Skip to content

Jak Chris Pratt powinien naprawdę wyglądać jak Mario według fanów

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632789426

Słynny reżyser gier, Shigeru Miyamoto, ogłosił 23 września podczas transmisji na żywo Nintendo Direct, że głos ulubionego przez wszystkich włoskiego hydraulika będzie wypowiadany przez nikogo innego, jak Chrisa Pratta w nadchodzącym filmie animowanym „Super Mario Bros”. film. Dzieje się tak w czasie, gdy filmy o grach wideo radzą sobie całkiem dobrze w kasie, a wielkie gwiazdy chętnie dołączają swoje imiona do tych ukochanych postaci. „Sonic the Hedgehog” i „Detektyw Pikachu” stały się dwoma najbardziej dochodowymi filmami o grach wideo wszechczasów, z których każdy otrzymał zielone światło na kontynuację.

Wybór obsadzenia Pratta w roli Mario podzielił jednak fanów. Wielu nie ma łatwo, gdy widzi muskularną gwiazdę akcji, znaną z występów w seriach takich jak „Guardians of the Galaxy” i „Jurassic World”, jako dobry do zmierzenia się z głupkowatym, ubranym ogólnie chłopcem z plakatu Nintendo. czy gracze odwracają się, gdy próbują wyobrazić sobie aktora jako kultową postać?

Pozornie niedopasowany casting może być miejscem, w którym fani artyści mogą podzielić się swoimi wyjątkowymi i pełnymi humoru wizjami tego, jak wykonawca może wcielić się w nową osobowość. Oto kilku artystów, którzy już wykonali swoją część, aby zilustrować, jak naprawdę Chris Pratt powinien wyglądać jako Mario.

Chris Pratt w Jurassic World Yoshiego

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądaliby Mario i Yoshi w ramach poważnego filmu akcji science fiction? Jeden fan odpowiedział na to pytanie raz na zawsze.

Artysta BossLogic ma kilka dużych obserwujących, w tym popularne konto Fundacji i stronę na Instagramie z ponad 2 milionami obserwujących. Od czasu do czasu fotografuje fałszywe plakaty filmowe, takie jak ten do „Nowych Avengersów” z Simu Liu, głównym aktorem „Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Stworzył plakat, korzystając ze zredagowanego zdjęcia z posiedzenia zarządu z czasów, gdy Liu był modelem dla obrazów stockowych. Nic więc dziwnego, że BossLogic skorzystał z okazji, gdy użytkownik Twittera @hdabdhmd wysłał mu zdjęcie Pratta i velociraptora z „Jurassic World” z podpisem: „Stary, masz szansę na plakat Mario i Yoshi”.

Przerobiony obraz BossLogic stworzony w odpowiedzi przedstawia Pratta ze skrzyżowanymi rękami, ubranego w kultową czapkę Mario, rękawiczki, czerwoną koszulę i niebieski kombinezon. Wydaje się, że artysta nieco nadął nos i uwydatnił wąsy Pratta do czegoś bardziej podobnego do listowia naszej ulubionej wargi Goomby. Pokolorował nawet welociraptora na żywe odcienie zieleni i bieli Yoshiego, dodając kreskówkowe czerwone kolce wzdłuż jego pleców. Efekt jest jednocześnie zabawny i jakoś znacznie bardziej przerażający.

Chris Pratt, trener Yoshi

Podtrzymując motyw „Jurassic World”, projektant gier i założyciel Relevo Video Games, Jon Cortázar, udostępnił swój własny park rozrywki Mario-dinozaur Świergot. Tweet brzmiał: „Super Mario Bros The Movie (2022, Illumination)” i zawiera słynną scenę z pierwszego filmu „Jurassic World”, w której Pratt powoli wycofuje się z ostrzeżeniem, gdy trzy z jego rzekomo wyszkolonych velociraptorów zbliżają się do celu. drapieżnie na niego. Tylko wizerunek Cortázara nie ma trzech przerażających velociraptorów, ale raczej zielonego, fuksji i niebieskiego Yoshiego, z których każdy wesoło skacze w jego stronę.

Wizerunek Cortázara ma niezwykle zabawne podejście, zestawiając stawkę życia lub śmierci serii „Jurassic World” z zabawną kreskówką marki „Super Mario”. Ludzie w komentarzach wydawali się kochać ujęcie Cortázara. Użytkownik Twittera @HeavyAluminum skomentował: „Nie wiem, czy chcę podzielić się tym geniuszem ze światem, czy zachować go dla siebie, lol NIESAMOWITE!” podczas gdy @RymeMakesMusic napisał „O mój Boże, dziękuję za to” z płaczącym i śmiejącym się emoji. Ogólnie rzecz biorąc, obraz jest doskonałym podejściem do tego, czego możemy się spodziewać w Mario Chrisa Pratta.

Być może znasz Pratta pod jego innym imieniem…

Zdjęcia przerobione w Photoshopie są fajne iw ogóle, ale YouTuber Petwing Penguin postanowił przenieść to na wyższy poziom. Ten konkretny kanał YouTube specjalizuje się w tworzeniu trzydziestosekundowych filmów w formacie podobnym do mema. Zasadniczo biorą sceny z filmów i innych popularnych teledysków, a następnie edytują je w klipy-żarty, tak jak to zrobili z programu telewizyjnego „Loki”, w którym bóg psot zostaje uderzony w twarz, tylko po to, by klip zatrzymał się jako nagranie Scratch dźwięk przechodzi w początkowe akordy „Teenage Wasteland”, a narrator zostaje ochrzczony, mówiąc: „Tak, to ja. Pewnie zastanawiasz się, jak znalazłem się w takiej sytuacji”.

Kanał nagrał również film o nowym spotkaniu Pratta. Zawiera słynną scenę z pierwszego filmu „Guardians for the Galaxy”, w której postać Peter Quill przedstawia się jako Star Lord, tylko w wersji Petwing Penguin sprawy toczą się trochę inaczej. Pratt woła: „Może znasz mnie pod moim innym imieniem ”, zanim został nazwany przez głos aktora grającego w grach wideo, Charlesa Martineta, mówiącego „Mario”. Korath the Purser pyta „kto?”, na co Pratt zostaje nazwany „to ja, Mario”, zanim przejdzie do zdjęcia w Photoshopie uśmiechniętego Chrisa Pratta z kapeluszem, nosem i wąsami Mario.

Bez względu na to, co myślisz, że Pratt gra Mario, musisz pokochać tę pomysłowość.

Mario Trainer, Mario Lord i Lego Mario

Wielu artystów wydaje się być zaabsorbowanych wprowadzeniem świata „Mario” do filmów Pratta, ale co by było, gdyby artysta przeniósł filmy Pratta do świata „Mario”? Właśnie to postanowił zrobić Deviant Artist Nicostud916. To dzieło fanów przedstawia Mario w trzech najbardziej znanych rolach Pratta. Po lewej Mario „Jurassic World” ubrany w kamizelkę taktyczną Owena Grady’ego podczas jazdy na szarym Yoshi z postrzępionym niebieskim paskiem i spiczastymi zębami podobnymi do jego kultowego wyszkolonego velociraptora. W centrum znajduje się Mario „Strażnicy Galaktyki”, przebrany za Star Lorda, wraz z maską kosmiczną, czerwoną skórzaną kurtką i podwójnymi miotaczami. Trzeci obraz po prawej pochodzi z innego filmu animowanego Pratta. Pokazuje Mario „Lego Movie” w jaskrawopomarańczowym stroju konstrukcyjnym Emmeta Brickowskiego.

Ten wydaje się mniej sarkastyczny niż pozostałe. W rzeczywistości Nicostud916 napisał w opisie, że „naprawdę żyjemy na najlepszej osi czasu, na osi czasu, w której Chris Pratt ze wszystkich ludzi miał szansę udzielić głosu jednej z, jeśli nie najbardziej kultowej postaci z gier wideo. czas, jedyny Mario.” To dobrze, że niektórzy ludzie znajdują trochę humoru w wyborze obsady, nawet jeśli nie jest to ten, którego by dokonali, ale miło jest też wiedzieć, że są tacy, którzy są naprawdę zadowoleni, że Pratt podejmuje tę rolę.

Czy ten post był pomocny?