Skip to content

Jeff Goldblum dołącza do serialu Netflix „Kaos”, zastępując Hugh Granta

13 de lipiec de 2022
Jeff Goldblum Netflix 2

EKSKLUZYWNY: Jeff Goldblum (Jurassic World Dominion) został wykorzystany jako jeden z głównych bohaterów, mściwego boga Zeusa, w mrocznym, komediowym serialu Netflix o mitologii greckiej. Kaos, od twórcy i pisarza Charliego Covella. Zastępuje Hugh Granta, który pierwotnie został obsadzony w tej roli, ale musiał wycofać się z dostępności terminów.

Goldblum dołącza Kaosobsada, w skład której wchodzą Janet McTeer, Cliff Curtis, David Thewlis, Killian Scott, Aurora Perrineau, Misia Butler, Leila Farzad, Nabhaan Rizwan, Rakie Ayola i Stanley Townsend. Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze tego lata.

Kaos to odważne, mroczne, współczesne podejście do mitologii greckiej, odkrywające miłość, moc i życie w podziemnym świecie. Nic nie jest święte w śmiałym odkrywaniu greckich mitów przez Covella (pomyśl o dresach, a nie togach), z wyjątkiem zdrady i arogancji bandy niestałych bogów i ich kosmicznych machinacji… Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają.

Goldblum zagra pozornie wszechmocnego, ale desperacko niepewnego i mściwego Zeusa, który od dawna cieszy się statusem Króla Bogów. To znaczy, dopóki pewnego ranka nie obudzi się i nie odkryje zmarszczki na czole. Następnie pojawia się nerwica, wprowadzając go na niebezpieczną, paranoidalną ścieżkę. Zeus nabiera przekonania, że ​​zbliża się jego upadek – i wszędzie zaczyna dostrzegać jego oznaki.

2022 Netflix Pilot i zamówienia na seriale

Ośmiodcinkowa seria została stworzona i napisana przez Covell i wyprodukowana przez globalną firmę zajmującą się treściami Sister i hymn. Georgi Banks-Davies jest główny reżyser i producent wykonawczy, z Runyararo Mapfumo na pokładzie, aby skierować drugi blok. Dodatkowymi producentami wykonawczymi są Jane FeatherstoneChris Fry i Nina Lederman. Katie CarpenterHarry Munday i Michael Eagle-Hodgson produkują dla Sister, a Georgia Christou na pokładzie jest scenarzystką odcinka 6.

Goldblum obecnie występuje w Jurajskie Dominium Świata, wciela się w rolę Iana Malcolma, którą grał od początku Park Jurajski film. Jego ostatnie osiągnięcia związane z serialami telewizyjnymi obejmują: Strona poszukiwawcza. Jest reprezentowany przez CAA, Industry Entertainment i Hansena, Jacobsona, Tellera.

Czy ten post był pomocny?