Skip to content

Jedyna rzecz o Franku, która naprawdę działa na nerwy fanów Blue Bloods

12 de czerwiec de 2022
l intro 1654817405
Frank Reagan (Tom Selleck) to niezłomna siła w „Błękitnokrwistych”. Jako patriarcha rodziny Reagana, prowadzi swoją rodzinę stróżów prawa na dobre i na złe. Często rozdając cenne bryłki mądrości ze swojej długiej kadencji jako policjanta i komisarza podczas słynnych scen obiadowych w „Błękitnokrwistych”, Frank zwykle ma winy w swojej rodzinie. Biorąc pod uwagę pozycję Franka, musi on zrównoważyć swoje życie zawodowe i osobiste, choć ten akt może prowadzić do niektórych z najlepszych chwil Franka. Pomimo tego, że jest ogólnie rzecz biorąc rozsądnym facetem, Frank ma kilka dziwactw, takich jak nigdy nie wieszanie płaszcza w swoim biurze, marszczenie brwi podczas głębokiego zamyślenia i rzadko korzysta z komputera w swoim biurze. Jego ścisłe trzymanie się tradycji i wiary katolickiej często dyktuje jego światopogląd i zachowanie oraz stanowi podstawę jego osobowości.

Rozmawiając z Rachael Ray podczas wirtualnego wywiadu, Selleck opowiedział o tym, co sprowadziło go do „Błękitnokrwistych” i powiedział: „To, co zawsze działało dla mnie – lub jakie mam apetyty, kierują się w stronę programów opartych na postaciach. Więc „Magnum PI.’ był oparty na postaciach. Nie pamiętam połowy wątków… o wiele mniej niż połowy”. Kontynuował: „A kiedy zobaczyłem ten scenariusz, był on oparty na postaciach w czasach, w których jest tak wiele procedur… Jestem na pewno się tym nie znudzisz”. Teraz, gdy sezon 12 się skończył, fani mieli mnóstwo czasu, aby zobaczyć postać Franka i zacząć dostrzegać jego dziwactwa, ale jest jeden aspekt jego osobowości, który najwyraźniej ucieszy fanów.

Fani Blue Bloods zauważyli, że Frank cały czas wzdycha

u/dslwraith rozpoczęło jedną rozmowę na subreddicie r/bluebloods pod tytułem „Sigh…Lol” i zauważył, że podczas oglądania w napisach w „Blue Bloods” jest mnóstwo rozdrażnionych oddechów. Wydawało się, że inni też to zauważyli, a u/kagiles sugerował, by widzowie zamienili westchnienia w grę, i żartowali: „Powiedziałem, że powinniśmy zmienić westchnienia Franka w pijacką grę. koniec jednego odcinka.”

Jednak nie tylko ci dwaj zauważyli nadmiar wzdychań w „Niebieskokrwistych”, a u/skieurope12 zgodzili się, że w popularnym programie telewizyjnym było mnóstwo westchnień, ale Frank robi to znacznie częściej niż reszta jego rodziny , podczas gdy u/DaveOJ12 odpowiedział, że słyszą westchnienie Franka po prostu czytając komentarze. u/NS3708 zażartował, że westchnienia stały się jedyną rzeczą, którą teraz zauważają, a u/TarzansNewSpeedo dodał, że chcieliby zmniejszyć westchnienia z powrotem w programie, ponieważ jest to ich zirytowany zwierzak.

Jeden fan uważa, że ​​westchnienia mają wyjaśnienie we wszechświecie

Frank Reagan krzyczy na

W osobnym wątku na Reddicie o manierach Franka u/leftai2000 powiedział: „Choć bardzo lubię Blue Bloods, wydaje mi się, że głównym aktorskim wyborem Toma Sellecka w dzisiejszych czasach jest ciężkie westchnienie, w zasadzie w każdej scenie, w której się znajduje”. Kontynuowali: „Z pewnością ma lepszy repertuar aktorski niż ten, ale każda dziwaczna scena z ciężkim westchnieniem. Trochę wyciąga mnie ze scen, w których się znajduje, ponieważ jest to TAKIE przewidywalne!”

Wygląda jednak na to, że jeden użytkownik Reddita ma we wszechświecie teorię dotyczącą wzdychania Franka, a u / Goronstye stwierdził, że wydaje się, że liczba westchnień Franka rośnie tylko w miarę trwania programu. Dodali, że widzą westchnienie Franka jako niewerbalną wskazówkę, aby pokazać, że staje się coraz bardziej zmęczony i traci blask – a przynajmniej tak postrzegają atak westchnień. Nie trzeba dodawać, że westchnienia Franka szybko stają się znakiem rozpoznawczym serii w umysłach niektórych fanów.

Czy ten post był pomocny?