Skip to content

Immortus nadchodzi w nowym zwiastunie 4. sezonu Doom Patrol

23 de listopad de 2022
l intro 1669160347

Jane wygląda na zamyśloną

„Doom Patrol” może być po prostu najbardziej dysfunkcyjną drużyną superbohaterów. Złożony z byłych i odmieńców zespół ratował świat od jednej bałaganu po drugiej, nawet jeśli czasami sami powodują problemy. Mimo to wydaje się, że jest to jeden z głównych losów serii HBO Max, ponieważ dziwaczny charakter tych dziwaków tworzy zabawną i często nieprzewidywalną serię (za pośrednictwem Rotten Tomatoes).

Złożony z postaci, które są równie niestabilne, jak skuteczne, „Doom Patrol” wciąż zdołał odeprzeć wielu wrogów w trakcie serii, którzy są równie dziwaczni i niespokojni jak oni sami. Od nazistowskiego naukowca Heinricha Von Fuchsa (Julian Richings), przez megalomańskiego superzłoczyńcę Mr. Nobody (Alan Tudyk) po nadgorliwego Ezekiela Karaluch (Curtis Armstrong), nie brakuje przeciwników, których ekipa wysłała do pakowania. Mimo to zespół może stawić czoła najniebezpieczniejszemu jak dotąd wrogowi, ponieważ nowy złoczyńca zajmuje centralne miejsce w 4. sezonie serialu.

Immortus jest źródłem trwającej młodości Doom Patrol

W trakcie „Doom Patrol” od czasu do czasu zauważano, że większość zespołu, w tym ich przywódca Niles Caulder (Timothy Dalton), przez dziesięciolecia pozostawała wiecznie młoda. Chociaż powodem tego wydawał się być jeden z wielu ściśle strzeżonych sekretów Cauldera, wygląda na to, że prawda może wyjść na jaw w sezonie 4.

Jak pokazano w najnowszym zwiastunie, Doom Patrol zmierzy się z Immortusem w najnowszej serii odcinków na HBO Max. Chociaż złoczyńca może nie być tak dobrze znany jak inni złoczyńcy z DC, tacy jak Joker czy Lex Luthor, mimo wszystko jest groźnym wrogiem. Biegły taktycznie generał, który twierdzi, że żył przez tysiące lat i walczył w prawie każdej wojnie w historii, Immortus jest naprawdę niebezpiecznym złoczyńcą (za pośrednictwem League of Comic Geeks).

Co więcej, Immortus mógłby jeszcze bardziej rozwikłać zespół „Doom Patrol” w 4. sezonie serialu, ponieważ jest kanonicznym źródłem ich młodości. Mając to na uwadze, a także historię prowadzenia wojen przez Immortusa przez niezliczone pokolenia, złoczyńca może być największym zagrożeniem, z jakim spotkała się załoga do tej pory w serii. Jak zespół poradzi sobie z Immortusem, dopiero się okaże, ale fani będą mogli dowiedzieć się, kiedy sezon 4, część 1 rozpocznie się w HBO Max 8 grudnia.

Czy ten post był pomocny?