zrozumienie pochodzenia osobowości lub umiejętności postaci. Ojciec Metal Lee, Rock Lee, jest jego samotnym uznanym rodzicem. Fandom jest całkowicie nieświadomy matki Metalu. Odkrycie matki Metalu ujawniłoby więcej informacji zarówno o Metalu, jak i o Rocku Lee. Z jakimi kobietami i jak wyglądałby ich związek, Rock Lee miałby dziecko?

Najpopularniejsza teoria głosi, że kobieta, którą poślubił Rock Lee i jest matką Metal Lee, to w rzeczywistości Tenten. Nigdy nie widzimy jej interakcji z własnym synem, ale wiele rzeczy sprawia, że ​​fani wierzą, że Tenten jest naprawdę matką Metal Lee.

Naprawdę sprawdźmy i zobaczmy teorie na temat matki Metal Lee i dowiedzmy się, czy Tenten naprawdę jest czy nie jest żoną Rocka Lee.

Teorie o matce Metal Lee

Postać grana przez Metal Lee zawsze zadawała pytanie, kim naprawdę byłaby jego matka, a nawet gdyby miał matkę, w końcu ona nigdy się nie pojawiła ani nie została wspomniana w historii. Wokół grup fanów krążyło wiele spekulacji i teorii, od Metalu będącego synem Tentena – kolegi z drużyny Lee – po chłopca adoptowanego lub, co gorsza, stworzonego w laboratorium jako syn Orochimaru.

Wyjaśnienie zdenerwowania Metala może pochodzić od jego matki. Rock Lee zawsze był pewną siebie osobą, która nie boi się pokazywać swoim partnerom i wielbicielom, ale jego dziecko jest całkowitym przeciwieństwem. Metal jest niesamowicie skrępowany i przerażony, gdy zauważa, że ​​inni się na niego gapią. Mógł obserwować, jak robiła to jego matka, albo przejął to od niej.

Najbardziej prawdopodobne są jednak spekulacje fanów, że Rock Lee po prostu adoptował Metal i że jego biologiczni rodzice są nieznani. Rock Lee mógłby służyć Metalowi w takim samym charakterze, jak służył mu Might Guy. Pomimo uderzającego podobieństwa w wyglądzie, Guy i Rock Lee nie byli spokrewnieni. Mimo to Guy nadal był mentorem Rocka Lee i uczył go jego technik walki. W następnym pokoleniu adoptowano również kilkoro dzieci; Gaara przyjął Shinkiego i kształcił go jako swojego spadkobiercę. Rock Lee i Metal mogą być w tej samej sytuacji.

ZWIĄZANE Z:

Ile czasu zajmie obejrzenie całego anime Naruto i Boruto? Aktualizacja 2022

Czy Tenten Metal Lee jest matką?

Baza fanów wysunęła różnorodne spekulacje dotyczące rodowodu Metalu. Chociaż niektóre z nich są bardziej prawdopodobne niż inne, każda z nich jest warta przemyślenia. Pogląd, że Tenten jest matką Metalu, jest najczęściej akceptowany. Tenten była jedyną kobietą w poprzednim zespole Rocka Lee, więc można sobie wyobrazić, że między nimi obojgiem mógł rozwinąć się romans. To nie byłoby zbyt daleko idące. Dlaczego Rock Lee nie miałby się ożenić i mieć dziecka ze swoim byłym kolegą z drużyny, skoro zrobił to Sasuke? Jako dowód warto też posłużyć się fragmentem jednego z openingów Boruto. Rodzice nowego pokolenia zebrali się w tle scenariusza, a Tenten stoi obok Rocka Lee.

1670845422 372 Kim jest matka Metal Lee Wszystkie teorie

Problem z tą teorią polega na tym, że Tenten i Metal nigdy wcześniej nie widziano interakcji w serii. Jeśli Tenten jest w rzeczywistości jego mamą, byłoby dziwne, że pomimo faktu, że wciąż jest w mieście, nigdy nie było żadnej sceny, w której instruuje Metala lub nawet po prostu z nim rozmawia. Trudno wyobrazić sobie Tenten jako matkę Metalu, chyba że jest po prostu bardzo złym rodzicem.

Niezależnie od prawdziwej tożsamości matki Metala, a nawet tego, czy Rock Lee jest jego prawdziwym ojcem, istnieje między nimi niewiarygodnie głęboka ojcowska więź. Rock Lee jest zdania, że ​​każdy może zostać utalentowanym ninja, niezależnie od okoliczności urodzenia czy pochodzenia rodzinnego. Teraz, dzięki Metal Lee, ten pomysł staje się rzeczywistością. Wykłady Rocka Lee i jego wytrwały wysiłek pomagają Metalowi przezwyciężyć niepokój i awansować jako ninja.

ZWIĄZANE Z:

Czy Rock Lee może otworzyć wszystkie osiem bram w Boruto? (Wyjaśniono)

  • Łukasz Bryto

    Łukasz Bryto

    Łukasz Bryto

    Bardzo lubi filmy, anime i jego tematykę, od My Hero Academia po Grand Hotel Budapest. Obiecująca studentka filmoznawstwa w Brazylii z nadzieją na zrobienie kariery w branży i opowiadanie historii światu.

Czy ten post był pomocny?