Skip to content

Ile z ośmiu bram może otworzyć Kakashi?

20 de luty de 2023
Kakashi

Chociaż nie był jednym z głównych bohaterów, Kakashi Hatake był jednak jedną z najlepszych i najbardziej ukochanych postaci z filmu Masahi Kishimoto. Naruto franczyzowa. Facet miał bardzo specyficzne podejście do życia. Ze względu na jego świetne relacje z trio bohaterów, Kakashi stał się ulubioną postacią fanów i to jest główny powód, dla którego fani zawsze zadają o niego pytania. W tym artykule powiemy ci, ile z Ośmiu Bram może otworzyć Kakashi Hatake Naruto.

Manga początkowo sugeruje, a anime oficjalnie potwierdza, że ​​Kakashi Hatake jest w stanie otworzyć Bramę Otwarcia (開門, Kaimon), pierwszą z Ośmiu Bram. Otwarcie Wrót to bardzo złożone zadanie, więc nic dziwnego, że nawet Kakashi może otworzyć tylko pierwszą. Właściwie otworzył go podczas Cliff Climbing Practice.

Reszta tego artykułu skupi się na Kakashim Hatake oraz jego mocach i zdolnościach, skupiając się na Ośmiu Bramach i liczbie, którą może otworzyć. Dowiesz się, jak dokładnie otworzył pierwszą bramę i ile bram może otworzyć. Znaczenie Kakashiego Hatake dla serialu jest trudne do przecenienia, dlatego zdecydowanie zasługuje na osobny artykuł.

W czym znajduje się Osiem Bram Naruto?

Osiem Bram to zestaw punktów uwolnienia kontrolujących przepływ czakr człowieka w układzie krążenia. Trzy osoby, o których wiadomo, że używały metody otwierania ośmiu niebiańskich bram, to Guy Maito, Dai Maito i Rock Lee. Kakashi Hatake może przynajmniej jedną z nich otworzyć, co udowodnił, używając tylko jednej ręki do wspięcia się na klif.

Formacja Uwolnienia Ośmiu Bram odnosi się do stanu, w którym wszystkie osiem bram jest otwartych. Każdy ninja, który wejdzie na ten etap, traci życie, jednocześnie zyskując chwilowo moc większą niż pięciu Kage. Gdy bramy się otwierają, użytkownik doświadcza znaczących zmian w wyniku ogromnej ilości czakry przepływającej przez jego ciało. Najczęstsze zmiany obejmują ciemniejący odcień skóry, powiększone żyły skroniowe oraz zatarcie tęczówek i źrenic.

POWIĄZANY:

15 postaci z największą ilością czakry w Naruto i Boruto (RANKOWANIE)

Jasna aureola użytkownika może być łatwo pomylona z chakrą, jak pomyślał Kisame podczas swojej ostatniej walki z Guyem. Ten ostatni wyjaśnił swój błąd, stwierdzając, że zielona aura, którą był otoczony, była w rzeczywistości oparami potu z powodu szybkiego wzrostu temperatury jego ciała.

Osiem niebiańskich bram to:

 1. The Brama Otwarcia (開門 Kajmon): Mózg zawiera pierwszą bramę. Dzięki tej bramie wszystkie mięśnie ciała nie są już pod kontrolą mózgu. Ze względu na regulację mózgu, podczas normalnych okresów można wykorzystać tylko 20% jej potencjału mięśniowego, podczas gdy te można wykorzystać do 100% ich możliwości. Poza tym mięśnie mogą się rozerwać, a nawet załamać. Ninja może wykonać Lotus Recto po odblokowaniu tych drzwi, ale wyczerpuje go to i powoduje siniaki na całym ciele.
 2. The Brama Uzdrowienia (休門 Kyūmon): Gdzieś w mózgu jest druga brama. Zmniejsza negatywne skutki wejścia przez pierwszą bramę i Recto Lotus, zwiększa sprawność fizyczną i chwilowo doładowuje organizm.
 3. The Brama Życia (生門 Seimon): Trzecia bramka znajduje się na rdzeniu kręgowym. Pozwala osobie osiągnąć Ukrytą Twarz Lotosu, znaną również jako Lotus Verso, poprzez rozpoczęcie mobilizacji ogromnej energii fizycznej. Skóra użytkownika staje się zaczerwieniona, a jego oczy stają się całkowicie białe z powodu zwiększonego przepływu krwi (szczególnie u Rocka Lee i Guya).
 4. The Brama Bólu (傷門 Shomon): Na rdzeniu kręgowym znajduje się czwarta brama. Zwiększa szybkość i umiejętności ofensywne użytkownika. Lee otwiera dodatkowe drzwi, aby poprawić funkcjonalność swojego Lotusa. Otwarcie tych drzwi może spowodować rozerwanie tkanki mięśniowej.
 5. The Brama Limitu (杜門 Tomon): Piąta brama znajduje się gdzieś w jamie brzusznej. Zwiększa energię fizyczną, ale już niszczy mięśnie użytkownika. Lee odblokowuje te dodatkowe drzwi, aby zwiększyć śmiertelność swojego Lotusa.
 6. The Brama Widokowa (景門 Keimon): W brzuchu jest szósta brama. Zwiększa wytrzymałość fizyczną użytkownika i niską prędkość. Guy jest jedynym znanym ninja, który odblokował technikę Morning Peacock (Asa Kujaku) do otwierania tych drzwi. Użytkownik tworzy silne prądy czakr, które wirują wokół niego. W drugim rozdziale mangi Lee może awansować tylko do tego poziomu.
 7. The Brama Cudów (驚門 Kyōmon): Siódme drzwi są pod brzuchem. Jeszcze bardziej zwiększa energię fizyczną użytkownika. Na tym etapie może zniszczyć Susanoo. Facet może użyć ataku dalekiego zasięgu Tygrysa Południa (Hirudora), otwierając te drzwi. Całe jego ciało zaczyna świecić zieloną aurą, gdy tylko otwiera przedostatnie drzwi; ta aura to opary potu wytwarzane z energii biologicznej. Koszt otwarcia siódmej bramy jest potworny: użytkownik traci całą wytrzymałość fizyczną, jego włókna mięśniowe są naderwane i nie można ich dotknąć bez zadawania rozdzierającego bólu.
 8. The Brama Śmierci (死門 Szymon): Ósma i ostatnia brama znajduje się na poziomie serca. Użytkownik musi wcisnąć kciuk w klatkę piersiową, aby aktywować mięsień sercowy i połączyć się z jedną z ośmiu bram, aby ją otworzyć. W rezultacie jest w stanie skupić całą swoją energię fizyczną. Ponieważ jednak użycie go spowoduje śmierć użytkownika, może to być postrzegane jako poświęcenie. Użytkownik emanuje czerwoną aurą podczas Formacji Ośmiu Bram, która składa się z pary krwi wydobywającej się z jego ciała. Tylko Guy i jego ojciec, Duy, są w stanie odblokować dziewiątą bramę, która zapewnia dostęp do Wieczornego Słonia (Sekizô) i Jagi, dwóch niezwykle potężnych technik.

Ile z ośmiu bram może otworzyć Kakashi?

Jak wyjaśniliśmy, otwieranie bram jest naprawdę złożonym procesem i tylko garstka postaci była w stanie to zrobić. Might Duy i jego syn Might Guy byli początkowo jedynymi ludźmi, którzy byli w stanie otworzyć wszystkie Osiem Bram. Zmieniło się to, gdy Rock Lee, uczeń Guya, w wieku dorosłym był w stanie otworzyć Osiem Bram. Inną postacią, która była w stanie otworzyć Bramy, był Metal Lee, syn Rocka Lee, który podświadomie otwierał pierwszą bramę. Ale co z Kakashim Hatake?

POWIĄZANY:

Czy Kakashi jest w Boruto? Co się z nim stało?

Kakashi Hatake to absolutnie postać, która jest wystarczająco utalentowana i potężna, aby odblokować Osiem Bram, ale czy był w stanie to zrobić? Jest to bardzo złożone zadanie, które wymaga dużego wysiłku i poświęcenia, dlatego wielu nigdy nie udaje się go wykonać. Jeśli chodzi o Kakashiego Hatake, wiemy, że na pewno jest w stanie otworzyć Pierwszą Bramę; manga to sugerowała, a anime zdecydowanie całkowicie to potwierdziło. Stało się to podczas treningu wspinaczki na klifie. Teraz jest możliwe, że Kakashi może również otwierać inne bramy, ale to jest fakt, którego nie wiemy. Otwarcie bram o niższych numerach nie jest takie trudne, ale ponieważ nie widzieliśmy, żeby Kakashi je aktywował, nie możemy niczego potwierdzić.

 • Arthura S. Poe

  Arthura S. Poe

  Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?