Skip to content

Jeff Goldblum zastępuje Hugh Granta w roli Zeusa w Netflixie Greek Mythology Riff

14 de lipiec de 2022
jeff goldblum

Jeff Goldblum zagra wszechmocnego Zeusa w Netflixie KAOSteraz, gdy problemy z harmonogramem zmusiły Hugh Granta (Zguba) rozstać się z mroczną komediową i współczesną reinterpretacją greckiej mitologii z Koniec pieprzonego światato Charlie Covell.

Nasza siostrzana strona Deadline po raz pierwszy poinformowała o przekształceniu.

„Nic nie jest święte w śmiałym odkrywaniu greckich mitów przez Covella (pomyśl o dresach, a nie o togach)” – czytamy w oficjalnym podsumowaniu. KAOS„z ​​wyjątkiem zdrady i arogancji bandy niestałych bogów i ich kosmicznych machinacji”.

Podejście serialu Netflix do Zeusa zostało opisane jako „pozornie wszechmocne”, ale „desperacko niepewne”, zwłaszcza gdy zaczyna się obawiać, że jego status jako Króla Bogów jest zagrożony.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, David Thewlis (Piaskun) zagra brata Zeusa Hadesa; Janet McTeer (Ozark) zagra Herę, Królową Bogów; i Cliff Curtis (Bój się żywych trupów) zagra Posejdona, boga morza.

W obsadzie olimpijskiej znalazł się również Nabhaan Rizwan (Stacja jedenasta) jako zbuntowany syn Zeusa Dionizos, Rakie Ayola (Alex Jeździec) i Stanley Townsend (Galavant) w nieujawnionych rolach, Billie Piper (Doktor Kto) w epizodzie i Aurora Perrineau (Syn marnotrawny), Killian Scott (Ulica Rozpruwacza), Misia Butler (Najpierw mnie pocałuj) i Leili Farzad (Nienawidzę Suzie) jako odmiennych śmiertelników, którzy są „kosmicznie związani” z możliwym upadkiem Zeusa.

Co myślisz o Park JurajskiMalcolm aka Thoras Wielki Mistrz Sakaaru jako Zeus zamiast Granta?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?