Skip to content

House Of Secrets – data premiery, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632745695

Niewielu filmowców kiedykolwiek odcisnęło piętno na życiu większej liczby dzieci niż Chris Columbus. Jako reżyser filmów „Sam w domu”, filmów „Percy Jackson” i pierwszych dwóch filmów „Harry Potter”, Kolumb zachwycił wiele pokoleń młodzieży swoimi zabawnymi, pełnymi fantazji filmami. Jest nawet współautorem powieści dla dzieci z nieżyjącym już autorem Nedem Vizzini zatytułowanej „Dom tajemnic”. Teraz Kolumb ma kolejną szansę na świat filmów dla dzieci, adaptując powieść swoją i Vizziniego do serialu na Disney+.

Disney ogłosił ten projekt dopiero niedawno, co oznacza, że ​​nie ma zbyt wielu informacji dotyczących daty premiery i obsady serialu. Wiemy jednak sporo na temat fabuły dzięki powieści „Dom tajemnic”. Tak więc, jeśli jesteś fanem Columbus, oryginalnej powieści, lub po prostu dobrej, beztroskiej fantazji, być może zechcesz rozejrzeć się za „House of Secrets” w nadchodzących latach. Oto, co do tej pory wiemy o serii.

Jaka jest data premiery House of Secrets?

W tej chwili Disney nie opublikował żadnych informacji dotyczących daty premiery „House of Secrets” (poprzez Ostateczny termin). Biorąc pod uwagę, jak aktualne są wiadomości na temat tego projektu, widzowie nie powinni oczekiwać, że usłyszą cokolwiek o jego premierze przez kolejny rok lub dwa. Zakładając, że produkcja do projektu pójdzie dobrze, może on zostać wydany do 2022 lub 2023 roku, ale tylko czas pokaże, czy karty wypadną na korzyść „House of Secrets”.

Nie jest to jednak jedyny raz, kiedy Kolumb próbował zaadaptować powieść. W 2012 roku firma Columbus, 1492 Pictures, podpisała pięcioletni kontrakt z Rise Entertainment, aby pomóc sfinansować kilka filmów. Jeden z tych filmów miał być adaptacją „Domu tajemnic”. Niestety projekt po prostu nigdy nie doszedł do skutku.

Teraz Kolumb ma drugi strzał ze wsparciem Disneya. Oprócz pracy nad samym filmem, współtworzy również projekt z dwoma partnerami z 26th Street Pictures, Markiem Radcliffe i Michaelem Barnathanem (obaj pracowali także przy „Harrym Potterze”).

Kto jest w obsadzie House of Secrets?

Podobnie jak data premiery serialu, Disney nie zdradził, kto zagra w serialu „House of Secrets”. Może to być firma grająca w karty blisko jego klatki piersiowej, ale na tym etapie prawdopodobne jest również, że casting do serialu nie został jeszcze zakończony. Co więcej, nie jest jasne, kiedy Disney wskaże widzom, którzy aktorzy pojawią się w „Domu tajemnic”.

Z drugiej strony wiemy o wielu głównych postaciach, które prawdopodobnie pojawią się w serii „House of Secrets”. Najważniejszą z tych postaci jest rodzeństwo Walkerów, Cordelia, Brenan i Elanor, ponieważ są bohaterami. Ich sojusznikami w ich przygodach są rodzice i fikcyjny pilot Wing Commander Will Draper. Wreszcie antagonistą tej serii będzie ich tajemnicza sąsiadka, Dahlia Hristoff.

Jaka jest fabuła House of Secrets?

Zakładając, że serial „Dom tajemnic” okaże się wierną adaptacją do materiału źródłowego, widzowie przeżyją podobną historię po debiucie serialu. Pełne magii i tajemnic Disney i Columbus obiecują fantastyczną zabawę dla każdej rodziny. Nie wiadomo jeszcze, czy spełni standardy ustalone przez inne dziecięce fantazje Kolumba, ale powieści dostarczają więcej niż wystarczająco mocnego fundamentu do zbudowania niesamowitego serialu telewizyjnego.

Kiedy rodzeństwo Cordelia, Brenan i Elanor Walker wprowadzają się z rodzicami do przerażającej starej wiktoriańskiej rezydencji, nie są zachwyceni. Dom, niegdyś należący do powieściopisarza Denvera Kristoffa, jest przepełniony górami tajemnic, które błagają o odkrycie. Sprawy stają się jednak nieodwołalnie kwaśne, gdy jakieś magiczne psoty ich nowego sąsiada uwięziły dzieci w rozszerzonym wszechświecie powieści Kristoffa. Aby uciec, dzieci muszą poruszać się po zagmatwanym świecie splecionych ze sobą książek zmarłego autora.

Czy ten post był pomocny?