Skip to content

JJ Abrams za adaptacją świąteczną BBC z Idrisem Elbą, Tomem Hollanderem na pokładzie; Wynajem Sióstr; Canal+ Amazon Wojna licytacyjna; Viaplay Paramount – Global Briefs

30 de czerwiec de 2022
MEGA608046 037

JJ Abrams za adaptacją świąteczną BBC; Idris Elba, Tom Hollander na pokładzie

Bad Robot Productions JJ Abramsa adaptuje międzynarodowy bestseller Chłopiec, Kret, Lis i Koń dla BBC w te Święta Bożego Narodzenia, z Idrisem Elbą, Tomem Hollanderem, Gabrielem Byrne i nowicjuszem Jude Cowardem Nicollem na pokładzie. Serdeczna podróż opowiedziana w powieści Charliego Mackesy’ego zostanie ponownie wyobrażona w pełnym kolorze z ręcznie rysowaną tradycyjną animacją, gdy Abrams łączy się z Carą Speller z NoneMore Productions w celu adaptacji. Hollander zagra kreta, Elba lisa, Byrne konia, a Coward Nicoll poprowadzi jako „chłopiec”. Mackesy współreżyseruje z Peterem Bayntonem, a siostra Phoebe Waller-Bridge, Isobel Waller-Bridge, komponuje oryginalną muzykę. „Podnosząca na duchu i inspirująca historia Charliego Mackesy’ego, ożywiona piękną animacją wytwórni NoneMore Productions i Bad Robot Productions, opowiada o znaczeniu miłości, życzliwości i przyjaźni” — powiedziała dyrektor ds. treści BBC, Charlotte Moore. „To idealne miejsce na Boże Narodzenie w BBC i przypomnienie dla nas wszystkich o tym, co naprawdę liczy się na tym świecie”.

Siostra znaki Mogę cię zniszczyć Producent Simon Maloney

Czarnobyl indie Siostra zarejestrowała się Mogę cię zniszczyć producenta Simon Maloney jako dyrektora rozwijającego się centrum Northern Sister w północnej Anglii. Maloney skoncentruje się na wysokiej klasy projektach scenariuszowych w regionie, pielęgnując różnorodne talenty i współpracując z zespołami Jane Featherstone i siostry Elisabeth Murdoch w Londynie i Los Angeles. W swojej pierwszej pracy połączy siły z dyrektorem kreatywnym Northern Sister w Scripted Lucy Dyke, aby być producentem wykonawczym ITV i mrocznego thrillera komiksowego BritBox Pasażer, debiut pisarski projekt z Kościół gwiazda Andrew Buchan. Maloney ma imponującą listę kredytową producentów, w tym przełomową Michaeli Coel mogę cię zniszczyć, Zdobywca nagrody BAFTA Czas, z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem oraz trzecim sezonem Peaky Blinders. Dyke opisał go jako „inspirującego producenta, którego niezwykła praca mówi sama za siebie”.

Canal+ pokonuje Amazon w wojnie licytacyjnej o prawa do Ligi Mistrzów UEFA

Francuski gigant płatnej telewizji Canal+ zabezpieczył prawa do trzech sezonów odnowionej Ligi Mistrzów UEFA na okres od 2024 do 2027 roku. Francuskie media podały, że firma stanęła w obliczu ostrej konkurencji ze strony Amazona o prawa. To ważny zamach stanu dla Canal+, który walczył o zachowanie wyłącznego dostępu do wydarzeń sportowych, kina i wysokiej klasy dramatu w sercu swojej oferty w obliczu rosnącej konkurencji ze strony globalnych platform. Amazon spowodował poważne zamieszanie we Francji w czerwcu zeszłego roku, po zapewnieniu sobie praw do lwiej części czołowego kraju Ligue 1 na sezon 2021-2022. Francuskie raporty z marca mówiły, że platforma może również ubiegać się o prawa do krajowych rozgrywek Coupe de France, po tym, jak Francuska Federacja Piłki Nożnej otworzyła licytację na nadchodzące trzy sezony.

Viaplay współpracuje z Paramount Global

Nordycka firma medialna Viaplay zawarła umowę licencyjną na treści z Paramount Global na bogactwo serii i boxsetów CBS, The CW i Showtime. Gustuje CSI: Vegas oraz Dobry Sam przybędzie do krajów nordyckich i bałtyckich, ponieważ Viaplay, który niedawno zmienił nazwę z Nent Group, rozszerza swój zasięg. Inne pokazy zawarte w umowie to Dobra żona, na zdrowie oraz Podstawowy. „Paramount jest jednym z najbardziej znanych gawędziarzy w Hollywood, a widzowie Viaplay w 10 krajach mogą teraz oglądać wiele z największych i najlepszych programów” – powiedziała Filippa Wallestam, dyrektor ds. treści grupy Viaplay.

Czy ten post był pomocny?