Skip to content

Jedyny przedmiot, który Wes Bentley wielokrotnie kradł z planu Yellowstone

18 de styczeń de 2023
l intro 1674033247

Wes Bentley pozuje

Obecnie w piątym sezonie „Yellowstone” śledzi ciągły dramat rodziny Dutton. Przez lata patriarcha John Dutton (Kevin Costner) starał się utrzymać pokój, trzymając jednocześnie swoją cenną ziemię w Montanie. Troje jego dzieci — Kayce (Luke Grimes), Beth (Kelly Reilly) i Jamie (Wes Bentley) — wszyscy są w różnym stopniu lojalni wobec niego i rodzinnego rancza, a razem przez lata narobili sobie wielu wrogów.

Ale chociaż postacie nie zawsze się dogadują, jasne jest, że obsada lubi swoje towarzystwo. Wystarczy obejrzeć wywiad z wieloma członkami obsady, aby zobaczyć rodzaj koleżeństwa, które rozwinęło się między nimi przez lata, co jest nieuniknione, gdy pracuje się z tymi samymi ludźmi przez pięć lat. Wszyscy dobrze się dogadywali podczas gry wywiadów Vanity Fair, w której obsada próbowała dowiedzieć się, ile tak naprawdę o sobie wiedzą. A Bentleyowi udało się zaskoczyć wszystkich jednym intrygującym pytaniem.

Wes Bentley przypadkowo kradnie mikrofony z planu Yellowstone

To dość standardowe, że aktorzy biorą (lub próbują zabrać) rekwizyty z planu. Zgrabna pamiątka może pomóc upamiętnić proces filmowania, ale Wes Bentley ma nieco inny powód, by przez lata kraść niektóre rzeczy z planu „Yellowstone”. Podczas kawałka Vanity Fair, Bentley zapytał kilku swoich współpracowników, jaki przedmiot ich zdaniem ukradł z planu. Niektóre domysły obejmują jeden z garniturów postaci lub parę butów, ale Bentley informuje ich, że przypadkowo zabrał do domu kilka mikrofonów.

Jak to ujął: „Wiele mikrofonów, po prostu koniec, tak, trzymam na, po prostu wychodzę i zapominam, że je mam”. Całkowicie zrozumiałe jest zapomnienie o mikrofonie przypiętym do ubrania i chodzenie poza planem z włączonym mikrofonem. Wszyscy dobrze się śmiali, kiedy Bentley o tym wspomniał.

Bentley z pewnością nie jest sam w zabieraniu niektórych rzeczy z zestawu „Yellowstone”. W wywiadzie dla Taste of Country Lainey Wilson, która grała Abby w serialu, przyznała się do zabrania czyjejś maszynki do golenia i dezodorantu, aby mogła się odświeżyć. Dobrze, że to tylko przedstawienie; w domu Duttonów kradzież czegokolwiek skutkowałaby surową naganą.

Czy ten post był pomocny?