Skip to content

Hugh Grant zagra Zeusa w Netflixie Modern Take on Greek Mythology — Janet McTeer, David Thewlis również obsadzili

29 de czerwiec de 2022
hugh grant

Hugh Grant (Zguba), Janet McTeer (Ozark), Cliff Curtis (Bój się żywych trupów) i Davida Thewlisa (Piaskun) są jednymi z wielu odlewów dla KAOSmroczna komedia Netflixa i współczesna remake greckiej mitologii z Charlie Covell, pisarz Koniec pieprzonego świata.

„Nic nie jest święte w śmiałym odkrywaniu greckich mitów przez Covella (pomyśl o dresach, a nie togach)”, czytamy w streszczeniu na naszej siostrzanej stronie Termin, „z wyjątkiem zdrady i arogancji bandy niestałych bogów i ich kosmicznych machinacji”.

Zgodnie z ostatecznym terminem Grant zagra „pozornie wszechmocnego”, ale „desperacko niepewnego” Zeusa, który zaczyna się obawiać, że jego status Króla Bogów jest zagrożony. Thewlis z kolei zagra brata Zeusa Hadesa; McTeer zagra Herę, Królową Bogów Herę; a Curtis zagra Posejdona, boga morza.

Ogłoszona w środę olimpijska liczba castingów obejmuje również Nabhaana Rizwana (Stacja jedenasta) jako zbuntowany syn Zeusa Dionizos, Rakie Ayola (Alex Rider) i Stanley Townsend (Galavant) w nieujawnionych rolach, Billie Piper (Doktor Kto) w epizodzie i Aurora Perrineau (Syn marnotrawny), Killian Scott (Ulica Rozpruwacza), Misia Butler (Najpierw mnie pocałuj) i Leili Farzad (Nienawidzę Suzie) jako odmiennych śmiertelników, którzy są „kosmicznie związani” z możliwym upadkiem Zeusa.

Czy te castingi zaciekawiły Cię na Netflixie? KAOS?

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?