Skip to content

Kim był Rocks D. Xebec, jak silny był i kto go pokonał?

11 de październik de 2022
Rocks

Ody Jeden kawałek seria wprowadziła nas do wielu niesamowitych i potężnych postaci. Niektóre z nich miały krótką serię, inne miały dłuższą. Niektóre były ciekawsze, inne mniej. Ten artykuł będzie poświęcony postaci, która jest dość enigmatyczna i wciąż jest wielką tajemnicą, ale wydaje się, że odgrywa bardzo ważną rolę w Jeden kawałek. Postać, o której mowa, to Rocks D. Xebec, legendarny kapitan piratów, który był najbardziej przerażającym piratem w historii. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co wiemy o Rocks D. Xebec w Jeden kawałek.

Rocks D. Xebec, bardziej znany jako „Skały”, to kapitan piratów, który zyskał sławę i wpływy 40 lat temu jako kapitan Rocks Pirates. Według Sengoku, Rocks D. Xebec już nie żyje, ale był jednym z najtrudniejszych przeciwników, z jakimi miał do czynienia Garp. Również według Sengoku był pierwszym i prawdopodobnie najpotężniejszym wrogiem Gol D. Rogera. Mając literę „D” w swoim imieniu i nazwisku, jest związany z wolą D.

Reszta tego artykułu skupi się wyłącznie na postaci Rocks D. Xebec, ponieważ przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o nim i jego działaniach. Opowiemy Ci kilka informacji o historii postaci, a także o jego roli w całej historii. Odpowiemy również na szereg istotnych pytań dotyczących Rocks D. Xebec.

Kim był Rocks D. Xebec?

Rocks D. Xebec, bardziej znany jako „Skały”, to kapitan piratów, który zyskał sławę i wpływy 40 lat temu jako kapitan Rocks Pirates. Według Sengoku, Rocks D. Xebec już nie żyje, ale był jednym z najtrudniejszych przeciwników, z jakimi miał do czynienia Garp. Również według Sengoku był pierwszym i prawdopodobnie najpotężniejszym wrogiem Gol D. Rogera. Mając literę „D” w swoim imieniu i nazwisku, jest związany z wolą D.

Miał gęste, nastroszone czarne włosy i kapitański mundur. Wyraz jego twarzy, gdy widzimy go po raz pierwszy, to uśmiech. Opierając się na opowieściach o swoich przygodach, Rocks okazał się niezwykle okrutnym, a jednocześnie ambitnym człowiekiem, nie dbającym o to, kogo zaatakuje, byle tylko mógł zdobyć dla siebie władzę i prowadzącym swoją załogę do niszczenia każdego, kto ingerował w jego ambicje. .

Był również dość nieustraszony i bezkrytycznie bezwzględny, ponieważ nie miał problemu z zabiciem szlachty świata lub ich niewolników, jeśli spełniało to jego życzenie. Marzeniem Rocksa było zostać „królem świata”, a on zaatakował wiele miejsc i pozostawił po sobie ogromne zniszczenia, aby zapewnić sobie dominację. Był również bardzo ciekawy tematów, które ukrył rząd światowy, co skłoniło go do zainteresowania się tymi tematami.

Chociaż prowadził jedną z najbardziej przerażających i najsilniejszych załóg w historii, nie był wśród nich aż tak szanowany. Wiadomo, że Charlotte Linlin miała o nim bardzo złą opinię, ponieważ powiedziała, że ​​nigdy jej nie szanował, prawdopodobnie dlatego, że była kobietą. Z drugiej strony wydawał się również ranić członków swojej załogi, ponieważ wiadomo, że jest jedną z niewielu osób, którym udało się zranić Kaidou.

Mimo to załoga żywiła wspólną nienawiść do Rządu Światowego, którego statki nieustannie atakowali. Wszystko wskazuje na to, że załoga chciała udać się do Doliny Boga, gdzie szlachta świata miała swoich niewolników. Chwilowo sprzymierzyli się przeciwko niemu i pokonali go, ale Garp utrzymywał w tajemnicy jego związek z nieżyjącym Królem Piratów.

Kto pokonał Rocks D. Xebec?

Ponad czterdzieści cztery lata temu Xebec założył Rocks Pirates na wyspie Hachinosu i wkrótce stał się niesławnym piratem, który reprezentował epokę, która trwała, dopóki Roger nie został królem piratów, popełniając takie okrucieństwa, że ​​niektóre z nich zostały wymazane z historii. Jego podwładnymi byli piraci, którzy później stali się legendami, a nawet częścią Czterech Cesarzy.

Trzydzieści osiem lat temu Rocks poprowadził swoją załogę na misję, która naraziła światowych szlachciców i ich niewolników na niebezpieczeństwo. W God Valley Piraci Rocks starli się z sojuszem utworzonym pomiędzy Piratami Rogera i armią Marines dowodzoną przez Monkey D. Garpa. Wspomniana konfrontacja byłaby znana jako incydent w Dolinie Boga, w którym Piraci Rocks zostali ostatecznie pokonani, co doprowadziło do ich rozwiązania, a także śmierci ich kapitana.

Kim był Rocks D. Xebec, jak silny był i kto go pokonał?

Wielu członków załogi Rocksa stało się niezwykle potężnymi piratami, zwłaszcza Edward Newgate, Charlotte Linlin i Kaidou, którzy w pewnym momencie zostali trzema z Czterech Cesarzy Nowego Świata. Dziedzictwo Rocksa w historii znacznie zmalało w ciągu dziesięcioleci od jego śmierci, a wielu młodszych marines nie wie, kim on jest.

Według Sengoku ten brak wiedzy na jego temat wynika głównie z interwencji rządu światowego, ponieważ jego droga doprowadziła go do paraliżowania się tematami tabu. Ponadto, ze względu na ogólny brak koleżeństwa wśród Piratów Rocks, większość poprzednich podwładnych Rocksa nie chce rozmawiać o jego czasie żeglowania w załodze.

Jak silny był Rocks D. Xebec?

Siła Rocksa jest nieznana w szczegółach, ale według Sengoku, w swoich czasach był tak potężny, że złamanie jego potęgi wymagało połączonych wysiłków Garpa i Rogera. Jest również uważany za pierwszego i najgroźniejszego rywala Rogera, nawet bardziej niż Białobrodego. Potwierdza to fakt, że Kaidou uważa, że ​​Xebec był jedną z niewielu osób, które były w stanie stawić mu czoła w walce.

ZWIĄZANE Z:

25 najsilniejszych postaci jednoczęściowych (rankingowych)

Był kapitanem załogi, ale wśród podwładnych nie był szanowany; jego załoga składała się z piratów, którzy później stali się legendarni, między innymi Big Mom, Kaidou, Whitebeard, Shiki. Ponieważ żaden z tych piratów nie lubił wykonywać rozkazów, dowodzi to, że Rocks był w rzeczywistości wspaniałym i autorytatywnym przywódcą. Była podwładna Rocksa, Charlotte Linlin, uważała go za niegodnego zaufania i „do niczego”, kogoś, kto nie szanował jej. Miał również wyróżnienie jako jeden z nielicznych, którzy skrzywdzili Kaido. We wspomnieniach Sengoku pojawia się Rocks dzierżący miecz.

  • Kim był Rocks D. Xebec, jak silny był i kto go pokonał?

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?