Skip to content

„I’m Your Man” przekracza 2 000 USD na ekran w Strong Open; „El Planeta” podbija The IFC – Specialty Box Office

26 de wrzesień de 2021
Im Your Man 1

Komedia romantyczna science fiction Bleecker Street jestem twoim mężczyzną wystrzelił – względnie biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek specjalistyczny – ze średnią na ekran w wysokości 2139 dolarów w 16 kinach w Ameryce Północnej (12 w USA, cztery w Kanadzie).

Wyreżyserowany przez Marię Schrader film z Maren Eggert i Danem Stevensem był ostatnio rzadkim filmem specjalnym, który w limitowanej edycji przekazywał 2 000 USD za ekran. Nowy Jork i Los Angeles (Lincoln Square, Angelika w Nowym Jorku i The Landmark w LA) wyróżniały się. Grał także w San Francisco, Bostonie, Waszyngtonie, Phoenix i Dallas. Bleecker rozszerzy się na tych rynkach w przyszłym tygodniu i doda 15 nowych.

Stevensa (Opactwo Downton, Konkurs Piosenki Eurowizji: Historia Ognia Saga) wsparli film podczas pytań i odpowiedzi w sobotę w Landmark Saturday. Ma 17-dniowe ekskluzywne okno teatralne.

Zobacz recenzję Terminu tutaj dla 95% Certified Fresh filmu, który jest niemieckim zgłoszeniem do międzynarodowego wyścigu Oscarów 2022 i zdobył Eggerta dla najlepszej aktorki Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie.

Bleeker szacuje sumę na 34 239 dolarów. piątek, 10 377 dolarów; sobota, 14 727 dolarów; i niedziela, 9135 dolarów. Film w rankingu 20NS w kasie w Ameryce Północnej w ten weekend.

Tymczasem młody dystrybutor Utopia (Shiva Baby) również zrobiła plusk z El Planeta, czarna komedia badająca współczesne ubóstwo, kobiece pożądanie i skomplikowaną relację matki z córką. Film — wyreżyserowany, napisany, wyprodukowany i z udziałem hiszpańskiej artystki, która została filmowcem Amalią Ulman – został dobrze przyjęty w Sundance i otwarty w Nowym Jorku w IFC Center za szacunkową kwotę 7 181 dolarów.

Dodaje Muzeum Ruchomego Obrazu w Nowym Jorku i Landmark Westwood w Los Angeles w przyszły weekend, a następnie rozszerzy się na 10-15 więcej rynków i na rynek cyfrowy 8 października.

Opowieść metamatka-córka, glam-grifter była najlepszym wykonawcą IFC, napędzanym przez Q&A z Ulmanem Thurs.-Sat. noce. Jej debiutancki film został poparty silnym odzewem krytyków – 96% na Rotten Tomatoes — kampanii w mediach społecznościowych Utopii i artystki, która ma wielu fanów (niektóre z jej projektów powstały na Instagramie). Ma również fanów w świecie sztuki, modzie i stylu, przyciągając ogólnie młodszą publiczność niż średnia przeciętnego artysty.

Kyle Greenberg, wiceprezes ds. marketingu i dystrybucji Utopii, powiedział, że jest „zachwycony” otwarciem, zwłaszcza że rynek specjalistyczny jest obecnie zatłoczony, a teatry bardzo ostrożnie podchodzą do tego, co rezerwują. Liczba „daje nam trochę wiatru w żagle”, powiedział, ponieważ ma na celu zbudować publiczność i ustnie i utrzymać film w kinach.

„To projekt, w którym warto podjąć ryzyko” – powiedział.

Przedstawia córkę (Amalia Ulman) wracającą do domu po śmierci ojca, która ponownie nawiązuje kontakt z ekscentryczną matką (prawdziwą mamą Ale Ulman, która debiutuje jako aktor). twarz zbliżającej się eksmisji. Z Nacho Vigalondo i Zhou Chenem. W rankingu 23r & D w kasie.

Gdzie indziej w specjalności Hamsini Entertainment wydało Historia miłosna (telugu) w 271 lokalizacjach za weekendowy debiut w wysokości 893 765 dolarów. W filmie występują Naga Chaitanya, Sai Pallavi, a reżyserem jest Shekar Kammula. To było w rankingu 10NS.

Idąc szerzej, Searchlight szacuje 3-dniową kwotę brutto na 621 000 USD za Oczy Tammy Faye. Skumulowany zysk brutto za zdjęcie wynosi teraz 1,53 mln USD w drugim tygodniu. W ten weekend dodano ponad 900 nowych kin, a liczba wydruków wyniosła 1367. Nowe otwarcie, Balcourt w Nashville w stanie Tennessee, zajęło pierwsze miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazły się także Alamo na Brooklynie, AMC Lincoln Square na Manhattanie, Sunset 5 w West Hollywood, Alamo w Springfield Mo., Enzian Orlando, Nighthawk Williamsburg, Varsity w Toronto, Angelika NY i The Grove w Los Angeles.

W filmie Michaela Showaltera występują Jessica Chastain, Andrew Garfield, Cherry Jones i Vincent D’Onofrio.

Również w drugi weekend, od Focus Features, Niebieski Bayou zarobił szacunkowo 155 000 dolarów w 487 kinach, z sumą 639 000 dolarów. Dystrybucja Licznik kart w weekend 3 zarobił 290 tys. dolarów w 739 kinach za PTA w wysokości 395 dolarów i północnoamerykański cume do niedzieli w wysokości 2,396 mln dolarów.

Oczy, licznik kart oraz Niebieski Bayou uplasował się odpowiednio na 11, 12 i 13.

Filmy specjalne, w tym niektóre z piątkowych pokazów specjalnych w Wszykina, nie są publikowane w weekendy dopiero na początku tygodnia.

Czy ten post był pomocny?