Skip to content

ITV Greenlights Adaptacja izraelskiego komediodramatu „Significant Other” z Katherine Parkinson i Youssefem Kerkourem na Major Comedy Slate

22 de sierpień de 2022
Collage Maker 22 Aug 2022 11.20 AM

ITV zapaliło na zielono adaptację izraelskiego komediodramatu Znaczące Inne z Katherine Parkinson i Youssefem Kerkourem na czele, wraz z pełnometrażowym filmem Plebs, pokaz impresjonistyczny AI i szereg innych komedii.

Znaczące Inne będzie jednym z flagowych programów dla nowego streamera ITVX, wraz z takimi jak Cary Grant Biopic Archie, Helena Bonham Carter w roli głównej Nolly i Złego Wilka Król Zimy.

Zaadaptowany na podstawie przeboju Yes Studios, serial opowiada o dwóch samotnych sąsiadach, którzy wdają się w pełen niepewności, pełen przeszkód związek po tym, jak łączą ich drastyczne wydarzenia życiowe. Parkinson wystąpił ostatnio w telewizji BBC No to ruszamy Kerkour jest najbardziej znany z tego, że występuje jako syryjski uchodźca w szczerej komedii Channel 4 Dom.

Adaptacja jest produkowana przez To grzech wykonawca Quay Street Productions wspierany przez ITV Studios Nicola Shindlera, który również jest za nim Nolly.

Tymczasem brytyjski nadawca komercyjny zamówił pełnometrażową wersję Plebs zatytułowany Żołnierze Rzymu do obejrzenia serialu po pięciu sezonach, który również będzie miał swoją premierę na ITVX.

Głębokie wojny z fałszywymi sąsiadami użyje technologii sztucznej inteligencji, aby najlepsi nowi impresjoniści z Wielkiej Brytanii stali się sławnymi celebrytami, w tym Nicki Minaj, Tom Holland i Mark Zuckerberg.

Inne pokazy ujawnione na łupkach to Hrabia Abdulla z Fudge Park, około dwudziestoletni, brytyjsko-pakistański muzułmański lekarz, który utknął w kryzysie tożsamości, Rubin mówi od komika Jayde Adamsa inspirowanego latami pracy Adamsa w call center i Rodzinny stosnajnowsza komedia z Dziewczyny z Derry producent Hat Trick Productions, który zbada cztery siostry, które straciły rodziców i pakują dom rodzinny na sprzedaż.

„Przybycie ITVX daje nam więcej możliwości zamawiania szerokiej gamy komedii i dedykowanego miejsca dla tego gatunku, który możemy nazwać domem” – powiedział szef komedii ITV Nana Hughes.

„Chcemy mieć ogromny przekrój współczesnej, różnorodnej i integracyjnej komedii. Chcemy podejmować ryzyko, ale co najważniejsze, chcemy, aby nasi widzowie znaleźli programy, które ich odzwierciedlają i rozśmieszają”.

Czy ten post był pomocny?