Skip to content

Jeff Garlin odchodzi z „Goldbergów” po dochodzeniach HR

16 de grudzień de 2021
Garlin

Długotrwała komedia ABC Goldbergowie przegrał serię regularnie, gdy George Segal zmarł na początku tego roku. Teraz kolejna gwiazda, która gra członka klanu Goldbergów, Jeff Garlin, odchodzi po wielu zarzutach dotyczących niewłaściwego postępowania i dochodzeniach HR.

Według źródeł, dziś osiągnięto porozumienie, że Garlin nie wróci do serialu. Jego wyjście jest skuteczne natychmiast. Przedstawiciele Sony Pictures Television, która produkuje komedię, nie mieli żadnych komentarzy.

Weteran komik odniósł się do niektórych oskarżeń i potwierdził, że był przedmiotem dochodzenia HR w obszernym wywiadzie z Maureen Ryan z Vanity Fair na początku tego miesiąca, w którym również zaprzeczył spekulacjom, że został zwolniony z programu.

Uważano, że Garlinowi pozostał jeszcze jeden dzień zdjęć najwyżej w tym sezonie, który składa się z 18 odcinków, po tym, jak jego harmonogram został skrócony. Nie podjęto jeszcze decyzji w sprawie potencjalnego dziesiątego sezonu Goldbergowie, który pozostaje jednym z najsilniejszych seriali komediowych ABC.

Po rozmowie z VF z Wszykina skontaktowało się wielu obecnych i byłych współpracowników Garlin. Mówiąc pod warunkiem zachowania anonimowości nad strachem przed zemstą, mówili o świetnym środowisku pracy w serialu, które zmieniłoby się dramatycznie w dniach, gdy Garlin był na planie.

„Jest wyjątkowo obraźliwy werbalnie i emocjonalnie”, a Goldbergowie pracownik powiedział Terminowi.

W swoim wywiadzie dla VF, Garlin odrzucił oskarżenia o bycie werbalnie obraźliwym, mówiąc, że jest po prostu „głupi” jako część jego schtick jako komik. Zauważył swoją skłonność do upuszczania słowa „pochwa” na planie.

Według źródła w programie, asystentka kamery złożyła skargę do szefa swojego działu na użycie tego słowa przez Garlina. Gdy aktor się dowiedział, podobno objął ją rękami i wciąż powtarzał jej „pochwę” w twarz. Ogólnie rzecz biorąc, popularne żarty Garlina, że ​​wiele osób w serialu uznało za obraźliwe, mówiło o pochwie babci, jądrach i biustonoszu, powiedział współpracownik. Co więcej, nie zwracał się do niektórych długoletnich członków załogi po imieniu, używając zamiast tego pseudonimów, które niektórzy również uważali za obraźliwe.

Wywiad VF dotyczy incydentu z udziałem Garlina i dwóch długoletnich aktorów w serialu, małżeństwa, które jest ukochane przez obsadę i ekipę.

Garlin określił to jako „żart, którego całkowicie przegapiłem – ponieważ lubię tego faceta. Lubię jego żonę. Pracuję z nimi od lat.”

Według naocznego świadka incydentu, Garlin nie wydawał się żartować, gdy szedł za kobiecą podpórką. „Wrzeszczał na nią, 'dlaczego zawsze mi przeszkadzasz? Zejdź mi z drogi”, kiedy schodziła po rampie na planie po tym, jak zrobili blokowanie na scenę. Była zdezorientowana i rozejrzała się. Następnie Garlin zwrócił się do męża kobiety, mówiąc: „Powiedz swojej żonie, żeby zeszła mi z drogi”.

Według źródeł, obsada i ekipa byli zbulwersowani, a „to była kropla, która przebiła wielbłąda” pod względem tolerancji dla wybryków Garlina, co doprowadziło do nowych skarg HR.

„Nie tylko dawał do zrozumienia tej kobiecie, ale potem odwracał się, umniejszał i zawstydzał jej męża” – powiedział świadek. „To tylko największe nadużycie władzy”.

Od tego incydentu, który miał miejsce około dwa miesiące temu, Garlin był tylko kilka razy, podają źródła. Wskazywali, że jego zachowanie się nie zmieniło, a on wyśmiewał wytyczne, które otrzymał od HR.

Czy ten post był pomocny?