Skip to content

Josh McDermitt z TWD zabiłby Eugene’a w komiczny sposób

7 de kwiecień de 2023
l intro 1680842573

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Eugeniusz zamyślony

Jeśli chodzi o „The Walking Dead”, żadna postać nigdy nie jest naprawdę bezpieczna przed brutalnym i nieoczekiwanym końcem. Josh McDermitt, który grał Eugene’a w serialu od sezonu 4 do finału w sezonie 11, jest tego świadomy tak samo jak każdy. W rzeczywistości aktor miał własny pomysł na to, jak powinna umrzeć postać Eugene’a — jeśli ten moment kiedykolwiek nadejdzie. Chociaż stwierdził, że bohaterska śmierć byłaby oczywiście pożądana, nie był też przeciwny temu, by coś poszło nie tak po komicznej stronie rzeczy.

„Chciałbym to… to musiałaby być jedna z dwóch rzeczy”, powiedział McDermitt podczas Reddit AMA w 2015 roku. „Jeśli Eugene ma wyjść silny, chciałbym, żeby wyszedł jako bohater, ratując życie tak wielu ludzi … ale gdyby nie mógł wyjść w tamtą stronę, chciałbym, żeby po prostu zakrztusił się burrito, a cały odcinek był poświęcony próbom manewru Heimlicha na Eugene’u, a na końcu , on po prostu… umiera”.

Nawet jeśli byłoby to sprzeczne ze zwykłym status quo serialu, polegającym na tym, że postacie umierają w przerażająco dramatyczny sposób, który dodaje oliwy do ognia ponurej rzeczywistości, w której żyją teraz ci fikcyjni ludzie, nie można zaprzeczyć, że byłoby to przezabawne, prawie czarna komedia śmierci dla Eugene’a. Mimo to, biorąc pod uwagę, jak rozwijał się przez lata, mogło to nie mieć sensu dla Eugene’a w późniejszym sezonie.

Eugene stał się mniej tchórzem i źródłem komedii w miarę starzenia się serialu

Proponowana komediowa śmierć Josha McDermitta mogła się dobrze sprawdzić w przypadku wcześniejszego wcielenia Eugene’a w „The Walking Dead”, ale prawie trudno sobie wyobrazić taki los, jaki spotkał jego wersję z późniejszego sezonu. Sam aktor zauważył, że dwie wersje tej postaci z trudem by się rozpoznały, gdyby jakimś cudem udało im się spotkać.

„Byłby nie do poznania, na 100%” – powiedział McDermitt ComicBook w 2022 roku. „Nawet nie nazwałbym go nieśmiałym. On [used to run] w przeciwnym kierunku, kiedy zobaczył szwendacza. ” Następnie aktor wskazał przypadek z ostatniego sezonu, w którym bez wahania naraża się na niebezpieczeństwo, aby uratować Maxa (Margot Bingham) przed szwendaczem. Dla niego to zilustrowało, jak bardzo jego postać rozwijał się przez lata, ponieważ wersja Eugene’a z wcześniejszego sezonu po prostu uciekłaby przed niebezpieczeństwem. Więc chociaż wcześniej zaproponowany przez McDermitta scenariusz śmierci przez burrito był bardziej niż prawdopodobnie zabawnym żartem, jest prawdziwym świadectwem rozwoju jego postaci że opcja ta nie wydaje się już nawet w przybliżeniu wykonalna do czasu, gdy osiągnęła swój ostatni sezon.

Czy ten post był pomocny?