Skip to content

Jaka jest piosenka w Shazamie! Zwiastun Fury Of The Gods?

23 de lipiec de 2022
l intro 1658602244

Billy Batson uśmiechnięty ze łzami w oczach

Oficjalny zwiastun „Shazam! Fury of the Gods” wreszcie się pojawił i daje fanom mnóstwo beztroskich akcji superbohaterów do przeżuwania. Najbardziej ekscytujące są te występy nie tylko tytułowego superbohatera Shazama (Zachary Levi) i jego rodziny Shazam, ale także Helen Mirren jako Hespery, Djimona Hounsou jako starożytnego czarodzieja Shazama i Lucy Liu jako Kalypso. Zwiastun, który pojawił się podczas panelu Warner Bros. na San Diego Comic-Con 2022, drażni również takie rozkosze, jak Billy Batson (Asher Angel) traktujący swojego pediatrę jak psychiatrę w postaci superbohatera, oraz opowieść o kompleksie niższości Batsona w porównaniu do wszyscy inni starsi, bardziej dojrzali i bardziej pewni siebie superbohaterowie biegający po jego karku lasu.

Pomiędzy wszystkimi jednolinijkami, odniesieniami do większego DC Extended Universe i efektami specjalnymi, mogłeś zauważyć, że pewien raper z Detroit również pojawia się w zwiastunie w postaci piosenki, która jest wyraźnie widoczna. Jeśli zastanawiasz się, jaką piosenkę słyszysz w zwiastunie, to dobrze trafiłeś, więc czytaj dalej.

„Biznes” Eminema słychać w pierwszym Shazamie! sequel zwiastuna

Piosenka usłyszana w nowym zwiastunie „Shazam! Fury of the Gods” to „Business” Eminema, z albumu rapera z 2002 roku „The Eminem Show”. Działa jako rodzaj szumu dla rodziny Shazam. Zwiastun jest pełen epickich ujęć Billy’ego Batsona i jego przybranego rodzeństwa, które wzmacniają i prezentują superbohaterów w spektakularnym stylu. Jeśli już, wygląda na to, że rodzina Shazamów zajmuje się ratowaniem dnia, co sprawia, że ​​tor Eminema idealnie pasuje do przyczepy. Spodziewamy się „Shazam!” Zwiastun Fury of the Gods pomoże w nadchodzących tygodniach zebrać kilka milionów dodatkowych streamów dla 20-letniej piosenki.

Co ciekawe, piosenka ma inne połączenie z uniwersum DC w swoich tekstach (poprzez Genius). W piosence Eminem porównuje zarówno siebie, jak i swojego mentora, Dr. Dre, do Batmana i Robina, co nadaje piosence w zwiastunie zabawny element metatekstowy dla fanów. Ale włączenie tej linii do rzeczywistego zwiastuna kontynuacji DCEU mogło być zbyt ryzykowne.

W każdym razie, jeśli zwiastun „Fury of the Gods” ma ochotę na więcej „Business” od Eminema, możesz sprawdzić całą piosenkę na oficjalnym kanale Em na YouTube.

Czy ten post był pomocny?