Skip to content

„Judas i Czarny Mesjasz” i „Tenet” wśród zwycięzców ósmej edycji LMGI Awards — pełna lista

24 de październik de 2021
rev 1 UFHP 05978r High Res JPEG e1635029977717

Organizacja Location Managers Guild International ogłosiła zwycięzców ośmiu dorocznych nagród LMGI wraz z Warner Bros. dramat Judasz i Czarny Mesjasz i jego przebój Christophera Nolana Dogmat wśród listy, która obejmowała również serwisy Netflix Korona, Łubin & Gambit królowej.

Judasz został wyróżniony nagrodą za wybitne lokalizacje w filmie fabularnym z epoki, z Dogmat uznany za współczesne lokalizacje funkcji. Korona Sezon 4 otrzymał nagrodę za lokalizacje telewizyjne z okresu, z Łubin biorąc to za współczesne lokalizacje telewizyjne i Gambit królowej wyróżnienie w kategorii programów seriali telewizyjnych, antologii lub lokalizacji seriali limitowanych.

Dodatkowe nagrody przyznano zespołom odpowiedzialnym za reklamę Apple Watch „To już robi” (wybitne miejsca w reklamie) oraz The Savannah Regional Film Commission (wybitna komisja filmowa), przy czym ta ostatnia została doceniona za pracę nad filmem Amazon Podziemna kolej. Potem były cztery honorowe nagrody LMGI, które trafiły do: CODA gwiazda Marlee Matlin (Nagroda Humanitarna), Fantastyczne zwierzęta producent David Yates (Nagroda Eve Monley), weteranka kierownika lokalizacji Patricia Fay (Nagroda Trailblazer) oraz Aine Furey (Nagroda za Całokształt Twórczości) LMGI.

Tematem tegorocznej ceremonii LMGI Awards, honorującej wybitny wkład twórczy profesjonalistów zajmujących się lokalizacją w filmie, telewizji i reklamach z całego świata, było „Celebrate the Where”. Aktor i reżyser Isiah Mustafa poprowadził wirtualne wydarzenie, które można było transmitować na całym świecie za pośrednictwem YouTube i Vimeo.

„Międzynarodowy nie jest wystarczająco dobrym słowem na to, co robimy”, powiedział prezes LGMI John Rakich. „Łatwo wyobrazić sobie scenę rozgrywającą się w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej, gdzieś w kosmosie lub w świecie, który istnieje w postapokaliptycznym wszechświecie. Co innego wyjść i znaleźć to.

„Każdego dnia my, specjaliści od lokalizacji, sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe” – dodał Rakich. „Dzisiaj świętujemy to, kim jesteśmy najlepiej. Gratuluję wszystkim naszym utalentowanym nominowanym do LMGI.”

Rakich pełnił funkcję przewodniczącego komitetu tegorocznych LMGI Awards. Program został wyprodukowany przez Ericka Weissa, Honeysweet Creative i IngleDodd Media, a napisany przez Shelly Goldstein.

Pełną listę zwycięzców 2021 można znaleźć poniżej:

NAGRODY HONOROWE:

Nagroda Humanitarna – Marlee Matlin

Nagroda Evy Monley – David Yates

Nagroda pioniera – Patricia Fay

Nagroda za całokształt twórczości – Aine Furey/ LMGI

WYJĄTKOWE LOKALIZACJE W FILMIE FABULARNYM Z OKRESU

Judasz i Czarny Mesjasz, Warner Bros

BILL GARVEY, TIM KANIESKI

WYJĄTKOWE MIEJSCA WE WSPÓŁCZESNYM FILMIE FABULARNYM

Dogmat, Warner Bros

JANICE POLLEY/LMGI
JULIE HANNUM/LMGI
KLAUS DARRELMAN/LMGI

WYJĄTKOWE LOKALIZACJE W OKRESOWEJ SERII TELEWIZYJNEJ

Korona – Sezon 4, Netflix

OZNACZ WALLEDGE
TATE ARÁEZ/LMGI

WYJĄTKOWE LOKALIZACJE WE WSPÓŁCZESNEJ SERII TELEWIZYJNEJ

Łubin, Netflix

THOMAS De SAMBI, VALERIE SEGOND

WYJĄTKOWE MIEJSCA W PROGRAMIE SERII TELEWIZJI, ANTOLOGII LUB SERII LIMITOWANEJ

Gambit królowej, Netflix

DAVID PIEPER/LMGI
STEFAN WÖHLEKE
GRAWER MATOWY/LMGI
FRED KAMPING

WYJĄTKOWE LOKALIZACJE W REKLAMIE

„Już to robi”, Apple Watch Series 6

MAT DELOACH/LMGI
JOF HANWRIGHT/LMGI
BRENT GAFFEN

WYBITNA KOMISJA FILMOWA

Regionalna Komisja Filmowa Savannah, Podziemna kolej

BETH NELSON

Czy ten post był pomocny?