Skip to content

Jak Orochimaru wrócił do Boruto?

22 de styczeń de 2023
OrochimaruB

Orochimaru jest weteranem shinobi z Konohagakure, członkiem Drużyny Hiruzen i jednym z legendarnych Sanninów, wraz ze swoimi towarzyszami Jiraiyą i Tsunade. Był członkiem organizacji Root pod przywództwem Danzō, a później uciekł z wioski po tym, jak został odkryty podczas przeprowadzania eksperymentów na mieszkańcach wioski, a także był byłym członkiem Akatsuki. Był jednym z głównych antagonistów serii aż do śmierci z rąk Sasuke Uchiha. Ale w BorutaOrochimaru wrócił iw tym artykule opowiemy wam, jak jeden z głównych Naruto postacie i złoczyńcy faktycznie wrócili do serii.

Po wskrzeszeniu przez Sasuke podczas Czwartej Światowej Wojny Shinobi, Orochimaru przywrócił Otogakure i kontynuował dalsze eksperymenty, tworząc sztucznych ludzi, takich jak Log i Mitsuki. Piętnaście lat po wojnie ostatecznie ujawnił się Naruto i Sasuke, którzy komentowali, że nie starzeje się przez lata.

Jak mogłeś wywnioskować, ten artykuł będzie koncentrował się na Orochimaru i jego historii w Boruta. Dowiesz się, co dokładnie stało się z byłym antagonistą i jak właściwie wrócił Borutaa także co się z nim stało w kontynuacji Naruto. Dowiecie się również, jak powrót Orochimaru wpłynął na całą fabułę.

Jak i kiedy wrócił Orochimaru Boruta?

Interesującą rzeczą dotyczącą Orochimaru jest to, że zginął w Naruto, podczas Czwartej Światowej Wojny Shinobi, ale wrócił. Po prostu szybko podsumujemy tę historię, zanim przejdziemy dalej Boruta, ponieważ jest to ważna część zrozumienia, w jaki sposób Orochimaru wrócił do serii. Po pokonaniu Kabuto przez Sasuke, Sasuke ożywia Orochimaru, używając materiału z ciała Kabuto i czakry Sennina Juugo ze Znaku Zguby Anko, aby wyhodować węża, który wypluł Orochimaru. W przeciwieństwie do tych wskrzeszonych z Edo Tensei, Orochimaru tak naprawdę nie był martwy.

Jego odrodzenie było możliwe, ponieważ skierował swoją własną czakrę Senjutsu w przeklęte znaki. Jak sam przyznaje, Orochimaru widział wszystko, co widziała Anko, a zatem wie o wojnie i motywach Sasuke. Wysysa również Kabuto z własnej czakry, aby odzyskać część swojej siły. Wraz z Juugo i Suigetsu, Orochimaru i Sasuke udają się do Konohy, gdzie odwiedzają pozostałości Świątyni Naka Uchiha, aby wezwać boga śmierci. Orochimaru używa tajemnej sztuki, aby oszukać boga śmierci, aby uwolnił dusze tych, które kiedyś były w nim zapieczętowane. W zamian żąda od użytkownika jako ofiary.

Jednak dzięki swojemu jutsu odrodzenia, Orochimaru udaje się przetrwać ten proces i przejąć ciało białego klona Zetsu. Co więcej, dzięki rytuałowi odzyskał pełną moc swoich niegdyś zapieczętowanych ramion i jest teraz w stanie samodzielnie dzierżyć Edo Tensei. W końcu przywołuje poprzednich czterech Hokage i zmusza ich do odpowiedzi na pytania Sasuke. W tym momencie Tobirama Senju zdaje sobie sprawę, że ciało Orochimaru składa się prawie wyłącznie z komórek jego brata, Hashiramy Senju, co prawdopodobnie wynika z ciała Zetsu.

Po tym, jak Hashirama skończył opowiadać swoją historię o założeniu Konoha i swoim związku z Madarą, Orochimaru pyta Sasuke, co teraz zrobi. Sasuke odpowiada, że ​​nie pozwoli tak po prostu zginąć wiosce i dziedzictwu Itachiego i chce iść na pole bitwy. Ponieważ wciąż są związani przez Edo Tensei, Hashirama pyta Orochimaru, co zamierza teraz zrobić, a Sarutobi wskazuje, że chciał wspierać Sasuke niezależnie od jego odpowiedzi. Orochimaru zgadza się postępować zgodnie z decyzją Sasuke.

Na zewnątrz, Sarutobi pyta Orochimaru, dlaczego chciał pomóc Sasuke, na co Orochimaru odpowiada, że ​​sposób kopiowania go przez Kabuto był zły. Ciekawi go teraz los Sasuke, który wkroczył na własną ścieżkę. Jednak zamiast podążać za Sasuke i Juugo na miejsce bitwy z Dziesięcioogoniastym, udaje się do miejsca, gdzie pięciu Kage Madary zostało pokonanych wraz z Karin i Suigetsu. Tam powoduje, że jego dwaj podwładni leczą Tsunade, która następnie pozwala pozostałym Kage na powrót do zdrowia.

Rozmawiając z nim, Orochimaru ujawnia, że ​​się zmienił i teraz nie chce już „być wiatrem, który obraca wszystkie wiatraki”, ale zamiast tego chce cieszyć się nieoczekiwanym wiatrem, który tworzą inni (zwłaszcza Sasuke). Następnie udaje się na pole bitwy wraz z Karin i Suigetsu z pomocą Katsuyu. Choć powiedział, że wojna go nie interesuje, zdaje sobie sprawę, że spełnienie „marzenia” Obito oznacza koniec jego eksperymentów i nie może do tego dopuścić. Wraz z Sarutobim walczy z Shinju i pamięta czasy, kiedy był jeszcze uczniem i Hiruzenem Sensei.

Nieco później bierze udział w walce z Guruguru wraz z Drużyną Taka, którą na krótko paraliżuje, dając mu przeklęty znak ugryzieniem. Efekt mija bardzo szybko, ale kupuje sobie i swoim towarzyszom wystarczająco dużo czasu, by przedostać się obok przeciwnika do Sasuke. Orochimaru wydaje się być naprawdę zaniepokojony swoim byłym uczniem, ale Juugo podejrzewa, że ​​teraz chce ukraść jego ciało. Kiedy przybywa Sasuke, spotyka Kabuto, w którym rozpoznaje resztki własnej czakry. Następnie Orochimaru wyjaśnia efekty Izanami i sposób, w jaki Kabuto zdołał się od niego uwolnić.

Orochimaru i jego towarzysze ostatecznie również padają ofiarą Mugen Tsukuyomi. Po zakończeniu wojny Orochimaru kontynuował swoje eksperymenty genetyczne. Pomimo jego pozornej bierności, Konoha nadal mu nie ufa i każe Yamato strzec jego legowiska z zewnątrz. W pewnym momencie Orochimaru tworzy syntetycznego człowieka o imieniu Mitsuki na podstawie jego DNA. Ten chłopiec jest po części klonem/synem Orochimaru. Ostatecznie chłopiec postanowił zbuntować się przeciwko swojemu „ojcu” i wybrać własne przeznaczenie, emigrując do Konohagakure i wstępując do akademii.

POWIĄZANY:

Ile lat ma Orochimaru w Boruto i 4 inne ciekawe rzeczy na jego temat

Wiele lat później Sannin w nowym wyglądzie pojawia się przed Siódmym Hokage, Naruto i Sasuke, kiedy udali się do jego kryjówki, aby z nim porozmawiać. Następnie oświadcza, że ​​ostatnią osobą, którą spodziewał się zobaczyć, był Sasuke i zanim Naruto wyrazi swoje wątpliwości co do jego tożsamości, Orochimaru komentuje, że z pewnością był świadomy swojej tożsamości i że to właśnie w nim lubił, ponieważ niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniły. Dodatkowo zauważa obecność dwóch dziewczyn: Sarady Uchiha i Chōchō Akimichi.

Sasuke informuje go o pojawieniu się Shina Uchiha, który pojawił się jakby był jednym z jego podwładnych, a także o tym, że zamierza zamordować dziewczyny i porwać swoją żonę, stwierdzając, że jeśli ma coś do powiedzenia, to lepiej niech to powie . Sannin wyjaśnia, że ​​nie zrobił nic, co skłoniłoby go do odejścia z tymi oskarżeniami, pytając o powód przebywania strażnika przy wejściu. Sasuke nadal nalega i pyta, kim był człowiek z Sharinganem wszczepionym na całym ciele.

W tym momencie Sannin zabiera ich do innego pokoju, pokazując klona Shina i mówi im o genetycznych zdolnościach Shina oraz o tym, że każdy z jego klonów był oryginałem, że miał obsesję na punkcie Itachiego i że dosłownie stał się prawą ręką Danzo . Orochimaru wyjaśnia proces klonów Naruto, który nie rozumiejąc tego, otrzymuje stwierdzenie, że musiał je zabić, aby zniknęły. Sannin komentuje, że ludzie byli niewolnikami swoich genów, ponieważ można było ustalić każdą spokrewnioną osobę. Sarada pyta, co było nie tak z prostszymi rzeczami, takimi jak ojciec i syn, na co Orochimaru pyta, czy chce sam osądzić.

Jednak Sasuke mówi, że nie mieli na to czasu i mówi Sanninowi, że jeśli ma jakiś pomysł, gdzie jest Shin, powinien im powiedzieć. Potwierdza to i wprawia ich w ruch. Kiedy to jest zrobione, opuszczają legowisko, a po odejściu Naruto i Sarady, Sannin mówi, że być może Sakura została już zabita, na co Sasuke mówi mu, że jego żona nie jest taka słaba i prawdopodobnie, kiedy tam byli, ona zadbał już o wszystko. Następnie aktywuje Susanoo, zabierając grupę ze sobą. Po wydarzeniach, które miały miejsce podczas egzaminów na Chūnina w Konohagakure, w których uczestniczył Mitsuki, Orochimaru odwiedził Konohę, stojąc na domu, obserwując Boruto Uzumakiego, Saradę i ich syna rozmawiających po pokonaniu uciekającego niedźwiedzia.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?