Skip to content

Jamie Lee i Jon Heder Topline Komedia „Plan B” dla Joke Zero i Future Proof Films

17 de lipiec de 2022
IMG 6063

EKSKLUZYWNY: Nagrodzony Emmy komediant Jamie Lee (HBO Awaria), Jon Heder (Dynamit Napoleona), nominowany do Oscara Tom Berenger (Pluton żołnierzy), Shannon Elżbieta (amerykanski placek franczyzy) i zdobywczyni nagrody SAG Kate Flannery (NBC’s Biuro) właśnie zakończyliśmy nową komedię romantyczną, której autorem jest po raz pierwszy scenarzysta i reżyser Brandon Tamburri.

Producentem filmu jest DJ Dodd (Ostatnie połączenie, Dzień śmierci), Erika Hampson (Przechodzący, Fotografia) oraz Tamburri, który również napisał scenariusz z Jeanem Monpère. William Kay jest współproducentem wykonawczym u boku Jerry’ego Daigle’a.

Po zabawnej nocy zbuntowana Piper (Jamie Lee) po pijanemu sypia ze swoją niezręczną sąsiadką, której prawie nie zna, Evanem Ebertem (Jon Heder) i kończy w ciąży. Kiedy próbuje przekazać Evanowi tę wiadomość, szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest on długoterminowym facetem dla niej i jej dziecka. Wbrew radom swojej najlepszej przyjaciółki Mayi (Subhah Agarwal), Piper postanawia utrzymać ciążę w tajemnicy, dopóki nie znajdzie bardziej udanego faceta do spania i ostatecznie założy „rodzinę”. Po kilku nieudanych i komicznych próbach znalezienia odpowiednika, Piper wpada na Camerona Cassidy’ego (Michael Lombardi), odnoszącego sukcesy biznesmena, który jest stałym bywalcem kawiarni, w której pracuje. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, ponieważ Cameron szybko zakochuje się w Piper i jest na pokładzie, aby zajść w ciążę. Jednak zły plan Piper zaczyna się rozpadać, gdy zaczyna się domyślać i zdawać sobie sprawę, że może popełniać największy błąd w swoim życiu.

Dopełnieniem obsady są Michael Lombardi (Uratuj mnie z FX), Subhah Agarwal (HBO Westworld), Daniel K. Isaac (Showtime’s Billions), gwiazda NFL Vernon Davis (A Day to Die, Hell on the Border) i Danielle Perez ( Rosyjska lalka Netflixa).

„To projekt, który jest dla mnie bardzo osobisty i cieszę się, że w końcu mogę się nim podzielić ze światem. Miałem szczęście pracować z fenomenalną ekipą, a ta obsada jest naprawdę marzeniem” – powiedział Tamburri. „Jestem równie podekscytowany uruchomieniem mojej firmy Joke Zero, w której planuję tworzyć treści komediowe w nadchodzących latach”.

Dodd dodaje: „Gdy tylko przeczytałem scenariusz, wiedziałem, że chcę się w to zaangażować. To był powiew świeżego powietrza, a niesamowita obsada, którą udało nam się zebrać, jest tego dowodem.”

Film został nakręcony w New Jersey i wywodzi się z nowo uruchomionej komedii Tamburri Joke Zero i Dodd’s Future Proof Films.

Nie ustalono jeszcze daty premiery.

Czy ten post był pomocny?