Skip to content

Jensen Ackles ujawnia, która z jego ulubionych postaci ma największe problemy z tatusiem

17 de lipiec de 2022
l intro 1657832282

Jensen Ackles się uśmiecha

Rola Jensena Acklesa w roli Soldier Boya w trzecim sezonie serialu „The Boys” była głównym punktem programu antysuperbohaterskiego. Postać, mroczna inwersja Kapitana Ameryki, jest pijącą, palącą trawkę maszynę zniszczenia i słabo zawoalowaną bigoterię. Ale Ackles jest tak uderzająco charyzmatyczny, że łatwo jest zobaczyć, jak ludzi uwodzi jego dobry, stary chłopak.

Ta sama charyzma dobrze służyła Acklesowi przez 15 sezonów w „Supernatural”, w którym grał Dean Winchester. Podczas gdy Dean popełnia sporo błędów, wraz ze swoim bratem Samem (Jared Padalecki), ostatecznie jest bohaterem. Gdy Winchesterowie podróżują po amerykańskich drogach w swoim zabytkowym Chevy Impala, ich głównym celem jest oczyszczenie świata z paranormalnych stworzeń terroryzujących małe miasteczka. Jasne, mogli przypadkowo wywołać biblijną apokalipsę, ale z drugiej strony też ją powstrzymali.

Obie serie są pomysłami showrunnera Erica Kripke, a zarówno Soldier Boy, jak i Dean Winchester są napisane skomplikowanymi postaciami ojca. Soldier Boy został wysłany do szkoły z internatem przez swojego agresywnego ojca, który nieustannie powtarzał swojemu synowi, jakim był rozczarowaniem. Tymczasem John Winchester (Jeffrey Dean Morgan) był łowcą potworów, który prowadził zemstę przeciwko demonowi, który zabił jego żonę, wychowując synów, by poszli w jego ślady.

Można śmiało powiedzieć, że zarówno Soldier Boy, jak i Dean mają ponadprzeciętną ilość bagażu rodzicielskiego. Ale spośród swoich dwóch bohaterów Ackles wie, który z nich najbardziej boryka się z problemami tatusia.

Według Acklesa Soldier Boy ma oczywiście więcej problemów z tatusiem

Rozmawiając z Variety, Jensen Ackles powiedział, że między Soldier Boy i Dean Winchester, to Vought Supe ma największe problemy z tatusiem. Aktor powiedział publikacji: ”[Soldier Boy] zdecydowanie miał najgorszego ojca i z tego powodu ma bardziej głęboko zakorzenione problemy”. Aktor wyjaśnił, że chociaż Dean podziwiał Johna Winchestera, nie był tak zdesperowany, by udowodnić swojemu ojcu, jak Soldier Boy. Najdłużej działająca postać, Ackles, powiedział: „Nie sądzę, żeby Dean kiedykolwiek szukał aprobaty swojego ojca w sposób, w jaki był Żołnierz. Po prostu ubóstwiał swojego ojca w sposób, który był wyjątkowy, biorąc pod uwagę ich okoliczności, biorąc pod uwagę fakt, że żyli w świecie, który był znacznie, znacznie inny niż byłby ich związek”.

Ackles uważa, że ​​John Winchester popełnił więcej niż kilka błędów, ale ostatecznie jest lepszym ojcem niż Soldier Boy. „Myślę, że John Winchester naprawdę kochał swoich synów” – argumentował Ackles – „a to, co robił, z pewnością można było twierdzić, że był to zły sposób postępowania, ale wszystko to było zakorzenione w miłości”. W przeciwieństwie do tego, powiedział, że ojciec Soldier Boya „po prostu robił złe rzeczy w zły sposób.

Oczywiście Ackles powróci ponownie do roli Deana w spin-offie „Supernatural” „The Winchesters”. Nowy program skupi się na rodzicach Winchester, gdy byli nastolatkami, z Acklesem jako narratorem. Biorąc pod uwagę to założenie, wydaje się, że Ackles będzie miał mnóstwo czasu na ponowną ocenę relacji ojciec-syn.

Czy ten post był pomocny?