Skip to content

Jack Black jako współproducent filmu krótkometrażowego „Gianna” z Rivkah Reyes, współgwiazdy „School Of Rock”; Obsada „Happy Ends Funeral Parlor”; Zdobywcy nagrody Best of NFMLA; Więcej – Filmowe briefy

2 de czerwiec de 2023
Jack Black Rivkah Reyes

EKSKLUZYWNY: Jack black wsiadł Giannakrótkometrażowy horror komediowy napisany przez niego iz jego udziałem Szkoła rocka współgwiazda Rywka Reyesjako współproducent.

W rolach głównych występuje także nominowana do nagrody Emmy Margaret Cho (Wyspa ognia) i Elizabeth Faith Ludlow (Rozjemca), film podąża za niedawno trzeźwą i niedawno singielką Giną (Reyes), która sama staje w obliczu dosłownego diabła, po tym, jak jej terapeuta (Cho) sugeruje spędzenie czasu z jej wewnętrznymi demonami. Kait Schuster pełniła funkcję reżysera, a Jarad Schwartz i Brando Crawford byli wśród EP-ek tego filmu krótkometrażowego, którego premiera odbędzie się na festiwalu Inside Out, a także na Palm Springs Shorts Festival.

„Uwielbiałem doskonale pokręconą dziwaczność tej historii i scenariusza i musiałem się zaangażować” — powiedział Cho o projekcie. „Rivkah to gejowska przyszłość!!!!!”

Część obsady niedawnego przeboju kasowego Uni Film Super Mario BrosBlack ponownie spotka się z Reyesem jeszcze w tym roku w ramach spotkania z okazji 20. rocznicy powstania ukochanej komedii z 2003 roku. Szkoła rocka. Jest reprezentowany przez Ocean Avenue i Sloane, Offer, Weber & Dern.

EKSKLUZYWNY: Good Deed Entertainment Nakręcone filmy nabył północnoamerykańskie prawa do dramatu kryminalnego Jak rabowaćw roli głównej Silos I Dobra osobaChinaza Uche, a firma Nicely Entertainment nabrała międzynarodowego charakteru. Dalsze szczegóły dotyczące planów wydania nie zostały jeszcze ujawnione.

W Jak rabowaćbędący pełnometrażowym debiutem scenarzysty i reżysera Petera Horgana, trwająca całe życie więź między dwuosobową bostońską ekipą naciągaczy Seana Price’a (Uche) i Jimmy’ego Wintersa (Josh Koopman) zostaje wystawiona na próbę, gdy obrabują niewłaściwego bukmachera i iść na lam od kilku zabójców nastawionych na zemstę.

Caitlin Zoz (Silos) występuje także w filmie wyprodukowanym przez Horgana, Koopmana, Uche, Samanthę Brindisi, Verę Teixeirę, Beccę E. Davis, Rio Contradę, Sarę Franzman, Andrew Gerzona i Caitlin Zoz, na którym Sammie Astaneh (Wygnanie) był producentem wykonawczym.

***

EKSKLUZYWNY: 2x Emmy nom Corbina Bernsena (Psychiczny), zdobywca nagrody Tony Erica Nelsena (1883), Spencera Breslina (Dzieciak), Katie Sarife (Annabelle wraca do domu), Kasia Scerbo (Zrób to lub złam) I Trevora Larcoma (Prawdziwy detektyw) zarejestrowali się jako gwiazda Zakład pogrzebowy Happy Endsnowa krótkometrażowa komedia kumpelska od Two Harbours Productions i TeamWriteWay.

Film wyreżyserowany przez Kevina Bostona opowiada o dwóch nieszczęśliwych braciach zarządzających upadającym zakładem pogrzebowym ich ekscentrycznego wuja Nicky’ego. Wszystko, co może pójść nie tak, dzieje się na tle wiejskiej Iowa. Producenci i gwiazdy Pic, Kyle Ricchetti i Zachary Roozen, zaadaptowali scenariusz z pełnometrażowej wersji autorstwa Ricchettiego i Anthony’ego Theodorakosa, która jest w fazie rozwoju na poziomie studia.

Bernsen jest reprezentowany przez A3 Artists Agency i Randy James Management; Nelsen przez TCA Mgmt i The Boothe Group; Breslin przez Kjar & Associates; Sarife autorstwa Innovative Artists i LINK Entertainment; Scerbo przez The Park Agency i Strong Management; Larcom przez Eris Talent Agency; Ricchetti przez MJB Talent Agency; i Roozen przez CESD i Schumacher Management.

***

EKSKLUZYWNY: NewFilmmakers LA odsłonił dziś tzw zwycięzcy swojego 11-lecia Najlepszy z nagród NFMLAuznając wschodzące talenty filmowe.

Lista zawiera Gabriela Garcia Medina (Najlepszy nowy filmowiec), Alana Waksman Spalamy się tak (Najlepszy film fabularny), Juliana Curi UÝRA – Powstający Las (Najlepszy film dokumentalny), Emory Chao Johnson’s „F1-100” (Najlepszy film krótkometrażowy, dokumentalny), Robin Wang „Wei Lai” (Najlepszy film krótkometrażowy, komedia), Nicole Mejia’s „Mancza” (Najlepszy film krótkometrażowy, dramat), Romain Dumont „Do zobaczenia śmieciu!” (Najlepszy międzynarodowy film krótkometrażowy, komedia), Marilyn Cooke’s „Żadnego ducha w kostnicy” (Najlepszy międzynarodowy film krótkometrażowy, dramat), Bára Anna Stejskalová „Miłość to tylko śmierć” (Najlepszy film krótkometrażowy animowany), Aube Perrie’s „Megan Thee Stallion – Thot Shit” (Najlepsze nowe media i eksperymenty), Ice Mrożek i Independence Hall’s O nim i o niej (Najlepszy scenariusz), Jak robić gówno z Guido Gagootzem’S Sandro Iocolano (Najlepszy występ, Komedia), Ousmane’S Issaka Sawadogo (Najlepszy występ, Dramat), Dryfowanie’S Joewiego Verhoevena (Najlepsze zdjęcia), Ostatni weekend’S Dawid Kodron (Najlepszy montaż filmowy), Bertie Genialny’S Carlosa Sanchesa (Najlepszy projekt dźwiękowy) i UÝRA – Powstający las’S Nascuy Linares (Najlepszy wynik).

W połączeniu ze swoimi zdobywcami nagród, NFMLA ujawniło nominację dwóch nowych członków do tego Zarząd: dyrektor ds. rozwoju i produkcji Georgina González Rodríguezktóry obecnie pełni funkcję dyrektora programowego w Universal International Studios i dyrektora obsady Kima Williamsa, który ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa ds. castingów w Disney Television Studios. Obecni członkowie zarządu NFMLA, Danny De Lillo, David Quan, Margaret Wu i Varda Bar-Kar, odchodzący członkowie zarządu Demian Lichtenstein i Franco Sama dołączają do rady doradczej NFMLA, a Noree Victoria i Steven J. Wolfe zamykają swoje wieloletnie praca.

***

EKSKLUZYWNY: Jakub Cooney (Igraszki) została wybrana do wyreżyserowania horroru o branży kosmetycznej Wiecznie piękna dla Centerboro Productions Patricii A. Beninati.

Akcja rozgrywa się we współczesnym Nowym Jorku, Wiecznie piękna opowiada historię borykającej się z problemami firmy kosmetycznej, która wykorzystuje komórki macierzyste pobrane od więźniów z celi śmierci do nowego kremu przeciwstarzeniowego. Ci, którzy stosują produkt, wkrótce zostają nawiedzeni przez duchy tych, których komórki macierzyste zostały użyte.

Beninati (Hubble: 20 lat odkryć) wymyślił, opracował i napisał to zdjęcie z Jasonem Whitem (Strach na wróble). Centerboro Productions będzie produkować razem z Beninatim, White’em, Ramem Paulem Silbeyem i Davidem Gere, a produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Cooney jest reprezentowany przez Wonder Street i Mymana Greenspana Foxa; Beninati przez adwokata Marilyn G. Haft.

***

EKSKLUZYWNY: Jerzego Larkina nakręcił swój najnowszy film, Dziewczyna z wymianydo ekranu w Festiwal Filmowy w Pasadenie, Festiwal Filmowy w Brooklynie I DocFest w San Francisco, a także w nadchodzącym Konferencja SCMS.

Krótkometrażowy dokument napisany, wyreżyserowany i zmontowany przez Larkina, który wyprodukował wraz z Elizabeth Amery, opiera się na wczesnych materiałach filmowych i archiwalnych zdjęciach, aby zbadać niebezpieczne warunki, z jakimi borykają się kobiety pracujące w postprodukcji w ciemnych, wczesnych dniach kręcenia filmów. W szczególności skupia się na historii redaktorki Margaret Booth, która rozpoczęła swoją karierę jako redaktorka dla DW Griffith w 1915 roku, a później została redaktorką nadzorującą w MGM Studios, którą zajmowała do 1969 roku.

Obecnie jest profesorem i kierownikiem katedry produkcji filmowej na Uniwersytecie Woodbury w Burbank. Larkin rozpoczął swoją karierę w filmie niezależnym, pracując nad wczesnymi tytułami Davida O. Russella, po czym zainteresował się przejściem na dźwięk pod koniec okresu filmu niemego, biorąc pod uwagę jego własne doświadczenia związane z przejściem od filmu do formatu cyfrowego. On również szczególnie wydobywa temat z książką Postprodukcja i niewidzialna rewolucja w kręceniu filmówktóry opublikował wraz z Routledge.

Czy ten post był pomocny?