Skip to content

Julie Hagerty, Haley Joel Osment, więcej obsady „Somebody I Used To Know” Dave’a Franco w Amazon

29 de wrzesień de 2021
Julie Hagerty Haley Joel Osment Amy Sedaris Danny Pudi

Do obsady dołączyli Julie Hagerty, Haley Joel Osment, Amy Sedaris, Danny Pudi, Zoe Chao, Evan Jonigkeit, Olga Merediz, Ayden Mayeri i Kelvin Yu. Ktoś kogo znałem, oryginalny film Amazona wyreżyserowany przez Dave’a Franco, z udziałem Alison Brie, Jaya Ellisa i Kiersey Clemons.

Po wypełnieniu obsady, w Oregonie trwa obecnie produkcja romantycznej komedii, której autorami są Franco i Brie. Zdjęcie pochodzi z Temple Hill Entertainment i Black Bear Pictures i oznacza ponowne połączenie Franco, Brie i Black Bear po tym, jak połączyli siły przy zeszłorocznym horrorze Wypożyczalnia w reżyserii Franco z Brie w roli głównej.

Fabuła Ktoś kogo znałem skupia się na Ally (Brie), pracoholiczce, która podczas podróży do rodzinnego miasta spędza noc wspominając swojego byłego chłopaka Seana (Ellis), co sprawia, że ​​zaczyna kwestionować wszystko na temat wyborów, których dokonała i osoby, którą się stała. A sprawy stają się jeszcze bardziej zagmatwane, gdy spotyka Cassidy (Clemons), młodszą kobietę, która przypomina jej osobę, którą była kiedyś.

Wśród producentów znaleźli się Marty Bowen, Wyck Godfrey i Isaac Klausner z Temple Hill oraz Ben Stillman, Leigh Kittay i Michael Heimler z Black Bear. Franco, Brie, Laura Quicksilver z Temple Hill, Teddy Schwarzman z Black Bear i Bart Lipton są producentami wykonawczymi.

Oczekuje się, że film, który pierwotnie znalazł się w Wszykina w zeszłym miesiącu, zadebiutuje wyłącznie w Prime Video na całym świecie w przyszłym roku.

Hagerty jest reprezentowane przez Innovative Artists i Framework Entertainment. Osment jest reprezentowany przez MGMT Entertainment i Griffin Talent. Sedaris jest reprezentowany przez UTA i Schreck Rose. Pudi jest reprezentowane przez UTA, Velocity Entertainment Partners i Hansena, Jacobsona. Chao jest reprezentowane przez CAA, B. Company i Schreck Rose. Jonigkeit jest reprezentowany przez UTA i Schreck Rose. Merediz jest reprezentowany przez CLA Partners oraz Kazarian/Measures/Ruskin. Mayeri jest reprezentowana przez Gersha, Mosaic i Jackoway Austen. Yu jest reprezentowany przez SDB Partners i Writ Large.

Czy ten post był pomocny?