Skip to content

Jak film One Piece: producent Reda mówi, że fani powinni przygotować się do filmu

1 de październik de 2022
l intro 1664394436

Luffy uśmiecha się na koncercie Uty

Jak sugeruje tytuł, „O​ne Piece Film: Red” to film, który skupia się przede wszystkim na historii szanowanego szermierza i pirata „Rudowłosego” Shanksa (Shūichi Ikeda/Brandon Potter) oraz słynnej piosenkarki o imieniu Uta ( Kaori Nazuka i Ado) — która również jest córką Shanksa. Wieloletni fani serii anime „One Piece” wiedzą, że Shanks jest niezwykle ważną postacią w kontekście serii, mimo że rzadko kiedy wchodzi w interakcje z samymi Piratami Słomianego Kapelusza.

Shanks nie tylko stracił lewą rękę, ratując życie głównego bohatera serialu, Monkey D. Luffy’ego (Mayumi Tanaka / Colleen Clinkenbeard), ale także niechcący pomógł Luffy’emu zdobyć Diabelski Owoc „Gomu Gomu no Mi”, a nawet dał Luffy’emu jego kultowy Słomkowy Kapelusz. Chociaż Shanks był głównie postacią drugoplanową w anime „One Piece” (oglądał wyczyny Luffy’ego z daleka, ale nigdy tak naprawdę nie spotykał się z nim), w nadchodzącym filmie zobaczymy, że ich ścieżki będą się krzyżować z Rudowłosymi Piratami Shanksa i Piratami Słomianego Kapelusza Luffy’ego, gdy obaj będą uczestniczyć w Ucie. koncert — być może nawet zorganizowanie tego długo oczekiwanego spotkania Shanksa i Luffy’ego.

Z międzynarodową datą premiery filmu zaplanowaną na 4 listopada 2022 r., fani będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć, co się wydarzy podczas wydarzeń „One Piece Film: Red” — choć w międzyczasie producent Shinji Shimizu ma kilka wskazówek o tym, jak fani powinni przygotować się do nadchodzącego filmu.

Fani powinni przygotować się na rozdzierające serce chwile

Podczas wywiadu z Anime News Network w sierpniu 2022 r. producent Shinji Shimizu z Toei Animation powiedział, że fani powinni przygotować się na nadchodzący film, aby poruszyć ich serca — ponieważ emocjonalne sceny w „One Piece Film: Red” sprawiły, że kilku członków obsady i ekipy płakało podczas nagrywania. „Przynieś mnóstwo pudełek chusteczek do kina” – powiedział Shimizu. „Kiedy robili sesje nagraniowe ADR, członkowie personelu płakali. Nawet Oda-san miał trochę zamglone oczy”.

Fakt, że nawet twórca „One Piece”, Eiichiro Oda, zaczynał emocjonować się samym słuchaniem dialogów, powinien być znakiem rozpoznawczym, że rady Shimizu są warte wysłuchania. Rzeczywiście, Shimizu odnosił się konkretnie do kilku niesamowicie emocjonalnych momentów między Shanksem i Utą, które możemy rzucić okiem na zwiastun filmu, gdy Shanks jest widziany pocieszając młodszą wersję Uty. Zarówno komentarz Shimizu, jak i zwiastun filmu jasno pokazują, że sceny między Shanksem a jego córką będą dla widzów momentami pokrzepiające, więc może warto posłuchać rady Shimizu.

Czy ten post był pomocny?