Skip to content

Helen Mirren z 1923 roku nauczyła się innej umiejętności w obozie kowbojskim Taylora Sheridana

30 de marzec de 2023
l intro 1680210171

Cara Dutton prowadząca buggy

Zagranie postaci w „1923” Taylora Sheridana wymaga pewnych umiejętności. Przedstawiając rozległe krajobrazy od Afryki po Montanę, aktorzy muszą wiedzieć co nieco o tym historycznym momencie. Oznacza to, że aktorzy tacy jak Helen Mirren, Harrison Ford i Brandon Sklenar muszą sprostać wyzwaniu, a twórca serialu, Sheridan, ma rozwiązanie — niesławny obóz kowbojski. Cowboy Camp to miejsce, do którego aktorzy z serii „Yellowstone” udają się, aby uczyć się lub odświeżyć swoje umiejętności, ale wygląda na to, że Mirren nauczyła się zupełnie innej umiejętności niż jazda konna.

Podczas wywiadu dla Deadline, Mirren została zapytana, czy była na wspomnianym szkoleniu, a ona odpowiedziała: „Pojechałam na Cowboy Camp. Powiedziałam na początku, że nie jeżdżę. To znaczy, byłam na wiele razy na grzbiecie konia, ale nie jestem jeźdźcem. Nigdy tak naprawdę nie nauczyłem się dobrze jeździć. Taylor wpadł na świetny pomysł, żeby wsadzić mnie do buggy, więc musiałem nauczyć się jeździć bryczką. , co było naprawdę wspaniałym doświadczeniem. To był mój obóz kowbojski”.

Jazda konna i powozem jest uważana za łatwiejszą niż jazda konna

Na szczęście Helen Mirren była w stanie od razu przetestować swoje umiejętności jazdy bryczką i pojawia się w wielu scenach prowadzących bryczkę konną w „1923”, mianowicie sprawdza pocztę lub jest niezręcznie zatrzymywana przez tych, którzy próbują zobacz, jak ranczo Dutton znacznie się zmniejszyło. Co ciekawe, kombinacje konia i bryczki są zwykle uważane za znacznie łatwiejsze niż zwykła jazda konna, co czyni je idealnymi dla tych, którzy mogą mieć problemy z jazdą konną.

Poza tymi, którzy pojawili się w „1923”, inni aktorzy, którzy pojawili się w „1883” i „Yellowstone”, również dobrze znają Cowboy Camp. W rozmowie z „Hollywood Reporter” Luke Grimes wyjaśnił, dlaczego szkolenie w Cowboy Camp jest tak ważne: „Więc jest to nie tylko pomocne przy produkcji, ale w tym momencie stało się również bardzo zabawne. Próbujemy się tego nauczyć od czterech lat. a po chwili dostajesz pluskwy. Więc czapki z głów przed Paramount i wszystkimi ludźmi, którzy pozwolili nam robić te obozy kowbojskie i pomagali nam się uczyć. Pod koniec dnia naprawdę coś dodaje na ekranie, kiedy możesz zobaczyć aktora faktycznie jeździć na koniu”. Jedno jest jednak pewne, a to, że Cowboy Camp wydaje się opłacać, jeśli chodzi o umiejętności ekranowe dla osób z „1923”, „1883” i „Yellowstone”.

Czy ten post był pomocny?