Skip to content

Jak Julie Andrews naprawdę myśli o swojej nikczemnej roli w Minionkach: Powstanie Gru

1 de lipiec de 2022
l intro 1656634711

Iluminacja osiągnęła wielki sukces wraz z wydaniem w 2010 roku „Despicable Me” — zabawnej animacji, która miała zapoczątkować wielomiliardową serię. Dla niektórych losowanie mogło być historią ojca Gru (Steve Carell), który stał się superzłoczyńcą, który nauczył się kochać i akceptować swoją rolę rodzica swoich trzech adoptowanych córek, ale to nie dlatego IP „Despicable Me” stało się takie. rozpoznawalny. Ten zaszczyt należy do Minionków: żółtoskórych, ubranych w kombinezony stworzeń, które mówią obcym językiem, uwielbiają psoty i szturmem podbiły popkulturę.

W latach od premiery „Despicable Me” Minionki stały się niemal nieuniknione. Jest praktycznie niemożliwe, aby przejść gdziekolwiek osobiście lub online i nie wpaść w małe głupoty. W rzeczywistości stali się tak popularni, że są teraz głównymi bohaterami własnej, spin-offowej serii filmów prequel. „Minionki” pojawiły się w 2015 roku, a „Minionki: The Rise of Gru” poszły w ich ślady w 2022 roku. Jak można sobie wyobrazić, drugi film opowiada o tym, jak młody Gru stał się super-złoczyńcą i ujawnia, w jaki sposób zwerbował Minionki do swojej sprawy . Po drodze spotkają mamę Gru, Marlenę Gru, której głos użyczyła Julie Andrews.

Według samej legendarnej aktorki i piosenkarki mama Gru w „The Rise of Gru” nie jest najwspanialszą osobą. Oto, co czuje, grając ją.

Andrews uwielbiał wyrażać złą Marlenę Gru

Aby promować premierę „Minions: The Rise of Gru”, Julie Andrews zatrzymała się w „The Tonight Show” i rozmawiała z gospodarzem Jimmy’ego Fallona o swoim czasie, który wyrażał Marlenę Gru i jej uczuciach do postaci (za pośrednictwem YouTube). „Mama Gru jest jedną z najgorszych postaci, jakie można sobie wyobrazić. Jest najgorszym wzorem do naśladowania dla matki, jest okropna dla Gru i muszę przyznać, że to była przyjemność wbić sobie w to zęby” – powiedziała. śmiać się przed pokazaniem fragmentu filmu. To już trzeci występ Andrewsa w roli Marleny, który wcześniej użyczył jej głosu w „Despicable Me” i „Despicable Me 3”.

Od „Mary Poppins” po „Dźwięki muzyki” Julie Andrews zbudowała karierę grając miłe, ciepłe postacie, a nie złośliwe, złośliwe. Dlatego prawdopodobnie zastanawiasz się, jak w ogóle skończyła z rolą Marleny Gru i jak się okazuje, nie jesteś sam. Sama Andrews zastanawiała się, dlaczego umysły stojące za serią „Despicable Me” przyszły do ​​niej w tej roli. „Powiedziałem: 'Nie mogę tego zrobić. Dlaczego do mnie przychodzisz?’ Powiedzieli: „Proszę, po prostu przyjdź i spróbuj”, a potem stało się tak zabawne, a teraz jest moje” – powiedziała The Today Show (przez YouTube) przed debiutem „Despicable Me 3”.

Na papierze może nie wyglądać na to, że Julie Andrews najlepiej pasuje do zimnej, zrogowaciałej matki Gru, udowodniła, że ​​nic nie jest, jeśli nie jest idealna do tej roli. Kinomani będą mogli zobaczyć, dokąd pójdzie z tym następnym razem, gdy „Minions: The Rise of Gru” pojawi się 1 lipca 2022 roku.

Czy ten post był pomocny?