Skip to content

Julia Garner ujawnia, jak granie w Ruth w Ozark zmieniło jej życie

13 de wrzesień de 2022
l intro 1663044933

Zbliżenie Julii Garner

Mając do dyspozycji niezliczone usługi przesyłania strumieniowego, złapanie wszystkich nominacji do Emmy może nie być łatwe. Rok 2022 był imponujący dzięki serialom takim jak „Severance”, „Squid Game” i „Abbott Elementary”. Ale jeśli jest ktoś, kto wyrobił sobie markę w tym sezonie nagród, to jest to Julia Garner. Młody aktor awansował nie tylko w jednej kategorii w tym sezonie, ale w dwóch. Jej rola tytułowej oszustki Anny Sorokin (aka Anna Delvey) w „Wymyślaniu Anny” ukazuje wewnętrzne działanie mrocznego umysłu i przyznała, że ​​była to najtrudniejsza rola, jaką kiedykolwiek miała do odegrania.

Ale widzowie byliby niedbali, gdyby nie przyznawali kredytu tam, gdzie jest należny. Wygraną Garner dla wybitnej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym była rola Ruth Langmore w „Ozark”. Na zakończenie ostatniego sezonu widzowie żegnają się z dramatem kryminalnym i złożoną postacią, którą wcielił się aktor. I chociaż Ruth może już zniknąć z naszego życia, zdobywczyni Emmy nigdy nie zapomni, jak jej przełomowa rola zmieniła jej życie.

Ruth zmieniła życie Julii Garner pod każdym względem

Zdolność Julii Garner do radzenia sobie ze złożonymi postaciami kobiecymi uczyniła z niej gwiazdę, której należy szukać. Jeszcze zanim wcieliła się w rolę Anny Sorokin/Delvey w limitowanym serialu Shonda Rhimes „Wymyślanie Anny”, jej postać Ruth Langmore w „Ozark” dała jej dużo pracy. Początkowo Ruth zaczynała jako drobny przestępca, a potem awansowała w szeregach prania brudnych pieniędzy, by stać się imponującą postacią samą w sobie. To doświadczenie, którego Garner nigdy nie zapomni, jak powiedziała Różnorodność po jej wygranej.

„Myślę, że Ruth dała mi… w głębszy sposób poczucie pewności siebie i właśnie tak wiele się od niej nauczyłem” – wyznał Garner. Według fanów Ruth była dość dzielącą postacią, ale aktor, który ją gra, nie postrzega jej w ten sposób. Garner postrzega ją jako autentyczną osobę i naprawdę docenia doświadczenie jej grania. „Nie tylko zmieniła moją karierę, ale zmieniła mnie jako osobę i jestem za nią bardzo wdzięczny każdego dnia” – dodał Garner.

W przeszłości Garner szczegółowo opowiadała również o tym, jak bardzo czuje się blisko Ruth. Po nakręceniu ostatniego sezonu gwiazda „Ozarka” przekazała Time’owi wszystkie szczegóły dotyczące bolesnego procesu oddzielania się od postaci. Niezależnie od tego, czy fani ją kochali, czy nie, emocjonalny portret postaci Garnera sprawił, że Ruth była pełna niuansów i głębi.

Czy ten post był pomocny?