Skip to content

Jak i kiedy Kawaki odzyskał swoją karmę?

12 de grudzień de 2022
How and When Did Kawaki Get His Karma Back

Seria Boruto przyniosła nam wiele nowych funkcji i koncepcji, których nigdy nie widzieliśmy w Naruto. Nowy świat pod pokojowymi rządami nowej generacji Kage przyniósł nam wiele perspektyw na to, jak żyją młode postacie i radzą sobie z niebezpieczeństwami, które są dość obecne w tym momencie historii. Klan Ōtsutsuki to zdecydowanie największy problem naszych bohaterów, a młody Boruto i jego przyjaciele przeciwstawiają się grupie, która z łatwością może zniszczyć świat. Kawaki ma w przyszłości przeciwstawić się Boruto. Mimo to chłopiec walczy, podobnie jak jego przyjaciel Boruto, który został oznaczony pieczęcią Karmy, skompresowanych danych biologicznych członka klanu Ōtsutsuki. W tym artykule omówimy, jak i kiedy Kawaki odzyskał swoją Karmę.

Po tym, jak Kawaki stracił Pieczęć Karmy i zmarł Isshiki Ōtsutsuki, Amado Sanzu, naukowiec specjalizujący się w badaniach Scientific Ninja Tools, wszczepił nową Pieczęć Karmy w nową dłoń Kawakiego. W 59 rozdziale mangi Boruto Amado przekonuje niechętnego Kawakiego, że może odzyskać pieczęć Karmy i używać jej tylko jako broni. Amado manipuluje młodym chłopcem, mówiąc mu, że Naruto jest słaby bez Kuramy i że połączenie jego Karmy z Karmą Boruto może ochronić Siódmego Hokage. Kawaki niechętnie zgadza się z propozycją i po raz pierwszy używa swojej Pieczęci Karmy w rozdziale 65.

Omówimy szczegóły dotyczące odzyskania Pieczęci Karmy przez Kawakiego, gdzie znajduje się jego nowa Karma i kim jest tym razem Karma. Jeśli zainteresował Cię ten temat, zostań z nami do końca artykułu.

Czy Kawaki odzyska swoją Karmę?

Wspomnieliśmy pokrótce o nowych koncepcjach serii Boruto, które dla niektórych fanów mogą być nieco skomplikowane, ale po pewnym czasie zdajemy sobie sprawę, że wcale nie są takie skomplikowane. Tak jest w przypadku Pieczęci Karmy, która została wprowadzona dość wcześnie w serii Boruto. Boruto zdobył swoją Pieczęć Karmy w walce z Momoshiki Ōtsutsuki, który umieścił pieczęć na synu Naruto przed śmiercią.

Kawaki był naczyniem Isshikiego.

Teraz Boruto musi żyć z faktem, że pewnego dnia Momoshiki przejmie jego ciało. Ale zanim Boruto zdał sobie sprawę, czym jest pieczęć Karmy, Kawaki został naznaczony pieczęcią Isshikiego w młodości. Isshiki zdał sobie sprawę, że ciało Jigena nie miało waleczności ani zdolności do utrzymania czakry Isshikiego – dlatego Ōtsutsuki przeniósł swoją Pieczęć Karmy na lewą dłoń Kawakiego. Wiemy, że Kawaki jest zdolnym i potencjalnie potężnym shinobi, a Pieczęć Karmy Isshikiego dała mu kilka wspaniałych umiejętności.

Jednak wraz ze śmiercią Isshikiego, wymuszonym zmartwychwstaniem przez Jigena i faktem, że wydobycie danych Isshikiego przez Karmę Kawakiego nie powiodło się, Kawaki stracił pieczęć. Po tym, jak Isshiki przybywa do Konohagakure, aby dokończyć to, co zaczął, Kawaki jest chroniony przez Naruto i Sasuke. Jednak najsilniejsi ninja w wiosce musieli walczyć z Ōtsutsuki, więc Amado Sanzo, naukowiec i ekspert w dziedzinie naukowych narzędzi ninja, postanowił ukryć Kawakiego w podziemnym obiekcie. Ten moment jest wstępem do odzyskania Pieczęci Karmy przez Kawakiego, ale tym razem w innym celu.

ZWIĄZANE Z:

Jak Boruto zdobył Jōgana? (i dlaczego tylko jeden)

W jaki sposób Kawaki otrzymuje Karmę po jej utracie?

Teraz, gdy wiemy, że Kawaki odzyskuje swoją Karmę po desperackich próbach Isshikiego, by znaleźć swoje właściwe naczynie po reinkarnacji przez Jigena, Amado Sanzu odgrywa ogromną rolę w całej tej męce. Cały jego program był podejrzany od czasu, gdy po raz pierwszy pojawił się w Boruto, a jego „pomaganie” zawsze kończyło się źle. Po tym, jak Amado ukrywa Kawakiego w podziemnym obiekcie, naukowiec wyjaśnia Kawakiemu, że nie powinni pozwolić Isshikiemu ponownie oznaczyć Kawakiego i czekać, aż ciało Jigena umrze.

Po wyrażeniu zmartwienia o swojego przyjaciela, Kawaki jest wściekły na Amado i jego całe spokojne zachowanie w tragicznej sytuacji. Amado wyjaśnia Kawakiemu, że Boruto jest nieoceniony dla Isshikiego i że potrzebuje go, aby w pełni przekształcił się w Ōtsutsuki, aby ostatecznie poświęcić go Boskiemu Drzewu.

Jak i kiedy Kawaki odzyskał swoją karmę?

Amado zmanipulował Kawakiego w celu uzyskania nowej ręki.

Kawaki jest słusznie wściekły, a Amado znajduje lukę i zaczyna manipulować zestresowanym chłopcem – pyta go, czy czuje się bezużyteczny, nie mogąc chronić nikogo przed swoją adopcyjną rodziną.

Kawaki milknie, a Amado naciska bardziej i mówi mu, że jego proteza ramienia, która działa na czakrze Naruto, nie jest tak potężna, jak ta, którą może dla niego rozwinąć. W tym momencie Kawaki czuje, że czakra Naruto słabnie z powodu walki z Jigenem/Isshikim.

ZWIĄZANE Z:

Czy Boruto jest Canonem? W jaki sposób anime i manga są połączone

Amado oferuje Kawakiemu nowo odrestaurowaną rękę, której użyje jako swojej broni, a Kawaki akceptuje, pod wpływem poczucia winy i strachu przed niemożnością ochrony rodziny Uzumaki.

Amado przywraca prawdziwe ramię Kawakiego w łuku Kodu, hodując je z próbek komórek chłopca – Kawaki nie wie, że Amado potajemnie nałożył na jego ciało nową Pieczęć Karmy.

Amado był podejrzliwy, kiedy przybył do Konohy, ale jego wtrącanie się w anatomię i działania Kawakiego uczyniło naukowca jeszcze bardziej intrygującym.

Skąd Kawaki wziął znak Karmy?

Wiemy, że naukowiec Amado Sanzu przywrócił Pieczęć Karmy do ciała Kawakiego, ale pytanie brzmi gdzie?

Po tym, jak Amado przekonał przerażonego Kawakiego, że jego największą szansą na ochronę Siódmego Hokage i reszty Uzumaki jest nowo odrestaurowana lewa ręka, naukowiec umieścił nową Pieczęć Karmy bez wiedzy kogokolwiek. Amado wyjaśnił Kawakiemu, że może używać lewej ręki tak jak poprzednio, ale tylko jako broni, ponieważ w jego ciele wciąż jest DNA Isshikiego.

Nigdy nie wspomniał, że Kawakiemu grozi ponowne bycie naczyniem, i dlatego motywacje Amado w Konohagakure stają się powoli, ale zdecydowanie podejrzane.

Jak i kiedy Kawaki odzyskał swoją karmę?

Nowe ramię Pieczęci Karma Kawakiego jest potężne, jak pokazano w 65 rozdziale Boruto.

Kawaki już wcześniej stracił rękę w serii i od tego momentu młody chłopak miał podobną rękę do Naruto, wypełnioną czakrą Siódmego Hokage. Jednak Kawaki mógł odtworzyć tę samą moc, którą miał z Pieczęcią Isshikiego.

Amado wykorzystał bezbronny stan Siódmego Hokage Konohy, jego rodziny i młodego Kawakiego dla swoich korzyści i umieścił nową Pieczęć Karmy w nowym lewym ramieniu Kawakiego. Kawaki może użyć swojej nowej ręki jako broni, ale nie wie, że znów stał się dla kogoś naczyniem.

Bez wiedzy Kawakiego Amado zrobił z chłopca naczynie dla kogoś, ale dla kogo? Dowiedzmy Się!

Kim jest Karma Kawakiego?

Zanim zaczniemy spekulować, możemy „wymyślić” teorie o tym, kto nie jest posiadaczem Karmy Kawakiego. Isshiki Ōtsutsuki nie jest posiadaczem nowej Pieczęci Karmy, ponieważ zginął w walce z Naruto. Isshiki stracił wszystkie swoje naczynia, kiedy wskrzesił uszkodzone i słabe ciało Jigena, a przed śmiercią zastosował Białą Karmę do Kodeksu i przeniósł Wolę Ōtsutsuki tylko do Wewnętrznej Kary.

Jak i kiedy Kawaki odzyskał swoją karmę?

Amado chce użyć Pieczęci Karmy, aby wskrzesić swoją zmarłą córkę Akebi.

Jedyną poprawną odpowiedzią na to pytanie jest Amado Sanzu i jego zmarła córka Akebi. Amado ma spore doświadczenie; całe jego życie kręci się wokół córki i jej dobrego samopoczucia. Pewnego dnia Akebi zachorował na nieuleczalną chorobę nieznanego pochodzenia, której żaden lekarz nie mógł wyleczyć.

Amado jest zdesperowany i robi wszystko, co w jego mocy, by uratować córkę. Oczywiście zdesperowani rodzice zrobią wszystko dla swoich dzieci, więc Amado postanowił stworzyć klona swojej córki, zamiast tracić czas na szukanie lekarstwa.

ZWIĄZANE Z:

Czy Kawaki zabija Boruto w mandze?

Ingerowanie w czyjeś zdrowie i życie nigdy nie jest dobrym pomysłem, a Amado nauczył się tego na własnej skórze – jego córka zmarła dziewięć miesięcy podczas tworzenia klonów.

Amado był zdruzgotany, ale nadal szukał sposobu na sklonowanie swojej córki. Zachował mózg Akebi i wszczepił jej wspomnienia w nowe ciało klona, ​​ale nigdy się to nie udało, ponieważ klon miał osobowość przeciwną do Akebi.

Amado wielokrotnie poniósł porażkę i prawie się poddał, dopóki nie spotkał Jigena, który zaoferował mu środki na jego eksperymenty, jeśli pomoże mu osiągnąć swój cel. Amado zgodził się dołączyć do Kary, a sklonowane ciała jego córki stały się znane jako Delta. W końcu Amado zdaje sobie sprawę z planu Isshikiego i Ōtsutsukiego, polegającego na zniszczeniu każdego żywego życia na planecie i postanawia działać przeciwko niemu.

Oczywiście naukowiec dowiaduje się o naczyniach Ōtsutsuki i Pieczęciach Karmy oraz o tym, jak można dzięki nim wskrzesić. Kiedy Amado przywrócił lewe ramię Kawakiego i Pieczęć Karmy, wszczepił dane DNA Akebi, więc kiedy Kawaki nałożył Pieczęć na sklonowane ciało, córka Amado wskrzesiłaby przez nią.

Ostatecznie możemy stwierdzić, że Amado Sanzu ma tragiczną historię, a jednocześnie zdać sobie sprawę, że Kawaki jest tylko pionkiem na drodze naukowca do jego ostatecznego celu – ponownego ujrzenia żywej córki Akebi.

  • Dora Naletilic

    Dora Naletilic

    Dora Naletilic

    Dora jest zapaloną fanką sportu, która zaczęła interesować się telewizją i filmami podczas studiów na Uniwersytecie w Osijeku. Postacie, historie i zdjęcia to coś, co zaczęła bardzo intensywnie analizować, co sprawiło, że bardziej szanuje sztukę telewizyjną i filmową.

Czy ten post był pomocny?