Skip to content

Jeremy Renner był gotowy, aby porzucić Hawkeye, chyba że Marvel spełni to żądanie

21 de listopad de 2021
l intro 1637444092

Jeremy Renner jest ostoją Marvel Cinematic Universe, odkąd po raz pierwszy pojawił się jako Clint Barton w filmie Thor z 2011 roku. Znany również jako Hawkeye, doświadczony łucznik ma za zadanie bacznie obserwować ulubionego, przystojnego nordyckiego boga (w tej roli Chris Hemsworth), gdy infiltruje on stronę New Mexico SHIELD. Hawkeye ostatecznie stał się bohaterską postacią i został zwerbowany, aby połączyć siły z innymi superbohaterami dla pierwszej generacji Avengers w „Marvel’s The Avengers” z 2012 roku. Dzięki wielkiemu przełomowi Hawkeye w tym zespole MCU stał się również ulubioną postacią fanów.

Hawkeye został zmuszony do zajęcia tylnego siedzenia, podczas gdy bardziej popularni bohaterowie, tacy jak Iron Man i Captain America, otrzymali najwyższe rachunki w wielomiliardowej serii. Dobre rzeczy przychodzą jednak do tych, którzy czekają, ponieważ strzelający strzałami wojownik ma stać się nagłówkiem własnego serialu w Disney+. Wystąpienie w serialu MCU byłoby spełnieniem marzeń większości aktorów. W końcu kto nie byłby skłonny poświęcić wszystkiego dla tak wielkiej szansy? Renner, oto kto.

W niedawnym wywiadzie aktor „Sokoła” ujawnił, że nie chciał dalej grać superbohatera, chyba że Disney zgodzi się na jedno znaczące żądanie.

Jeremy Renner powiedział Marvelowi o „przekształceniu” Hawkeye

Podobnie jak bohaterowie sagi „Szybcy i wściekli”, Jeremy Renner skupia się na rodzinie. W niedawnym wywiadzie dla Men’s Health (per Insider), weteran Marvela ujawnił, że doświadczył krótkiego konfliktu z Disneyem, który mógł doprowadzić go do porzucenia swoich zobowiązań wobec Marvela. Krótko mówiąc, chciał mieć pewność, że będzie mógł spędzić wystarczająco dużo czasu ze swoimi bliskimi, zanim zgodzi się ponownie zagrać w Sokole Oko.

Aktor, który został ojcem w 2013 roku, powiedział, że rodzicielstwo pozwoliło mu być odważniejszym w negocjacjach ze studiem. „Nauczyło mnie, jak mieć orzechy, aby powiedzieć:” Wszyscy, odpieprz się. To mój czas z moją córką ”- powiedział Renner magazynowi.

Podczas gdy wszystko w końcu się udało, był czas, kiedy koledzy gwiazdy MCU obawiali się, że zostanie zwolniony za swoje czyny. Jednak nie chciał iść na kompromis i trzymał się broni. „Powiedziałem: „Dobrze, przerób mnie. Będę tu z moją córką”. To było dość sękate.

Gwiazda „Hawkeye” podzieliła się dalej, że jego związek z córką Avą jest teraz głównym czynnikiem w jego decyzji o podjęciu jakiegokolwiek projektu, ponieważ spędzanie z nią czasu jest jego priorytetem. Powiedział Men’s Health, że wszystkie jego twórcze wysiłki zostaną zepchnięte na bok, „dopóki moja córka nie powie:” Chcę spędzać czas z moimi przyjaciółmi i nie chcę być tak bardzo przy tobie, tatusiu ”.

Pierwsze dwa odcinki „Hawkeye” z Rennerem jako Clintem Bartonem i Hailee Steinfeld jako Kate Bishop zadebiutują w Disney+ 24 listopada.

Czy ten post był pomocny?