Skip to content

Jesse Tyler Ferguson z Modern Family zachował wiele ubrań Mitchella z serialu

30 de grudzień de 2022
l intro 1672383386

Jesse Tyler Ferguson uśmiecha się

Obsada „Współczesnej rodziny” spędziła ze sobą na planie 11 sezonów. Było więc naturalne, że stali się sobie bliscy i związani nie tylko ze sobą, ale także z otoczeniem i środowiskiem, w którym wspólnie dorastał klan Pritchett-Tucker-Dunphy. Produkcja dołożyła wszelkich starań, aby domy rodzin były zachęcające i zamieszkałe, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby członkowie obsady czuli się na planie jak w domu.

Nie byłoby też zaskakujące, że niektórzy z obsady zabierali ze sobą pamiątki w miarę rozwoju serii. To uświęcona tradycja w filmie i telewizji. Każdy z członków obsady „Przyjaciół” zabrał na koniec serialu własną pamiątkę, od tabliczek z nazwiskami po słoiki z ciasteczkami (za pośrednictwem Entertainment Weekly). Norman Reedus nie tylko po prostu zszedł z planu „The Walking Dead” w pełnym kostiumie, ale także wziął na siebie obowiązek zachowania kultowej kuszy Daryla po zakończeniu zdjęć.

Biorąc pod uwagę, że uniwersum „Współczesnej rodziny” zdecydowanie nie jest opanowane przez zombie, przedmioty, które, powiedzmy, Jesse Tyler Ferguson był w stanie zabrać do domu po 11 latach grania w Mitchella Pritchetta, byłyby nieco bardziej przyziemne. Ale nie mniej zapadały w pamięć.

Mitchell był dobrze ubrany we Współczesnej rodzinie

Podczas występu w programie Bravo „Watch What Happens Live” gospodarz Andy Cohen zapytał Fergusona, czy zatrzymał coś z planu „Współczesnej rodziny”. Ferguson odpowiedział, że zatrzymał mały obraz i dużo ubrań Mitchella.

Nie wyjaśnił, które ubrania ani który obraz, ale biorąc pod uwagę, jak codzienne były większość ubrań Mitchella, naprawdę mógł zabrać dowolną liczbę przedmiotów. Proste wyszukiwanie w Google hasła „ubrania Mitchella we współczesnej rodzinie” spowoduje wyświetlenie stron w witrynach takich jak WornOnTV.net lub Pradux poświęconych strojom postaci. Witryny te powiedzą nawet widzom, gdzie kupić odzież.

Może być jeszcze większy zwrot akcji. Garderoba Mitchella – przynajmniej od czasu do czasu – przybierała nieoczekiwane zmiany, na przykład kiedy po tym, jak skunks spryskał go, był zmuszony założyć sukienkę Glorii (Sofia Vergara). Potem był jego kostium Spider-Mana w odcinku Halloween sezonu 2. W rzeczywistości Mitch i Cam (Eric Stonestreet) przez lata mieli swój udział w niezapomnianych kostiumach na Halloween, od Batmana i Robina po księcia Harry’ego i Meghan Markle (przez People). Czy Ferguson zabrał któryś z tych przedmiotów do domu? Nie wiemy na pewno, ale nie jest to poza sferą możliwości.

Czy ten post był pomocny?